TEB Platinum Card

  Paylaş

  Seçkin bir hizmet anlayışı ile tüm beklenti ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek TEB Platinum Card’ınızı ve size sağladığı ayrıcalıkları sunmaktan mutluluk duyarız.

  TEB Platinum Card ile dünyanın heryerinde yapacağınız alışverişlerde bonus kazanabilirsiniz.Bonus üye işyerlerinde yapacağınız taksitli ya da tek ödemeli alışverişlerinizde daha fazla bonus kazanabilir, biriken bonuslarınızla Bonus üyesi işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz.

  TEB Platinum Card kullanın, bayramda havalimanında güvenlik ve pasaport kontrol noktalarında sıra beklemeyin! 

  22 Ağustos - 22 Eylül tarihleri arasında kartınızla toplam 1.500 TL harcayın, Ekim ayında Sabiha Gökçen Havalimanı’nda fast track ile güvenlik ve pasaport kontrol noktalarından CIP geçişlerini kullanarak sıra beklemeden geçin. 

  Detaylı bilgi için tıklayın.

  • Araç Kiralama Hizmeti

  TEB Platinum Cardınız ile size özel fiyatlarla araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için 0850 200 0 666 TEB Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Fiyat listesi için tıklayın.

  • Hertz Ayrıcalıkları

  Araç kiralamada indirim ve bir üst sınıf araca terfi gibi pek çok ayrıcalık sunan Hertz # 1 Club Gold’da özel avantajlar sizi bekliyor! Üstelik TEB Platinum Card sayesinde Hertz # 1 Club Gold üyeliğinden 4 yıl boyunca ücretsiz faydalanabilirsiniz.

  147 ülkede 8.500’den fazla noktada hizmet veren Hertz, dünyanın önde gelen araç kiralama firmalarındandır. Hertz # 1 Club Gold üyesi olarak aşağıdaki fırsatlardan faydalanabilirsiniz:*

  • Ücretsiz bir üst sınıf araca terfi**
  • Mevcut en iyi fiyatlar üstünden %15 indirim

   

  Hertz # 1 Club’a katılmak için hemen tıklayın ve kayıt işleminizi tamamlayın.

  Kayıt işlemi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

  Kayıt işlemi sonrasında e-posta adresinize üyelik onay mesajıyla beraber çıktısını alıp saklayabileceğiniz üyelik kartınız gönderilecektir. Böylece, Hertz # 1 Club üyelik indirim ve fırsatlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

  * Ücretsiz bir üst sınıf araca terfi kiralama sırasında müsait araç durumuna bağlıdır. Hertz # 1 Club hüküm ve koşullarına tabidir. Bu teklif Hertz araç kiralama kriterlerinin sağlanması ve standart kiralama hüküm ve koşullarının kabul edilmesi durumunda geçerlidir. Tüm detaylar için www.hertz-europe.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Teklif sadece kampanyaya katılan ülkelerde geçerlidir. 
  ** Bir üst sınıf araca terfi, çıktısını alabileceğiniz kuponun Hertz’e teslim edilmesi durumunda geçerlidir. 

  • Motovale Hizmeti

  TEB Platinum Card sahiplerine Motovale Hizmeti ücretiz! 
   
  Aracınızı kullanmak istemiyorsanız ya da kullanacak durumda değilseniz artık ücretsiz Motovale Hizmetimiz var. 
   
  Motovale hizmetinde; özel katlanabilir motorlu Motovale şoförü gelir, motorunu katlayıp arabanızın bagajınıza yerleştirir ve sizi aracınızla istediğiniz yere güvenle ulaştırır. 
   
  Bu hizmetten faydalanmak için hemen 0850 200 0 666 TEB Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

  • TEB Platinum Card sahipleri hizmetten ilk kullanımlarında ücretsiz, 2.ve 3.kullanımlarında %50 indirimle faydalanabilir.
  • TEB Platinum Card sahiplerine sağlanan ücretsiz ve indirimli Motovale hizmeti kullanım hakkı her takvim ayı için 3 kullanımla sınırlıdır.
  • İçinde bulunulan ayda hizmetten ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için bir önceki ay içinde TEB Platinum Card’ınız ile 500 TL ve üzeri harcama yapmış olmanız gerekmektedir. (Bonus kullanımı harcamalara dahil değildir.) 
  • Maksimum 90 TL’lik ilk kullanımlar ücretsizdir. 90 TL’yi aşan kullanımlarda, karta 90 TL indirim yansıtılacaktır.
  • %50 indirimli ikinci ve üçüncü kullanımlarda maksimum 45 TL indirim verilecektir.
  • Motovale ödemesinin indirime hak kazanan kart ile yapılması gerekmektedir.
  • Motovale hizmeti İstanbul, Çeşme ve Bodrum’da geçerlidir.
  • Motovale Pazar günleri ve hafta içi 21:00-03:00 ile Cumartesi günleri 21:00-05:00 saatleri arasında hizmet verir. Müsait olması durumunda bu saatlerin dışında da rezervasyon alınabilir. Kullanımdan minimum 2 saat önce rezervasyon yapılması gerekmektedir.
  • Motovale dolu olması sebebiyle rezervasyonu alamama hakkına sahiptir. Rezervasyon alındıktan itibaren trafik, arıza, kaza vb sebepler dolayısıyla müşteriye 30dk geç kalma hakkına sahiptir.
  • Firmanın herhangi bir sebepten dolayı hizmet verememesi durumunda TEB’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Motovale şoförü rezervasyon saatinden itibaren ilk 15 dakika ücretsiz olarak bekler, ilk 15 dakikadan sonra her 15 dakika için bekleme ücreti 10 TL’dir. Motovale şoförünün müsait olmaması durumunda 30 dakikadan sonra müşteriyi beklememe hakkı vardır. Bu durumda müşteriye ücret iadesi yapılmaz.
  • Rezervasyonların iptali ya da değişikliği için rezervasyon saatinden en geç 60 dakika önce haber verilmesi gerekmektedir. Aksi halde iptal ve değişiklik istemi kabul edilmez. Motovale, programının yoğunluğuna göre rezervasyonu değiştirmeme hakkına sahiptir. Bu durumda müşteriye ücreti iade edilir.
  • Motovale şoförünün motorunu yerleştirebilmesi için bagajda yer bulunması gerekmektedir.
  • Kampanya müşteri bazındadır.
  • Ek kartlar kendi harcamaları ile ayrıca kampanyadan faydalanabilirler.
  • Kazanılan indirim bir sonraki ayın 6’sında kredi kartına yansıtılır.

  Motovale fiyat tarifesi için tıklayın.

  • MasterCard ile İzmir ve Bodrum havalimanlarında lounge konforu ayrıcalıklı fiyatlarla sizi bekliyor!

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç ve Dış Hatlar Comfort Lounge ve Bodrum Milas Havalimanı İç Hatlar Comfort Lounge giriş ücretleri sadece MasterCard® kart sahiplerine özel  75 TL yerine 30 TL’dir.   

  • MasterCard ile yapılan ödemelerde 25 Euro yerine 30TL ücret alınacaktır. Kur 1Euro=3TL olarak hesaplanmıştır.  
  • Kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir. Giriş fiyatlarına KDV dahildir.
  • Giriş ücretinin MasterCard ile ödenmesi gerekmektedir.

   

  • TEB Platinum Card ile Yurt Dışında 4 Taksit!

  100 TL ve üzeri yurtdışı harcamalarınızda 4 taksit fırsatından yararlanmak için "YURTDISI" yazıp 4616’ya SMS gönderebilirsiniz. Kampanyaya internet üzerinden yapılan yurtdışı harcamaları dahildir. Duty Free’den yapacağınız alışverişler, nakit çekim işlemleri ve internet üzerinden yapılan nakte yönelik harcamalar kampanya kapsamında değildir.  İptal etmek için "IPTALYURTDISI" yazarak 4616’ya SMS gönderebilirsiniz.

  Bu avantajlara sahip TEB Platinum Card’ın pek çok artısı daha var:

  • TEB Seyahat Hattı’nda bonuslarınız şimdi 3 kat daha değerli!* TEB Seyahat Hattı’nda TEB Platinum Card’ınızda birikmiş bonuslarınızı 3 kat daha değerli kullanarak yurt içi/yurt dışı uçak bileti, yurt içi ve yurt dışı otel ve paket tur, yurt dışı gemi (cruise) ile yurt içi ve yurt dışı araç kiralama hizmetlerini alabilirsiniz. Dilerseniz TEB Platinum Card’ınızla 6’ya varan taksit imkanıyla da ödeyebilirsiniz. Bu avantajdan 31 Aralık 2014 tarihine kadar ve sadece alışverişlerinizden kazandığınız bonuslar için yararlanabilirsiniz.
  • Yurtiçi ve yurtdışı tüm restoran ve eğlence yerlerinde yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm harcamalarınızda, ayda 100 TL’ye varan %10 ekstra bonus kazanabilirsiniz.**
  • TEB Platinum Card’ınızla AHL Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge, Ankara ESB İç Hatlar Terminali’nde AnadoluJet “primeclass” Lounge, Ankara ESB Dış Hatlar Terminali’nde ise Comfort Lounge'tan siz ücretsiz misafiriniz de %50 indirimle faydalanabilir. Ayrıca İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar’da bulunan LGM Lounge CIP Salonları’ndan 1 misafirinizle birlikte ücretsiz faydalanabilirsiniz.***
  • Ekstreniz isterseniz e-posta adresinize isterseniz cep telefonunuza gönderilir.
  • Gönderim ücreti ödemeden dilediğiniz adrese konser ve uçak bileti, hediye ya da çiçek gönderebilir, acil durumlarda ücretsiz çekici, çilingir ya da camcı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
  •  İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanları iç ve dış hat terminallerindeki tüm otoparklarda %50 indirimden yararlanabilirsiniz.****
   

  * 3 kat değerli bonus kullanımlarında; çarpılmış bonus kullanım tutarı 1 yıl içinde 1.000 TL’yi geçemez.
  ** Kazanılan exstra bonuslar kartınıza yüklendikten 15 gün sonra geçerliliğini yitirecektir. TEB, bu uygulamayı dilediği zaman durdurma hakkına sahiptir. Tek seferde en fazla 100 TL, 1 ayda en fazla 100 TL bonus kazanılabilir. Asıl ve ek kart toplamda 100 TL kazanabilir.
  *** Ücretsiz lounge hizmetimizden faydalanabilmek için son 1 ay içinde kartınızın en az 1 kez kullanılmış olması gerekmektedir.
  **** %50 indirim, müşterinin yapmış olduğu ödeme üzerinden hesaplanacak ve ekstreye indirim olarak yansıyacaktır. İndirim uygulaması kapsamında, bir müşterinin bir ayda yararlanabileceği indirim tutarı en fazla 100 TL'dir.

   

  Alışveriş

  MasrafAsgari TutarAsgari OranAzami TutarAzami OranAçıklamaGüncelleme Tarihi
  Alışveriş Faiz Oranı%2.02%2.0230.09.2014
  Alışveriş Gecikme Faiz Oranı%2.52%2.5230.09.2014

  Hizmet Bedeli

  MasrafAsgari TutarAsgari OranAzami TutarAzami OranAçıklamaGüncelleme Tarihi
  TEB Bonus Asıl ve Ek Kart Hizmet Bedeli9 TL9 TL31.05.2013
  TEB Worldcard Asıl ve Ek Kart Hizmet Bedeli9 TL9 TL31.05.2013
  TEB Bonus Business Ek Kart Hizmet Bedeli25 TL25 TLSadece ilk yıl alınmaktadır.30.04.2013
  TEB Business World Ek Kart Hizmet Bedeli25 TL25 TLSadece ilk yıl alınmaktadır.30.04.2013
  TEB Classic/Gold Kart Asıl ve Ek Kart Hizmet Bedeli9 TL9 TL23.08.2013

  Ek Kart Ücreti

  MasrafAsgari TutarAsgari OranAzami TutarAzami OranAçıklamaGüncelleme Tarihi
  TEB Bonus Card Ücreti35 TL35 TL02.06.2014
  TEB BONUS İZMİRİM Card Ücreti30 TL30 TL03.09.2013
  TEB Bonus Plus Card Ücreti40 TL40 TL02.06.2014
  TEB Bonus Premium Card Ücreti45 TL45 TL02.06.2014
  TEB Classic Kart Ücreti0 TL0 TL03.09.2013
  TEB Classic Worldcard Ücreti30 TL30 TL10.09.2013
  TEB Gold Kart Ücreti0 TL0 TL03.09.2013
  TEB Gold Worldcard Ücreti36 TL36 TL03.09.2013
  TEB Özel Platinum Card Ücreti60 TL60 TL03.09.2013
  TEB Platinum Card Ücreti60 TL60 TL03.09.2013
  TEB Platinum Doktor Kart Ücreti60 TL60 TL03.09.2013
  TEB Platinum Worldcard Ücreti42 TL42 TL03.09.2013
  TEB SHE Card Ücreti35 TL35 TL02.06.2014
  TEB Titanium Worldcard Ücreti60 TL60 TL03.09.2013
  TEB TOTAL Card Ücreti35 TL35 TL02.06.2014
  TEB Worldcard Altın Yıllar Kart Ücreti36 TL36 TL03.09.2013
  TEB World Profesyonel Kart Ücreti42 TL42 TL03.09.2013
  TEB YILDIZ Platinum Card Ücreti60 TL60 TL03.09.2013
  TEB YILDIZ Platinum Doktor Kart Ücreti60 TL60 TL03.09.2013
  TEB YILDIZ Priority Kart Ücreti60 TL60 TL25.12.2013
  TEB 18+ Worldcard Ücreti3 TL3 TL03.09.2013
  ÜniversiTEB Bonus Card Ücreti3.5 TL3.5 TL02.06.2014
  World Signia MasterCard Ücreti250 TL250 TL03.09.2013
  TEB Bonus Business Classic/Gold Card Ücreti75 TL75 TLİlk yıl kart ücreti alınmamaktadır.30.04.2013
  TEB Bonus Business Platinum Card Ücreti95 TL95 TLİlk yıl kart ücreti alınmamaktadır.30.04.2013
  TEB Classic/Gold Business World Card Ücreti75 TL75 TLİlk yıl kart ücreti alınmamaktadır.30.04.2013
  TEB Platinum Business World Card Ücreti95 TL95 TLİlk yıl kart ücreti alınmamaktadır.30.04.2013

  Bildirim Bedeli

  MasrafAsgari TutarAsgari OranAzami TutarAzami OranAçıklamaGüncelleme Tarihi
  Gecikme Bildirim Bedeli3 TLKredi kartı borcunun düzensiz ödenmesi halinde yapılacak bildirimlerden, her bildirim için alınmaktadır.BSMV dahildir.02.04.2013

  Kart Ücreti

  MasrafAsgari TutarAsgari OranAzami TutarAzami OranAçıklamaGüncelleme Tarihi
  TEB Bonus Card Ücreti69 TL69 TL02.06.2014
  TEB BONUS İZMİRİM Card Ücreti62 TL62 TL03.09.2013
  TEB Bonus Plus Card Ücreti79 TL79 TL02.06.2014
  TEB Bonus Premium Card Ücreti89 TL89 TL02.06.2014
  TEB Classic Kart Ücreti0 TL0 TL20.11.2013
  TEB Classic Worldcard Ücreti65 TL65 TL03.09.2013
  TEB Gold Kart Ücreti0 TL0 TL20.11.2013
  TEB Gold Worldcard Ücreti80 TL80 TL03.09.2013
  TEB Özel Platinum Card Ücreti120 TL120 TL02.06.2014
  TEB Bonus Platinum Card Ücreti120 TL120 TL02.06.2014
  TEB Platinum Doktor Kart Ücreti120 TL120 TL30.09.2014
  TEB Platinum Worldcard Ücreti93 TL93 TL03.09.2013
  TEB SHE Card Ücreti69 TL69 TL02.06.2014
  TEB Titanium Worldcard Ücreti110 TL110 TL03.09.2013
  TEB TOTAL Card Ücreti75 TL75 TL02.06.2014
  TEB World Profesyonel Kart Ücreti93 TL93 TL03.09.2013
  TEB Worldcard Altın Yıllar Kart Ücreti80 TL80 TL03.09.2013
  TEB YILDIZ Platinum Card Ücreti120 TL120 TL02.06.2014
  TEB YILDIZ Platinum Doktor Kart Ücreti120 TL120 TL02.06.2014
  TEB YILDIZ Priority Kart Ücreti120 TL120 TL02.06.2014
  TEB 18+ Worldcard Ücreti6.5 TL6.5 TL03.09.2013
  ÜniversiTEB Bonus Card Ücreti6.9 TL6.9 TL02.06.2014
  World Signia MasterCard Ücreti500 TL500 TL03.09.2013

  Limit Aşım

  MasrafAsgari TutarAsgari OranAzami TutarAzami OranAçıklamaGüncelleme Tarihi
  Limit Aşım Faiz Oranı%2.02%2.02Bütün Kredi kartlarında aynı faiz oranları ve masraflar uygulanmaktadır.30.09.2014

  Ödeme Ücreti

  MasrafAsgari TutarAsgari OranAzami TutarAzami OranAçıklamaGüncelleme Tarihi
  Online PTT den yapılan ödemeler2 TL07.05.2011

  Ekstre Ücreti

  MasrafAsgari TutarAsgari OranAzami TutarAzami OranAçıklamaGüncelleme Tarihi
  Geçmiş Dönem Basılı Ekstre Ücreti3.9 TL3.9 TL17.12.2012
  Geçmiş Dönem Ekstre Ücreti (Faks/E-Mail)2.9 TL2.9 TL17.12.2012

  Başka Bank Kartı EFT

  MasrafAsgari TutarAsgari OranAzami TutarAzami OranAçıklamaGüncelleme Tarihi
  Başka Banka Kartına Gişeden Yapılan EFT7 TL25.02.2013

  Kredi Kartından SGK Prim Tahsilatı

  MasrafAsgari TutarAsgari OranAzami TutarAzami OranAçıklamaGüncelleme Tarihi
  Kredi Kartından SGK Prim Tahsilatı (1 TL%11 TL%1BSMV dahildir.10.04.2013

  İlave Taksit İşlem Ücretleri

  MasrafAsgari TutarAsgari OranAzami TutarAzami OranAçıklamaGüncelleme Tarihi
  İlave Taksit İşlem Ücreti%2.02Her bir taksit için geçerlidir.10.12.2013

  Kayıp/Çalıntı Yenileme Ücreti

  MasrafAsgari TutarAsgari OranAzami TutarAzami OranAçıklamaGüncelleme Tarihi
  Kayıp/Çalıntı Yenileme Ücreti7 TL7 TLSon bir yıl içerisinde kayıp/çalıntı iptal nedeniyle  3 kez yenilenen karta 7 TL ücret yansıtılır.02.09.2013

  Sayfa içeriğini puanla