TEB Platinum Card

TEB Platinum Card
  Paylaş

  Seçkin bir hizmet anlayışı ile tüm beklenti ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek TEB Platinum Card’ınızı ve size sağladığı ayrıcalıkları sunmaktan mutluluk duyarız.

  TEB Platinum Card ile dünyanın her yerinde yapacağınız alışverişlerde bonus kazanabilirsiniz.Bonus üye işyerlerinde yapacağınız taksitli ya da tek ödemeli alışverişlerinizde daha fazla bonus kazanabilir, biriken bonuslarınızla Bonus üyesi işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz.

  • Araç Kiralama Hizmeti

  TEB Platinum Cardınız ile size özel fiyatlarla araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için 0850 200 0 666 TEB Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Fiyat listesi için tıklayın.

  • Hertz Ayrıcalıkları

  Araç kiralamada indirim ve bir üst sınıf araca terfi gibi pek çok ayrıcalık sunan Hertz # 1 Club Gold’da özel avantajlar sizi bekliyor! Üstelik TEB Platinum Card sayesinde Hertz # 1 Club Gold üyeliğinden 4 yıl boyunca ücretsiz faydalanabilirsiniz.

  147 ülkede 8.500’den fazla noktada hizmet veren Hertz, dünyanın önde gelen araç kiralama firmalarındandır. Hertz # 1 Club Gold üyesi olarak aşağıdaki fırsatlardan faydalanabilirsiniz:*

  • Ücretsiz bir üst sınıf araca terfi**
  • Mevcut en iyi fiyatlar üstünden %15 indirim

   

  Hertz # 1 Club’a katılmak için hemen tıklayın ve kayıt işleminizi tamamlayın.

  Kayıt işlemi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

  Kayıt işlemi sonrasında e-posta adresinize üyelik onay mesajıyla beraber çıktısını alıp saklayabileceğiniz üyelik kartınız gönderilecektir. Böylece, Hertz # 1 Club üyelik indirim ve fırsatlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

  * Ücretsiz bir üst sınıf araca terfi kiralama sırasında müsait araç durumuna bağlıdır. Hertz # 1 Club hüküm ve koşullarına tabidir. Bu teklif Hertz araç kiralama kriterlerinin sağlanması ve standart kiralama hüküm ve koşullarının kabul edilmesi durumunda geçerlidir. Tüm detaylar için www.hertz-europe.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Teklif sadece kampanyaya katılan ülkelerde geçerlidir. 
  ** Bir üst sınıf araca terfi, çıktısını alabileceğiniz kuponun Hertz’e teslim edilmesi durumunda geçerlidir. 

  • Motovale Hizmeti

  TEB Platinum Card sahiplerine Motovale Hizmeti ücretiz! 
   
  Aracınızı kullanmak istemiyorsanız ya da kullanacak durumda değilseniz artık ücretsiz Motovale Hizmetimiz var. 
   
  Motovale hizmetinde; özel katlanabilir motorlu Motovale şoförü gelir, motorunu katlayıp arabanızın bagajınıza yerleştirir ve sizi aracınızla istediğiniz yere güvenle ulaştırır. 
   
  Bu hizmetten faydalanmak için hemen 0850 200 0 666 TEB Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

  • TEB Platinum Card sahipleri hizmetten ilk kullanımlarında ücretsiz, 2.ve 3.kullanımlarında %50 indirimle faydalanabilir.
  • TEB Platinum Card sahiplerine sağlanan ücretsiz ve indirimli Motovale hizmeti kullanım hakkı her takvim ayı için 3 kullanımla sınırlıdır.
  • İçinde bulunulan ayda hizmetten ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için bir önceki ay içinde TEB Platinum Card’ınız ile 500 TL ve üzeri harcama yapmış olmanız gerekmektedir. (Bonus kullanımı harcamalara dahil değildir.) 
  • Maksimum 90 TL’lik ilk kullanımlar ücretsizdir. 90 TL’yi aşan kullanımlarda, karta 90 TL indirim yansıtılacaktır.
  • %50 indirimli ikinci ve üçüncü kullanımlarda maksimum 45 TL indirim verilecektir.
  • Motovale ödemesinin indirime hak kazanan kart ile yapılması gerekmektedir.
  • Motovale hizmeti İstanbul, Çeşme ve Bodrum’da geçerlidir.
  • Motovale Pazar günleri ve hafta içi 21:00-03:00 ile Cumartesi günleri 21:00-05:00 saatleri arasında hizmet verir. Müsait olması durumunda bu saatlerin dışında da rezervasyon alınabilir. Kullanımdan minimum 2 saat önce rezervasyon yapılması gerekmektedir.
  • Motovale dolu olması sebebiyle rezervasyonu alamama hakkına sahiptir. Rezervasyon alındıktan itibaren trafik, arıza, kaza vb sebepler dolayısıyla müşteriye 30dk geç kalma hakkına sahiptir.
  • Firmanın herhangi bir sebepten dolayı hizmet verememesi durumunda TEB’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Motovale şoförü rezervasyon saatinden itibaren ilk 15 dakika ücretsiz olarak bekler, ilk 15 dakikadan sonra her 15 dakika için bekleme ücreti 10 TL’dir. Motovale şoförünün müsait olmaması durumunda 30 dakikadan sonra müşteriyi beklememe hakkı vardır. Bu durumda müşteriye ücret iadesi yapılmaz.
  • Rezervasyonların iptali ya da değişikliği için rezervasyon saatinden en geç 60 dakika önce haber verilmesi gerekmektedir. Aksi halde iptal ve değişiklik istemi kabul edilmez. Motovale, programının yoğunluğuna göre rezervasyonu değiştirmeme hakkına sahiptir. Bu durumda müşteriye ücreti iade edilir.
  • Motovale şoförünün motorunu yerleştirebilmesi için bagajda yer bulunması gerekmektedir.
  • Kampanya müşteri bazındadır.
  • Ek kartlar kendi harcamaları ile ayrıca kampanyadan faydalanabilirler.
  • Kazanılan indirim bir sonraki ayın 6’sında kredi kartına yansıtılır.

  Motovale fiyat tarifesi için tıklayın 

  • MasterCard ile İzmir ve Bodrum havalimanlarında lounge konforu ayrıcalıklı fiyatlarla sizi bekliyor!

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç ve Dış Hatlar Comfort Lounge ve Bodrum Milas Havalimanı İç Hatlar Comfort Lounge giriş ücretleri sadece MasterCard® kart sahiplerine özel  75 TL yerine 30 TL’dir.   

  • MasterCard ile yapılan ödemelerde 25 Euro yerine 30TL ücret alınacaktır. Kur 1Euro=3TL olarak hesaplanmıştır.  
  • Kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir. Giriş fiyatlarına KDV dahildir.
  • Giriş ücretinin MasterCard ile ödenmesi gerekmektedir.

   

  • TEB Platinum Card ile Yurt Dışında 4 Taksit!

  100 TL ve üzeri yurtdışı harcamalarınızda 4 taksit fırsatından yararlanmak için "YURTDISI" yazıp 4616’ya SMS gönderebilirsiniz. Kampanyaya internet üzerinden yapılan yurtdışı harcamaları dahildir. Duty Free’den yapacağınız alışverişler, nakit çekim işlemleri ve internet üzerinden yapılan nakte yönelik harcamalar kampanya kapsamında değildir.  İptal etmek için "IPTALYURTDISI" yazarak 4616’ya SMS gönderebilirsiniz.

  Bu avantajlara sahip TEB Platinum Card’ın pek çok artısı daha var:

  • TEB Seyahat Hattı’nda bonuslarınız şimdi 3 kat daha değerli!* TEB Seyahat Hattı’nda TEB Platinum Card’ınızda birikmiş bonuslarınızı 3 kat daha değerli kullanarak yurt içi/yurt dışı uçak bileti, yurt içi ve yurt dışı otel ve paket tur, yurt dışı gemi (cruise) ile yurt içi ve yurt dışı araç kiralama hizmetlerini alabilirsiniz. Dilerseniz TEB Platinum Card’ınızla 6’ya varan taksit imkanıyla da ödeyebilirsiniz. Bu avantajdan 31 Aralık 2014 tarihine kadar ve sadece alışverişlerinizden kazandığınız bonuslar için yararlanabilirsiniz.
  • Yurtiçi ve yurtdışı tüm restoran ve eğlence yerlerinde yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm harcamalarınızda, ayda 100 TL’ye varan %10 ekstra bonus kazanabilirsiniz.**
  • TEB Platinum Card’ınızla AHL Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge, Ankara ESB İç Hatlar Terminali’nde AnadoluJet “primeclass” Lounge, Ankara ESB Dış Hatlar Terminali’nde ise Comfort Lounge'tan siz ücretsiz misafiriniz de %50 indirimle faydalanabilir. Ayrıca İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar’da bulunan LGM Lounge CIP Salonları’ndan 1 misafirinizle birlikte ücretsiz faydalanabilirsiniz.***
  • Ekstreniz isterseniz e-posta adresinize isterseniz cep telefonunuza gönderilir.
  • Gönderim ücreti ödemeden dilediğiniz adrese konser ve uçak bileti, hediye ya da çiçek gönderebilir, acil durumlarda ücretsiz çekici, çilingir ya da camcı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
  •  İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanları iç ve dış hat terminallerindeki tüm otoparklarda %50 indirimden yararlanabilirsiniz.****
   

  * 3 kat değerli bonus kullanımlarında; çarpılmış bonus kullanım tutarı 1 yıl içinde 1.000 TL’yi geçemez.
  ** Kazanılan exstra bonuslar kartınıza yüklendikten 15 gün sonra geçerliliğini yitirecektir. TEB, bu uygulamayı dilediği zaman durdurma hakkına sahiptir. Tek seferde en fazla 100 TL, 1 ayda en fazla 100 TL bonus kazanılabilir. Asıl ve ek kart toplamda 100 TL kazanabilir.
  *** Ücretsiz lounge hizmetimizden faydalanabilmek için son 1 ay içinde kartınızın en az 1 kez kullanılmış olması gerekmektedir.
  **** %50 indirim, müşterinin yapmış olduğu ödeme üzerinden hesaplanacak ve ekstreye indirim olarak yansıyacaktır. İndirim uygulaması kapsamında, bir müşterinin bir ayda yararlanabileceği indirim tutarı en fazla 100 TL'dir.

   

  TEB Havaalanı Shuttle Hizmeti

  İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Adana illerinde havalimanı transferlerinde sunulan shuttle hizmetiyle evinizden havaalanına, havaalanından evinize şoförlü bir araç eşliğinde, en konforlu şekilde ve TEB Platinum Card'a özel fiyatlarla gidebilirsiniz. 

  Fiyat listesi için tıklayın.


  * Rezervasyonlarınızı uçuştan 72 saat öncesine kadar yaptırabilirsiniz. Uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. TEB Shuttle, 7 gün/24 saat hizmet veren bir servis olmakla birlikte uçuşunuzdan en az 6 saat öncesine kadar gelen talepleri uygunluk durumuna göre kabul eder. 3 saati aşan rötarlarda TEB'in, aracı alanda bekletme zorunluluğu kalmaz ancak uygun ilk araçla hizmeti vereceğini taahhüt eder. Çoklu yolcu indirimi sadece aynı noktadan binen veya inen müşteriler için geçerlidir. Rezervasyon esnasında operatör size adresinizin servis alanımızda olup olmadığını iletecektir. 0-6 yaş arası çocuklara ücret uygulanmaz ve her araçta bir çocuk koltuğumuz mevcuttur. 6-12 yaş arası çocuklara %50 indirim uygulanır. Görme engelli yolcularımız shuttle hizmetinden ücretsiz yararlanır. Detaylı bilgi için 0850 200 0 666 TEB Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

  Kredi Kartı Ürün Bilgilendirme Formu için tıklayın.

   

  Sayfa içeriğini puanla