TEB Tenis Akademisi

  Paylaş

  TEB Tenis Akademisi Nedir?

  Tenis çocuk yaşlardan itibaren başlanılabilecek ve her yaşta yapılabilecek nadir sporlardan biri. Tenise ilgi duyan ancak henüz başlamamış kişileri tenis ile tanıştırmak amacıyla TEB Tenis Akademisi’ni kurduk.

  TEB Tenis Akademisi, anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin öncü kulüplerinde TEB Banka ve Kredi Kartı sahiplerinin özel koşullar ile grup tenis dersi alabildiği oluşumdur.

  Nasıl Yararlanılır?

  • TEB Banka Kartı veya Kredi Kartları'ndan herhangi birine sahipseniz 0850 200 0 666 no’lu telefonu arayarak “Tenis Akademisi” sesli mesaj yönlendirmesi ile müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, istediğiniz anlaşmalı kulübümüzün TEB’e özel oluşturulan grup dersleri için rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • TEB kartınız yoksa hemen başvurun. Dilerseniz size en yakın TEB Şubesi'nden veya 0850 200 0 666 no’lu TEB Telefon Şubesi’nden de başvuruda bulunabilirsiniz. Kart başvurunuz onaylandıktan ve kartınızı teslim aldıktan sonra TEB Tenis Akademisi’nden yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

   

  İSTANBUL

  TED Spor Kulübü 

  7’den 70’e sporla iç içe İstanbul’da köklü bir köşe: Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü

  Türkiye’nin en büyük ve tarihi spor kulüplerinden biri olan TED, kurulduğu 1936 yılından itibaren sürekli bir gelişim göstererek, bugün dünyanın da sayılı entegre spor kulüplerinden biri olmuştur. TED’ in en büyük özelliği diğer Tenis Kulüpleri'nden çok farklı olarak, misyonunu Türk tenisinin hizmet ve gelişimine katkıda bulunmak üzere kurmasıdır.  Onun için büyük bir özveri ile tesislerini performans tenisine ve müsabık tenisçi yetiştirmek için kullanmaktadır. TED Türkiye'de bireysel ve takım olarak en fazla şampiyonluk kazanan kulüptür. Türkiye Lig Şampiyonlukları (Kadın ve erkekler), uzun yıllar kırılmasına imkan olmayan sayılara ulaşmıştır. Tenis, Eskrim, Dağcılık, Basketbol ve Masa Tenisi olmak üzere 5 branşta hizmet vermektedir. Tarabya sırtlarında 17 dönümlük araziye konuşlanmış TED’de, dünyanın en popüler zemini olan Rebound-Ace kaplı 10 açık, 4 kapalı, 5 balon ve 2500 seyirci kapasiteli bir merkez kort ve  ayrıca çok amaçlı bir kapalı salon, küçük eskrim salonu ve yüzme havuzu ile sosyal tesisleri hizmet vermektedir. Tenis kortlarının yanısıra yüzme havuzu, kondisyon merkezi (Fitness / gym), saunası, futbol ve basketbol  salonuyla üye ve misafirlerine hizmet sunuyor. TED’de çeşitli sportif etkinliklerin yanı sıra sosyal yaşantı da yoğun. Bar/cafe ve restaurantında, yemyeşil bahçesinde dostlarınızla hoş vakit geçirirken; gündüz tenisçileri, akşamüstü dev ekrandan futbol maçlarını izleyebilir, gece ise canlı müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz.

  Adres: Tarabya Bayırı Cad. No: 80 Tarabya / İstanbul

  Web Sitesi: www.tedclub.org.tr

   

  TEB Tenis Akademisi

  TEB Tenis Akademisi kapsamında TED Spor Kulübü’nden aşağıdaki koşullar ile yararlanılabilir.

  • Dersler minimum 3 kişi ile yapılır.
  • Dersler haftada 2 gün, günde 1,5 saat olarak kapalı ana tenis kortunda gerçekleştirilir.
  • 3 kişinin oyun seviyelerinin uygun olması gerekmektedir.
  • Seviyelerin uygun olmaması durumunda TED’ de devam eden yetişkinler, tenis akademisine seviyelerine göre dahil edilecektir.

   

  Gün (Haftada 2 Gün) Saat GrupAylık Fiyat
  Cumartesi - Pazar
  18:00 - 19:00
  3 kişilik
  375 TL

  * Dönemsel olarak ders gün ve saatlerinde değişiklik olabilmektedir.

  Tennis Club
   

  2003 yılından itibaren Ataşehir’de iki açık biri kapalı olmak üzere üç tenis kortu ile hizmet vermektedir. Kulüp bünyesindeki kortların zemini ve ebatları uluslararası standartlara uygundur. Tenis Club’ın vizyonu tenisi sevdirmek, kulüp içerisinde düzenlenen çeşitli aktivitelerle sportif rekabet ortamını oluşturup tenisle eğlenceyi bir arada sunmaktır. Tenis Club, branşlarında uzman üniversite mezunu antrenörler denetiminde güncel eğitim modelleriyle tenis eğitimi vermektedir. Bu eğitim sisteminde bireysel yetenekler (Fiziksel-mental-psikolojik) olabildiğince geliştirilip, öğrencinin bireysel farklılıkları oyununa pozitif etki edecek şekilde kullanılır.

  TEB Tenis Akademisi

  TEB Tenis Akademisi kapsamında Tennis Club’dan aşağıdaki koşullar ile yararlanılabilir.

  • Tenis okulu gruplarında eğitim veren antrönerler akademik pedagojik eğitimini, modern tenis eğitim modelleriyle desteklemiş, oyuncu merkezli eğitim yöntemiyle hizmet verebilecek seviyede profesyonel eğitmenlerden oluşmaktadır.

  • Tenis okulu çalışmalarımız yılın 12 ayı kapalı kortumuzda faaliyet göstermektedir.
               
               Çocuklar için:
   Gün (Haftada 10 Saat, 4 hafta)SaatGrupAylık Fiyat
   Cumartesi - Pazar 10:00 - 11:00
   4-8 yaş 275 TL
   Cumartesi - Pazar 11:00 - 12:00 12-16 yaş 275 TL
   Cumartesi - Pazar 12:00 - 13:00 8-12 yaş 275 TL
   Cumartesi - Pazar 13:00 - 14:00 8-12 yaş 275 TL

   * TEB'e özel hafta içi veya hafta sonu kulübün uygunluğuna göre standart programa ek 2 saat ders verilerek aylık ders programı 10 saate tamamlanacaktır.

    

   Yetişkinler için:

  • Dersler 6 kişilik gruplar halinde, haftada en az 2 gün; ayda toplam 10 ders olarak yapılır. Her ders 1 saat sürer.
  • Haftanın her günü, 09:00-21:00 saatleri arasında kullanılabilir.
  • 2 aylık sınırsız kort kullanımı verilir.
  • Kortu akşam kullanmak isteyenler grup başına 22,5 TL ışıklandırma ücreti ödeyecektir.
  • Salı akşamları düzenlenecek turnuvalara ücretsiz katılınabilir.

  * Dönemsel olarak ders gün ve saatlerinde değişiklik olabilmektedir.

  Büyük Kulüp
   

  1882 yılından İngiliz Elçisi Sir Alfred Sandison tarafından kurulan, bir asırı aşkın olarak faaliyetlerini sürdüren Büyük Kulüp 7000 üyesiyle, sosyal kulüpler arasında çok önemli bir yer teşkil etmekte ve İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan Cadde Bostan sahilinde, tarihi yapısıyla birçok davet ve organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Büyük Kulüp’te 5 adet restaurant, iskele bar, gece kulüpleri, davetler için organizasyon ve balo salonları bulunmaktadır. Sosyal aktivitelerin yanı sıra spor ile oldukça iç içe olan bir kulüptür. 4 adet açık tenis kortlarıyla, açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla, oyun salonlarıyla ve küçük misafirlerinin de eğlenmesini için çocuk kulübü bulunan Büyük Kulüp, üye ve misafirlerine profesyonel bir hizmet sunmaktadır. 

  Adres: Cemil Topuzlu Caddesi No:42 / 81030 Çiftehavuzlar/ Kadıköy/ İstanbul

  Web Sitesi: http://www.buyukkulup.org.tr/tr/

  TEB Tenis Akademisi

  • TEB kredi kartlarnı kullanarak kulüp üyesi olmadan %40 indirim ile grup derslerine katılınabilecektir. Ödeme Büyük Kulüp’e yapılacaktır.

  • Akademi çalışmalarımız yılın 12 ayı açık kortlarımızda faaliyet gösterecektir.

  • Büyük Kulüp’teki bu fırsattan sadece TEB Yıldız Bankacılık müşterileri yararlanabilir.

  • Kayıt olmak için 444 0 766 TEB Yıldız Hattı’nı arayarak grup dersleri için talebin iletilmesi gerekmektedir. Talep tarafımızca Büyük Kulüp’e iletilecektir.

  • Akademi, 4 kişilik gruplarla TEB için ayrılacak bir kortta ve Büyük Kulüp antrenörleri tarafınca Büyük Kulüp kortlarında 1 saatlik tenis eğitimi olarak gerçekleşecektir.

  • Her üç ay sonunda yeni bir Akademi dönemi açılacaktır.

  • Grup dersleri; işbu Sözleşme yürürlük tarihi ve sonlanma tarihi aralığında geçerlidir.

  • Akademi, 12 Yaş üstü kişileri kapsayacaktır. Gruplar oluşturulurken cinsiyet farkı gözetilmeyecektir, gruplar tenis seviyelerinin farklılıklarına göre planlanacaktır.

  • Katılımcılar, kurs günü ve saati dışında Büyük Kulüp imkânlarını kullanamayacaklardır.

  • Katılımcılar, TEB kredi kartlarını ya da TEB personel kartlarını kimlik kartlarıyla birlikte ibraz ettikten sonra % 40 indirimden faydalanmak için ödemelerini TEB Kredi kartıyla gerçekleştirerek grup derslerine katılabilecektir.

  • Grup dersleri ders başına kişi başı 80 TL üzerinden hesaplanacaktır.

   

   

  İZMİR


  KültürPark Tenis Kulübü (KKT)
   

  Kurulduğu 1941 yılından bugüne sadece İzmir'in değil Türkiye'nin en köklü spor ve sosyal kulüplerindendir. Konumu itibariyle, İzmir'in merkezinde yer alan KÜLTÜRPARK alanında yeşillikler içinde yerleşik kulüp, yaklaşık 10 dönümlük bir arazide Uluslarası turnuva düzenlenebilecek  5 adet yenilenmiş açık ve  2 adet  kapalı kortlara sahiptir. Kulüpte, her yıl TTF gözetiminde ulusal ve uluslararası turnuvalar düzenlenmektedir. Kulüp, kadrosundaki milli sporculara ve uzman tenisçilere deneyimli antrenör kadrosu ile hizmet vermektedir. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Engelli Tenis branşı faaliyette olup milli takımda dört sporcusu bulunmaktadır. Ayrıca, pilates ve piloxing stüdyosu, fitness salonu, briç salonu, restaurant ve kafeteryası, otoparkı ile yaklaşık 1.500 üyesine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

  Adres:  Fuar içi No: 103 Alsancak / İzmir

  Web Sitesi: www.kptk.org

   

  TEB Tenis Akademisi

  TEB Tenis Akademisi kapsamındaki kulüpte, aşağıda belirtilen şartlarla kurslar düzenlenebilir. 

  • Dersler, minimum 4 kişilik gruplar halinde düzenlenir, KTK’nın tayin edeceği antrenörler tarafından haftada 2 saat (Hafta içi grupları) veya 3 saat (Hafta sonu grupları) olarak açık/kapalı (Gerektiğinde) kortlarda yapılır.

  • Dört kişinin oyun seviyelerinin uygun olması gerekir, seviyelerin uygun olmaması durumunda katılımcı KTK 'da devam eden diğer kurslara dahil edilebilir.

  • TEB müşterileri KTK'ya misafir üye olarak kabul edilecekler ve sadece TEB Tenis Akademisi paketinden yararlanabilecektir.


   Gün (Haftada 2 gün) Saat GrupAylık Fiyat
   Pazartesi - Perşembe 12:00 - 13:00
   Yetişkin 230 TL
   Pazartesi - Perşembe 16:00 - 17:00 Çocuk 230 TL
   Çarşamba - Cuma 13:00 - 14:00 Yetişkin 230 TL
   Cumartesi - Pazar 17:00 - 18:30 Yetişkin 300 TL
   Cumartesi - Pazar 17:00 - 18:30 Çocuk 300 TL
   * Dönemsel olarak ders gün ve saatlerinde değişiklik olabilmektedir.
  Sayfa içeriğini puanla