TEB Pratik İhtiyaç Kredisi

Acil paraya ihtiyacınız varsa TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvurun, cevabı anında cebinize gelsin.

Acil krediye mi ihtiyacınız var? TEB'de bireysel krediniz hazır. Üstelik ayda 89 TL'den başlayan taksitlerle!

Hemen özel faiz oranlarıyla TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvurun, cevabı anında cebinize gelsin.

TEB müşterisi olmasanız bile tüm nakit ihtiyaçlarınız için hemen online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi almadan önce hesaplamalarınızı TEB Kredi Hesap Makinesi'ni kullanarak yapabilir, Kredi Karşılaştırma aracı ile sizin için uygun olan kredileri karşılaştırabilirsiniz.


İhtiyaç Kredisi Ürün Bilgilendirme Formu için tıklayın.

İhtiyaç Kredisi Sözleşmesi için tıklayın.


Diğer Kredi Ürünlerimiz

Örnek Ödeme Tablosu

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Toplam Masraflar Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
2.500 TL 36 %1,17 88,94 TL Dosya Ücreti
89,25 TL
Sigorta
96 TL
%1,87 %22,45

* Farklı vade ve tutarlar için faiz oranı değişmektedir. Örnek ödeme tablosu, 2.500 TL ve 36 ay baz alınarak oluşturulmuştur. Toplam masraflar, dosya masrafı, 2.500 TL kredi tutarı için belirlenen kredili hayat sigortası priminden oluşmaktadır. Kredili hayat sigortasının primi ilk yıl için 96 TL'dir. Kullandırılan kredinin takip eden yıllardaki sigorta primi ise, kalan kredi anapara tutarı üzerinden yıllık olarak hesaplanacaktır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına dosya masrafı, sigorta masrafları ve yasal vergiler dahil edilmiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Kredinin aylık taksit tutarı, kullandırılan kredi tutarına göre değişiklik gösterebilecektir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kredi Kullandırım Anında Gerekli Evraklar:

  • Nüfus cüzdanı ve ehliyet fotokopisi

Şube dışı kanallardan verilen cevaplar bir ön onay niteliğinde olup onaylanmış kredinin kullandırılmasında nihai karar bankaya aittir. Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi hakkında ayrıntılı bilgi için 0 850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

* SMS 4466 servisi Turkcell, Avea ve Vodafone abonelerine sunulmaktadır. Tüm operatörler için aynı numara (4466) kullanılmaktadır.
** Başvuru esnasında gönderilen ve alınan her SMS, müşteri tarafından karşılanmak üzere, ilgili operatör tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Gönderilen kısa mesajlar Avea için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell için KDV ve ÖİV dahil 1,3 TL, Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,8 TL olarak ücretlendirilir. Operatörlerin birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.
*** Gelir belgesi alınması zorunlu olmamakla birlikte, gerekli görüldüğü takdirde talep edilebilecektir. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi başvurusunun şubede işleme alınabilmesi için emekli, serbest meslek sahibi veya ücretli çalışan olunması gerekmektedir.

Sayfa içeriğini puanla