TEB Kredi Kartı Kampanyaları

  Paylaş

  TEB'in çok kazandıran dünyasına hoş geldiniz.

  TEB kredi kartınızı kullanarak size özel sunulan kampanyalarımızdan ve kredi kartınızın hayatınızı kolaylaştıran özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

  Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

  TEB Kredi Kartlarınıza otomatik fatura ödeme talimatı verdiğinizde faturalarınız işlem ücreti olmadan ödenirken siz de her ay fatura takibinden kurtulursunuz.

  Talimatlarınızı CEPTETEB İnternet Şubesi'nden, TEB Telefon Şubesinden ve tüm TEB ATM’lerinden verebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın

  E-Ekstre Talimatı

   TEB Bonus Card Hesap Özetinizi E-Posta ile Alın, 5 TL Bonus Kazanın! 

  Detaylı bilgi için tıklayın

  Düzenli Limit Artış Talimatı

  Alışverişlerinizde limit sıkıntısı yaşamamak adına TEB Kredi Kartınız için düzenli limit artış talimatı verebilirsiniz. Talimat vermek için LIMIT yazıp 4616’ya göndermeniz yeterli.

  Detaylı bilgi için tıklayın

  Sinema ve Tiyatroda %50 İndirim

  TEB Bonus, TEB Worldcard veya TEB Banka Kartınızla hafta içi yapacağınız toplamda 100 TL'lik harcamanıza, hafta sonu sinema ve tiyatro biletinizin %50'si TEB'den hediye!

  Detaylı bilgi için tıklayın

  TEB Mil Programı

  TEB Mil Programı ile yapacağınız tüm harcamalar artık uçuş miline dönüyor!

  TEB Kredi Kartlarınız ile kazandığınız tüm puanları bundan böyle TEB Seyahat Hattı’nda uçuş mili olarak kullanabilir, üstelik kartınızda birikmiş puan olmasa bile avans mil kullanarak hemen istediğiniz havayolu ile istediğiniz yere alan vergisi dahil bedava bilet alabilirsiniz.

  Detaylı bilgi için tıklayın.

  Harcama Sözü

  TEB Kredi kartınızdan 500 TL'ye varan Bonus! Harcamanıza göre 12 aylık Sözüne Bonus paketlerinden birini seçerek 500TL'ye varan Bonus'u anında kazanabilirsiniz. Üstelik harcadıkça Bonus kazanmaya devam edin!

  Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içeriğini puanla