ESET Nod 32 Antivirüs Programı

ESET Smart Security 7

Türkiye’nin en çok tercih edilen güvenlik yazılımı* TEB Bireysel İnternet Şubesi’ni kullanan herkese ücretsiz!

ESET Türkiye ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle, ESET Smart Security 7 ve ESET Mobile Security programlarını TEB Bireysel İnternet Şubesi kullanıcılarına 6 ay süre ile ücretsiz sunuyoruz.

Bu fırsattan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey TEB Bireysel İnternet Şubesi'ne giriş yapmak! TEB Bireysel İnternet Şubesi Kampanyalar menüsündeki ESET Smart Security 7 sayfasından ürün anahtarınızı öğrenip, anti-virüs programınızı aktive edebilirsiniz. 

* United Consultant 06 Nisan – 02 Mayıs 2011 BrandTracker araştırma sonucuna göre, Türkiye’de bilgisayar kullanıcılarının %33’ü ESET ürünlerini kullanıyor.


ESET Smart Security 7

ESET Smart Security 7 ile bilgisayarınızdan daha güvenli işlem yapabilirsiniz. ESET Smart Security 7;

  • ESET NOD32 Antivirus,
  • Firewall,
  • Antispam,
  • Ebeveyn Kontrolü

özelliklerinin tümünü içeren Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız için gelişmiş bir güvenlik yazılımıdır. ESET Smart Security 7 programını aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Hemen indirmek için tıklayın        Kurulum Kılavuzu için tıklayın


ESET Mobile Security

ESET Mobile Security ile mobil cihazlardan daha güvenli işlem yapabilirsiniz. ESET Mobile Security; Android, Windows Mobile® veya Symbian® işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızı,

  • Ortaya çıkan yeni tehditlere,
  • Hacker saldırılarına,
  • Veri kaybına karşı

hareket halindeyken koruyan bir yazılımdır. TEB Bireysel İnternet Şubesi’nden cep telefonunuza göndereceğiniz linki tıklayarak, mobil cihazınız için programı yükleyebilirsiniz.

Kurulum Kılavuzu için tıklayın

TEB Bireysel İnternet Şubesi kullanıcı kodunuz yoksa TEB Kredi Kartı veya TEB Banka Kartı bilgilerinizle hemen almak için tıklayın. Kredi kartı veya banka kartınız yoksa 444 0 666 TEB Telefon Şubesi'ni arayarak TEB Bireysel İnternet Şubesi şifrenizi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

1. TEB Bireysel İnternet Şubesi kullanıcısıyım, 6 ay ücretsiz kullanım için ne yapmalıyım?

ESET Smart Security 7 için yukarıda yer alan "Hemen indirmek için tıklayın" butonuna tıklayarak programı bilgisayarınıza indirmeli, ardından TEB İnternet Şubesi Kampanyalar menüsünden ürün anahtarınızı edinerek programı aktive etmelisiniz. ESET Mobile Security için TEB Bireysel İnternet Şubesi’nden cep telefonunuza göndereceğiniz linki tıklayarak, programı mobil cihazınıza yüklemelisiniz.

2. TEB müşterisiyim ancak internet şubesi kullanıcı adımı ve parolamı bilmiyorum/unuttum. Ne yapmalıyım?

TEB Banka veya Kredi Kartınız varsa ve şifresini biliyorsanız, TEB İnternet Şubesi giriş sayfasında yer alan Şifremi Unuttum bölümünden kolaylıkla kullanıcı adı ve parolanızı alabilirsiniz.

3. ESET Smart Security 7 programını en fazla kaç bilgisayarda kullanabilirim?

ESET Smart Security 7 yalnızca bir bilgisayara kurulabilir. Diğer bilgisayarlarınızın güvenliğini sağlamak için bir yazılım daha almanız gerekmektedir.

4. Teknik destek alabilir miyim?
Program hakkında tüm teknik destek ESET firması tarafından sağlanmaktadır. Sorularınız için destek@eset.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.