TEB Express

TEB Banka Kartınız ve TEB Kredi Kartınızı kullanarak 7 gün 24 saat TEB Express'lerinden ihtiyacınız olan her işlemi hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz.
TEB Express'lerinin adreslerine ulaşmak için tıklayınız.

TEB Express'lerden Yapabileceğiniz Başlıca İşlemler

TEB Express'leri kullanarak hesaplarınızdan günlük TL limitiniz kadar USD / EURO ve GBP* de çekebilirsiniz. Döviz çekebilmek için TEB'deki ilgili vadesiz döviz hesaplarınızı 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi veya TEB İnternet Şubesi'nden banka kartınıza tanımlatmanız yeterlidir.

TEB Express'lerden 7 gün 24 saat para çekebilir, kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, havale işlemi yapabilir ayrıca fon ve döviz alım/satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Banka Kartı ile TEB Express'lerde yaptığınız işlemleri TEB Kredi Kartınızı da kullanarak yapabilirsiniz. TEB Kredi Kartınız ile diğer bankacılık işlemlerini yapabilmek için ilgili hesabınızı 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi'ni arayarak TEB Kredi Kartınıza bağlayabilirsiniz.

TEB Express’lerden herhangi bir kart kullanmadan Pratik Kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bunlara Dikkat

Lütfen TEB Express'lerimizde işlem yaparken aşağıdaki önerilerimizden yararlanınız.

  • Kart şifrenizi Bankamız çalışanları dahil kimsenin öğrenmesine izin vermeyiniz.
  • Şifrenizi belirlerken doğum tarihiniz, telefon numaranız, kart numaranız gibi kolay elde edilebilecek bilgilere dayanarak oluşturmayınız.
  • İşlemleriniz sırasında yardım tekliflerini kabul etmeyiniz.
  • Kartınızı TEB Express'ten geri almadan, TEB Express'in yanından ayrılmayınız.
  • Kartınızı kaybetmeniz / çaldırmanız durumunda ya da diğer her türlü soru ve sorunlarınız için vakit kaybetmeden 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi'ni arayınız.


* USD / EURO ve GBP çekebileceğiniz TEB Express listesi için
 tıklayınız.