TUS Öğrencilerine Özel Kredi TEB’den!

TUS Öğrencilerine Özel Kredi TEB’den!
  Paylaş

  TEB’in tıp öğrencilerine özel oranlı ve  avantajlı ihtiyaç kredisi TEB’den!

  Siz de TUS öğrencisi iseniz, 6 ay ötelemeli, 48 ay vadeli maksimum 15.000 TL’lik ihtiyaç kredisine başvurmak için sizi en yakın TEB şubesi’ne bekliyoruz.

   

  Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Aylık Akdi Faiz OranıAylık Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)Sigorta  Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı 
  10.000 TL 24 %1,40 509,74 TL 0.00 TL 211,22 TL %22,1314

  İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Diğer vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir.Sigorta bedeli Uzun Süreli Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir.Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.  Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  *TUS kredilerinde 6 aya kadar erteleme durumunda; kredinin toplam vadesi 48 ay ile sınırlıdır. Erteleme dahil toplam kredi süresi 48 ayı geçemez. Erteleme ara dönemde değil, kredi başlangıcında geçerlidir. TUS kredilerinde kullandırılabilecek maksimum kredi tutarı 15.000 TL’dir. Kredi başvurularının serbestçe değerlendirilmesi ve kredilerin kullandırılmasında nihai karar TEB’e aittir.

  Sayfa içeriğini puanla