TEB World Signia MasterCard

TEB World Signia MasterCard
  Paylaş

  Dünyanın en prestijli kredi kartı olan World Signia MasterCard'nın avantajlar dünyasına hoş geldiniz!

  • World Signia MasterCard, kart sahiplerine hem yurt içinde hem de yurt dışında kişiselleştirilmiş bankacılık, hizmetleri sunan ayrıcalıklı bir kredi kartıdır.
  • World Signia MasterCard kartınız Worlcard özelliği taşımaktadır. Alışverişlerinizde taksit ve armağan kazanma avantajı sağlar.
  • Dünya çapında milyonlarca iş yerinde bir imzanız ile ödeme yapabileceğiniz World Signia MasterCard, harcama düzeylerinde ve seyahatlerde daha yüksek esneklik ve güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır.
  • World Signia MasterCard kartınızın kaybolması veya çalınması durumunda World Signia MasterCard Danışma Merkezi'ni arayarak Avrupa'da 24 saat, diğer yerlerde 2 iş günü içerisinde olmak üzere tüm büyük şehirlerde, World Signia MasterCard Acil Durum Kartı size ulaştırılacaktır.
  • World Signia MasterCard kartınız ile birlikte size gönderilen Priority Pass kartınızla dünyanın her yerindeki hava alanlarında VIP salonlardan yararlanabilirsiniz.
  Kartınızı iyi günlerde kullanın...

  Nisan 2016 itibariyle Lounge hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Ayrıca, aynı gün içinde aynı lounge’a bir defa, aynı ay içinde tüm lounge’lara en fazla dört defa giriş yapılabilecektir. 

  Sayfa içeriğini puanla