TEB Titanium Worldcard

TEB Titanium Worldcard
  Paylaş

  TEB Titanium Worldcard

  TEB'den Avrupa'da ve Türkiye'de bir ilk: TEB Titanium Worldcard

  Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde sunduğu fırsatlar ve yaşam stilinizi destekleyen hizmetleriyle tam hayalinizdeki kart.

  TEB Titanium Worldcard ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. 

  • Restoran ve Eğlence Harcamalarında Ayda 100 TL'ye Varan %10 Ekstra Worldpuan

   Yurtiçi ve yurtdışı tüm restoran ve eğlence yerlerinde yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm harcamalarınızda, ayda 100 TL'ye varan %10 ekstra worldpuan* kazanabilirsiniz. 

  * Kazanılan ekstra worldpuanlar kartınıza yüklendikten 15 gün sonra geçerliliğini yitirecektir. TEB, bu uygulamayı dilediği zaman durdurma hakkına sahiptir. Tek seferde ve 1 günde en fazla 100 TL, 1 ayda en fazla 100 TL bonus kazanılabilir.

  • Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim

  TEB Titanium Worldcard'ınızla İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanları otoparklarında %50 indirimden* yararlanabilirsiniz. 

  Nisan 2016 itibariyle Havalimanı Otopark hizmetinden %50 indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstrenizin en az 1.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  * Uygulama İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarında iç ve dış hat terminallerindeki tüm otoparklarda TEB Titanium Worldcard ile yapılan otopark ödemeleri için geçerlidir. %50 indirim, müşterinin yapmış olduğu ödeme üzerinden hesaplanacak ve ekstreye indirim olarak yansıyacaktır. İndirim uygulaması kapsamında, bir müşterinin bir ayda yararlanabileceği indirim tutarı en fazla 100 TL'dir.

  • Havaalanı Shuttle Hizmeti

  İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Adana illerinde Havalimanı transferlerinde sunulan shuttle hizmetiyle evinizden havaalanına, havaalanından evinize şoförlü bir araç eşliğinde, en konforlu şekilde ve TEB Titanium Worldcard'a özel fiyatlarla gidebilirsiniz.

  Fiyat listesi için tıklayın

  * Rezervasyonlarınızı uçuştan 72 saat öncesine kadar yaptırabilirsiniz. Uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. TEB Shuttle, 7 gün/24 saat hizmet veren bir servis olmakla birlikte uçuşunuzdan en az 6 saat öncesine kadar gelen talepleri uygunluk durumuna göre kabul eder. 3 saati aşan rötarlarda TEB'in, aracı alanda bekletme zorunluluğu kalmaz ancak uygun ilk araçla hizmeti vereceğini taahhüt eder. Çoklu yolcu indirimi sadece aynı noktadan binen veya inen müşteriler için geçerlidir. Rezervasyon esnasında operatör size adresinizin servis alanımızda olup olmadığını iletecektir. 0-6 yaş arası çocuklara ücret uygulanmaz ve her araçta bir çocuk koltuğumuz mevcuttur. 6-12 yaş arası çocuklara %50 indirim uygulanır. Görme engelli yolcularımız shuttle hizmetinden ücretsiz yararlanır. Detaylı bilgi için 444 0 766 TEB Yıldız Hattı'nı arayabilirsiniz.

  • Sinema ve Tiyatro Biletinizin %50'si TEB'den

  TEB Titanium Worldcard'ınızla hafta içi yapacağınız toplamda 100 TL'lik harcamanıza, hafta sonu sinema ve tiyatro biletinizin %50'si TEB'den hediye!*

  * Hafta içi 100 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerimizin hafta sonu alacağı sinema ve tiyatro bileti için %50 indirim ekstresine yansıtılacaktır. Bu indirimden yararlanmak için mutlaka bir önceki hafta içi 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması gereklidir. Sinema ve tiyatro biletinin hafta sonu alınması gereklidir. 1 ay içinde en fazla 50 TL'lik indirim kazanılabilir. Ek kartlar kampanyaya dahildir. Kampanya kart bazında geçerlidir.

  • Dünyanın Dört Bir Yanında 4 Taksit

  TEB Titanium Worldcard'ınızla 100 TL ve üzeri Yurtdışı harcamalarınızda* 4 taksit fırsatından yararlanmak için "YURTDISI" yazıp 4616'ya SMS gönderebilirsiniz.**

  * İnternet üzerinden yapılan yurtdışı harcamaları dahildir. Duty Free'den yapacağınız alışverişler, nakit çekim işlemleri ve internet üzerinden yapılan nakde yönelik harcamalar kampanya kapsamında değildir. Business Card'lar kampanyaya dahil değildir. 
  ** İptal etmek için "IPTALYURTDISI" yazarak 4616'ya SMS gönderebilirsiniz. Yurt dışında kampanyaya katılmak için 90 532 752 4616’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.

  TEB Titanium Worldcard’ın tüm fırsatları için tıklayın.

  Sayfa içeriğini puanla