TEB Titanium Worldcard

TEB Titanium Worldcard
  Paylaş

  TEB Titanium Worldcard

  Değerli müşterimiz, Ocak 2017 itibariyle Lounge hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstre tutarınızın en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Ayrıca, aynı gün içinde aynı lounge’a bir defa, aynı ay içinde tüm lounge’lara en fazla dört defa giriş yapılabilecektir.

  TEB Yıldız Priority Card’ınızla AHL Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge ve Primeclass Lounge, Ankara ESB İç Hatlar Terminali’nde “Primeclass” Lounge, Ankara ESB Dış Hatlar Terminali’nde ise Comfort Lounge'tan siz ücretsiz, misafiriniz de %50 indirimle faydalanabilir. Ayrıca İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar’da bulunan LGM Lounge CIP Salonları’ndan 1 misafirinizle birlikte ücretsiz faydalanabilirsiniz.

  Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminali'ndeki TEB Lounge'tan ise siz ücretsiz, beraberinizdeki bir misafiriniz de TEB'e özel fiyatla yararlanabilir.

  Lounge hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son tutarının en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Aynı gün içinde aynı lounge’a bir defa giriş yapılabilir. Aynı ay içinde asıl ve ek kartlar tüm lounge’lara toplamda en fazla dört defa giriş yapabilecektir. Ekstresi henüz kesilmemiş, yeni alınan kartların hizmetten faydalanabilmek için son 1 ay içinde kartını en az 1 defa kullanmış olması yeterlidir.

  TEB'den Avrupa'da ve Türkiye'de bir ilk: TEB Titanium Worldcard

  Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde sunduğu fırsatlar ve yaşam stilinizi destekleyen hizmetleriyle tam hayalinizdeki kart.

  TEB Titanium Worldcard ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. 

  • Restoran ve Eğlence Harcamalarında Ayda 100 TL'ye Varan %10 Ekstra Worldpuan

   Yurtiçi ve yurtdışı tüm restoran ve eğlence yerlerinde yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm harcamalarınızda, ayda 100 TL'ye varan %10 ekstra worldpuan* kazanabilirsiniz. 

  * Kazanılan ekstra worldpuanlar kartınıza yüklendikten 15 gün sonra geçerliliğini yitirecektir. TEB, bu uygulamayı dilediği zaman durdurma hakkına sahiptir. Tek seferde ve 1 günde en fazla 100 TL, 1 ayda en fazla 100 TL bonus kazanılabilir. Ekstra Bonus kazanabilmeniz için bir önceki ay ekstre tutarınızın en az 2.000TL olması gerekmektedir. Uygulama Ocak 2018 itibariyle geçerli olacaktır.

  • Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim

   TEB Titanium Worldcard'ınızla İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanları otoparklarında %50 indirimden* yararlanabilirsiniz. 

  Nisan 2016 itibariyle Havalimanı Otopark hizmetinden %50 indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstrenizin en az 1.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  * Uygulama İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarında iç ve dış hat terminallerindeki tüm otoparklarda TEB Titanium Worldcard ile yapılan otopark ödemeleri için geçerlidir. Vale hizmeti dahil değildir. %50 indirim, müşterinin yapmış olduğu ödeme üzerinden hesaplanacak ve ekstreye indirim olarak yansıyacaktır. İndirim uygulaması kapsamında, bir müşterinin bir ayda yararlanabileceği indirim tutarı en fazla 100 TL'dir.

  • Havaalanı Shuttle Hizmeti

  İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Adana illerinde Havalimanı transferlerinde sunulan shuttle hizmetiyle evinizden havaalanına, havaalanından evinize şoförlü bir araç eşliğinde, en konforlu şekilde ve TEB Titanium Worldcard'a özel fiyatlarla gidebilirsiniz.

  Fiyat listesi için tıklayın

  * Rezervasyonlarınızı uçuştan 72 saat öncesine kadar yaptırabilirsiniz. Uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. TEB Shuttle, 7 gün/24 saat hizmet veren bir servis olmakla birlikte uçuşunuzdan en az 6 saat öncesine kadar gelen talepleri uygunluk durumuna göre kabul eder. 3 saati aşan rötarlarda TEB'in, aracı alanda bekletme zorunluluğu kalmaz ancak uygun ilk araçla hizmeti vereceğini taahhüt eder. Çoklu yolcu indirimi sadece aynı noktadan binen veya inen müşteriler için geçerlidir. Rezervasyon esnasında operatör size adresinizin servis alanımızda olup olmadığını iletecektir. 0-6 yaş arası çocuklara ücret uygulanmaz ve her araçta bir çocuk koltuğumuz mevcuttur. 6-12 yaş arası çocuklara %50 indirim uygulanır. Görme engelli yolcularımız shuttle hizmetinden ücretsiz yararlanır. Detaylı bilgi için 444 0 766 TEB Yıldız Hattı'nı arayabilirsiniz. 

  • Sinema ve Tiyatro Biletinizin %50'si TEB'den

   TEB Titanium Worldcard'ınızla hafta içi yapacağınız toplamda 100 TL'lik harcamanıza, hafta sonu sinema ve tiyatro biletinizin %50'si TEB'den hediye!*

  * Hafta içi 100 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerimizin hafta sonu alacağı sinema ve tiyatro bileti için %50 indirim ekstresine yansıtılacaktır. Bu indirimden yararlanmak için mutlaka bir önceki hafta içi 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması gereklidir. Sinema ve tiyatro biletinin hafta sonu alınması gereklidir. 1 ay içinde en fazla 50 TL'lik indirim kazanılabilir. Ek kartlar kampanyaya dahildir. Kampanya kart bazında geçerlidir. 

  • Dünyanın Dört Bir Yanında 4 Taksit

  TEB Titanium Worldcard'ınızla 100 TL ve üzeri Yurtdışı harcamalarınızda* 4 taksit fırsatından yararlanmak için "YURTDISI" yazıp 4616'ya SMS gönderebilirsiniz.**

  * İnternet üzerinden yapılan yurtdışı harcamaları dahildir. Duty Free'den yapacağınız alışverişler, nakit çekim işlemleri ve internet üzerinden yapılan nakde yönelik harcamalar kampanya kapsamında değildir. Business Card'lar kampanyaya dahil değildir. 
  ** İptal etmek için "IPTALYURTDISI" yazarak 4616'ya SMS gönderebilirsiniz. Yurt dışında kampanyaya katılmak için 90 532 752 4616’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.

   TEB Titanium Worldcard’ın tüm fırsatları için tıklayın.

  • Ücretsiz Lounge Konforu

  İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar Terminali'nde Comfort Lounge ve Primeclass Lounge ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde LGM Lounge CIP Salonu'ndan, Ankara Esenboğa İç Hatlar Terminali'nde "Primeclass" Lounge ve Dış Hatlar Terminali'nde "Primeclass"dan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla