TEB Yıldız Priority Card

TEB Yıldız Priority Card
  Paylaş

  TEB Yıldız Priority Card ile seyahat ve eğlencenin tadını çıkarın. 

  Bankamızdaki konut kredisi bakiyenizin yarısı veya varlık toplamınızın 30 günlük ortalamasının 75.000 TL ve üzeri veya muadili para olma koşulunun sağlanması durumunda, TEB Yıldız Priority Card ve TEB Yıldız Platinum Card’lardan  yıllık kart ücreti tahsil edilmemektedir. Bu koşulların sağlanamaması durumunda TEB Yıldız Platinum ve TEB Yıldız Priority Card’lardan yıllık kart ücreti tahsil edilmektedir.

  TEB "primeclass" Lounge Ayrıcalığı İDO Yenikapı'da 

  İDO Yenikapı iskelesinde açılan TEB “primeclass” özel yolcu salonundan ücretsiz yararlanarak, yolculuğunuzu daha konforlu yaşayabilirsiniz. Üstelik beraberinizde bir misafiriniz, münferit fiyat üzerinden %50 indirimle lounge keyfinden yararlanabilir.

   *Ücretsiz ve indirimli lounge hizmetimizden faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstrenizdeki harcama tutarının en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Ayrıca, aynı gün içinde aynı lounge’a bir defa, aynı ay içinde tüm lounge’lara en fazla dört defa giriş yapılabilir.

  En Yaratıcı Kredi Kartı 
  Yıldız Priority Card 2014 MasterCard Ödülleri jürisi tarafından yapılan değerlendirmede “Yılın En İyi Müşteri Değeri” kategorisinde “En Yaratıcı Kredi Kartı” seçildi.
  Restoran Harcamalarınızda %10 Ekstra Bonus 
  Yurtiçi ve yurtdışı tüm restoranlarda yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalarınızda, ayda 100 TL’ye varan %10 ekstra bonus* kazanabilirsiniz. 

  * Kazanılan ekstra bonuslar kartınıza yüklendikten 15 gün sonra geçerliliğini yitirecektir. Tek seferde, aynı gün içinde ve 1 ayda en fazla 100 TL bonus kazanılabilir. Asıl ve ek kartlar toplamda 100 TL kazanabilir. TEB, bu kampanyayı dilediği zaman durdurma/değiştirme hakkına sahiptir.
  Ücretsiz Motovale Hizmeti 

  TEB Yıldız Priority Card sahiplerine Motovale Hizmeti ücretsiz! 

  Değerli müşterimiz, 1 Aralık 2016’dan itibaren kullanılacağınız Motovale, Transfer ve Havalimanı Otopark hizmetlerinde ücret iadesi yapılabilmesi için, hizmeti aldığınız tarihten önce kesilen son ekstrenizdeki harcama tutarının en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  Aracınızı kullanmak istemiyorsanız ya da kullanacak durumda değilseniz artık Ücretsiz Motovale Hizmetimiz var. Motovale hizmetinde; özel katlanabilir motorlu Motovale şoförü gelir, motorunu katlayıp arabanızın bagajınıza yerleştirir ve sizi aracınızla istediğiniz yere güvenle ulaştırır. 

  Bu hizmetten faydalanmak için hemen 444 0 766 TEB Yıldız Hattı’nı arayabilirsiniz. 

  • TEB Yıldız Priority Card sahipleri hizmetten ilk kullanımlarında ücretsiz, 2.ve 3.kullanımlarında %50 indirimle faydalanabilir. TEB Yıldız Priority Card sahiplerine sağlanan ücretsiz ve indirimli Motovale hizmeti kullanım hakkı her takvim ayı için 3 kullanımla sınırlıdır.
  • İçinde bulunulan ayda hizmetten ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için son ekstrenizin en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. 
  • Maksimum 90 TL’lik ilk kullanımlar ücretsizdir. 90 TL’yi aşan kullanımlarda, karta 90 TL indirim yansıtılacaktır.
  • %50 indirimli ikinci ve üçüncü kullanımlarda maksimum 45 TL indirim verilecektir.
  • Motovale ödemesinin indirime hak kazanan kart ile yapılması gerekmektedir.
  • Motovale hizmeti İstanbul’da geçerlidir.
  • Motovale Pazar günleri ve hafta içi 21:00-03:00 ile Cumartesi günleri 21:00-05:00 saatleri arasında hizmet verir. Müsait olması durumunda bu saatlerin dışında da rezervasyon alınabilir. Kullanımdan minimum 2 saat önce rezervasyon yapılması gerekmektedir. Motovale dolu olması sebebiyle rezervasyonu alamama hakkına sahiptir. Rezervasyon alındıktan itibaren trafik, arıza, kaza vb sebepler dolayısıyla müşteriye 30dk geç kalma hakkına sahiptir.
  • Firmanın herhangi bir sebepten dolayı hizmet verememesi durumunda TEB’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Motovale şoförü rezervasyon saatinden itibaren ilk 15 dakika ücretsiz olarak bekler, ilk 15 dakikadan sonra her 15 dakika için bekleme ücreti 10 TL’dir. Motovale şoförünün müsait olmaması durumunda 30 dakikadan sonra müşteriyi beklememe hakkı vardır. Bu durumda müşteriye ücret iadesi yapılmaz.
  • Rezervasyonların iptali ya da değişikliği için rezervasyon saatinden en geç 60 dakika önce haber verilmesi gerekmektedir. Aksi halde iptal ve değişiklik istemi kabul edilmez. 
  • Motovale, programının yoğunluğuna göre rezervasyonu değiştirmeme hakkına sahiptir. Bu durumda müşteriye ücreti iade edilir.Motovale şoförünün motorunu yerleştirebilmesi için bagajda yer bulunması gerekmektedir.
  • Kampanya müşteri bazındadır.
  • Ek kartlar kendi harcamaları ile ayrıca kampanyadan faydalanabilirler.
  • Kazanılan indirim bir sonraki ayın 6’sında kredi kartına yansıtılır. (Üst sınırlar dahilinde)
  • Sanal kartlarla yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.


  Motovale fiyat tarifesi için tıklayın

  Bonuslarınızın Uçuş Mili Olarak Kullanımı 
  TEB Yıldız Priority Card’ınızla kazandığınız tüm bonusları bundan böyle TEB Seyahat Hattı’nda uçuş mili olarak kullanabilir, üstelik kartınızda birikmiş puan olmasa bile avans mil kullanarak hemen istediğiniz havayolu ile istediğiniz yere alan vergisi dahil bedava bilet alabilirsiniz. TEB Mil Programı hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın
  Seyahatlerinizde 3 Kat Bonus 
  TEB Seyahat Hattı’nda yapacağınız tüm işlemlerinizde TEB Yıldız Priority Card’ınızda biriken alışveriş bonuslarınızı 3 kat ile çarparak kullanabilir, Bonuslarınız yetmediği takdirde, seyahat bedelinizin kalan kısmını TEB Yıldız Priority Card’ınızla 6 taksite kadar veya peşin olarak ödeyebilirsiniz.*

  * 3 kat değerli bonus kullanımlarında, çarpılmış bonus kullanım tutarı 1 yıl içinde 2.000 TL'yi geçemez. 
  Ücretsiz Lounge Konforu 
  Değerli müşterimiz, Ocak 2017 itibariyle Lounge hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstrenizdeki harcama tutarının en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Ayrıca, aynı gün içinde aynı lounge’a bir defa, aynı ay içinde tüm lounge’lara en fazla dört defa giriş yapılabilecektir.

  TEB Yıldız Priority Card’ınızla AHL Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge, Ankara ESB İç Hatlar Terminali’nde AnadoluJet “primeclass” Lounge, Ankara ESB Dış Hatlar Terminali’nde ise Comfort Lounge'tan siz ücretsiz, misafiriniz de %50 indirimle faydalanabilir. Ayrıca İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar’da bulunan LGM Lounge CIP Salonları’ndan 1 misafirinizle birlikte ücretsiz faydalanabilirsiniz.

  Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminali'ndeki TEB Lounge'tan ise siz ücretsiz, beraberinizdeki bir misafiriniz de TEB'e özel fiyatla yararlanabilir.

  Lounge hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önceki son ekstrenizdeki harcama tutarının en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Aynı gün içinde aynı lounge’a bir defa giriş yapılabilir. Aynı ay içinde asıl ve ek kartlar tüm lounge’lara toplamda en fazla dört defa giriş yapabilecektir. Ekstresi henüz kesilmemiş, yeni alınan kartların hizmetten faydalanabilmek için son 1 ay içinde kartını en az 1 defa kullanmış olması yeterlidir.
  Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim 
  Değerli müşterimiz, 1 Aralık 2016’dan itibaren kullanılacağınız Motovale, Transfer ve Havalimanı Otopark hizmetlerinde ücret iadesi yapılabilmesi için, hizmeti aldığınız tarihten önce kesilen son ekstrenizdeki harcama tutarının en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  TEB Yıldız Priority Card'ınızla İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Kıbrıs Ercan ve Antalya Havalimanı otoparklarında %50 indirimden yararlanabilirsiniz.


  * Kampanyadan faydalanabilmek için son kesilen ekstre tutarınızın min. 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. Uygulama İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarında iç ve dış hat terminallerindeki tüm otoparklarda TEB Yıldız Priority Card ile yapılan otopark ödemeleri için geçerlidir. %50 indirim, müşterinin yapmış olduğu ödeme üzerinden hesaplanacak ve ekstreye indirim olarak yansıyacaktır. İndirim uygulaması kapsamında, bir müşterinin bir ayda yararlanabileceği indirim tutarı en fazla 100 TL'dir. 
  Ücretsiz Transfer Hizmeti 
  Değerli müşterimiz, 1 Aralık 2016’dan itibaren kullanılacağınız Motovale, Transfer ve Havalimanı Otopark hizmetlerinde ücret iadesi yapılabilmesi için, hizmeti aldığınız tarihten önce kesilen son ekstrenizdeki harcama tutarının en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  TEB Yıldız Priority Card ile Transfer Hizmeti'nden ilk kullanımda ücretsiz, 2. ve 3. kullanımda %50 indirimli faydalanabilirsiniz. 

  Genel Koşullar:

  • Ayda 1 kez kullanım 75 TL’ye kadar ücretsizdir.
  • İkinci ve üçüncü transferler %50 indirimli olacaktır.
  • 1 ayda toplam 150 TL’ye kadar transfer ücreti banka tarafından karşılanacaktır.
  • Müşteri 444 07 66 TEB Yıldız Hattı’nı arar ve hizmet almak istediği saatleri ve diğer gerekli detayları iletir.
  • TEB Çağrı Merkezi müşteriyi asistanlık firmasının hattına aktarır.

  Hizmet Koşulları:

  • 09:00 – 18:00 arası rezervasyon yapılabilir.
  • Minimum 25 km’lik transferler yapılacak olup, 25 km altında transfer olması durumunda ücretlendirme 25 km için yapılacaktır.
  • İlgili hizmet İstanbul – Ankara – Antalya – İzmir – Adana illerinde verilecektir.
  • Rezervasyonlar araç müsaitliği olması durumunda 12 saat öncesine kadar yaptırılabilecektir.
  • Transfer havaalanı transferi ise; uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir.
  • Hizmet alacak kişinin uçağının rötar yapması durumunda harici ücret talep edilmeyecektir.
  • Beklemelerde 30 dakika geçmesi durumunda 30 dakikada bir 20 TL + KDV dahil harici ücret talep edilir.
  • Beklemeden kaynaklı bir ücretlendirme olması durumunda transfer sırasında müşterinin kartından tahsil edilecektir.
  • Sanal kartlarla yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

  Ödeme:

  • Müşteriden rezervasyon sırasında kart numarası alınır ve transfer tutarı çekilir.
  • İptalin genel koşullara uygun gerçekleşmemesi durumunda müşterinin kartından tahsil edilen tutar iade edilmez.
  • Ücretsiz hizmet için aylık 1 kere geçerli olup 2. ve 3. transferlerin de %50’si banka tarafından karşılanacaktır.
  • İçinde bulunulan ayda hizmetten ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için son ekstrenizin en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir. 
  • Müşterinin TEB Yıldız Priority Card’ı ile ödediği tutarlar bir sonraki ayın 6’sında kredi kartına indirim olarak yansıtılır (Üst sınırlar dahilinde)


  TEB Havaalanı Shuttle Hizmeti 

  İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Adana illerinde havalimanı transferlerinde sunulan shuttle hizmetiyle evinizden havaalanına, havaalanından evinize şoförlü bir araç eşliğinde, en konforlu şekilde ve TEB Yıldız Platinum Card'a özel fiyatlarla gidebilirsiniz. 
  Fiyat listesi için tıklayın.

  * Rezervasyonlarınızı uçuştan 72 saat öncesine kadar yaptırabilirsiniz. Uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. TEB Shuttle, 7 gün/24 saat hizmet veren bir servis olmakla birlikte uçuşunuzdan en az 6 saat öncesine kadar gelen talepleri uygunluk durumuna göre kabul eder. 3 saati aşan rötarlarda TEB'in, aracı alanda bekletme zorunluluğu kalmaz ancak uygun ilk araçla hizmeti vereceğini taahhüt eder. Çoklu yolcu indirimi sadece aynı noktadan binen veya inen müşteriler için geçerlidir. Rezervasyon esnasında operatör size adresinizin servis alanımızda olup olmadığını iletecektir. 0-6 yaş arası çocuklara ücret uygulanmaz ve her araçta bir çocuk koltuğumuz mevcuttur. 6-12 yaş arası çocuklara %50 indirim uygulanır. Görme engelli yolcularımız shuttle hizmetinden ücretsiz yararlanır. Detaylı bilgi için 444 0 766 TEB Yıldız Hattı’nı arayabilirsiniz.

  Hertz'de Ayrıcalıklar 

  Size araç kiralamada indirim ve bir üst sınıf araca terfi gibi pek çok ayrıcalık sunan Hertz # 1 Club Gold’u tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Üstelik TEB Yıldız Priority Card sayesinde Hertz # 1 Club Gold üyeliğinden 4 yıl boyunca ücretsiz faydalanabilirsiniz.

  147 ülkede 8.500’den fazla noktada hizmet veren Hertz, dünyanın önde gelen araç kiralama firmalarındandır. Hertz # 1 Club Gold üyesi olarak aşağıdaki fırsatlardan faydalanabilirsiniz:*

  • Ücretsiz bir üst sınıf araca terfi**
  • Mevcut en iyi fiyatlar üstünden %15 indirim
  • Hafta sonları geçerli 900 Gold Plus Puan
  • Ücretsiz ek sürücü Hizmeti
  Hertz # 1 Club’a katılmak için hemen tıklayın ve kayıt işleminizi tamamlayın.
  Kayıt işlemi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

  Kayıt işlemi sonrasında e-posta adresinize üyelik onay mesajıyla beraber çıktısını alıp saklayabileceğiniz üyelik kartınız gönderilecektir. Böylece, Hertz # 1 Club üyelik indirim ve fırsatlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

  * Ücretsiz bir üst sınıf araca terfi kiralama sırasında müsait araç durumuna bağlıdır. Hertz # 1 Club hüküm ve koşullarına tabidir. Bu teklif Hertz araç kiralama kriterlerinin sağlanması ve standart kiralama hüküm ve koşullarının kabul edilmesi durumunda geçerlidir. Tüm detaylar için www.hertz-europe.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Teklif sadece kampanyaya katılan ülkelerde geçerlidir.
  ** Bir üst sınıf araca terfi, çıktısını alabileceğiniz kuponun Hertz’e teslim edilmesi durumunda geçerlidir.
  *** Bu avantaj, kiralama yapılan ülke için ücretsizdir. Bu avantaj sınır aşırı, yani bir ülkeden diğerine kullanılamaz.
  Araç Kiralama Hizmetinde Özel Fiyatlar 
  TEB Yıldız Platinum Cardınız ile size özel fiyatlarla araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için 444 0 766 TEB Yıldız Hattı’nı arayabilirsiniz. Fiyat listesi için tıklayın.
  Ücretsiz Kuru Temizleme Hizmeti 

  Her ay iki parçaya kadar ücretsiz, sonraki kullanımlarda ise %20 indirimli kuru temizleme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  Hizmet Koşulları:

  • Hizmet Dry Center Kuru Temizleme aracılığıyla sağlanmaktadır.
  • Kuru temizleme hizmeti, Dry Center Kuru Temizleme’nin şubelerinin bulunduğu tüm illerde (İstanbul, Ankara, İzmir, Aksaray, Aydın, Bursa, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Şanlıurfa, Trabzon, Ümraniye Modern East, Doğu Ataşehir, Manavgat Novamall, Mersin Palmcİty, Tuzla) geçerlidir.  Ürünün kapıdan alınıp kapıya teslimi ise sadece İstanbul için geçerlidir.

  * Ücretsiz ve indirimli hizmete abiye elbise, gelinlik, kep/cübbe, peluşlar, gelinlik etek, akrilik kaban, kayak takımı, kaz tüyü mont, kayak montu, kaz tüyü palto, kaz tüyü yelek, deri, süet, kürk battaniye, çarşaf,  koltuk örtüsü, nevresim takımı, perde, tül, kaz tüyü yastık, yatak örtüsü, yorgan ve kaz tüyü yorgan dahil değildir. 15.02.2017 itibariyle TEB Yildiz Priority Card'iniz ile kuru temizleme hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için hizmeti aldığınız tarihten önce kesilen son ekstrenizdeki harcama tutarının en az 2.000 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  Avis'te Ayrıcalıklar 
  TEB Yıldız Priority Card’ınız ile 3 yıllık ücretsiz Avis Preferred Club üyeliğine davetlisiniz.*

  Bu muhteşem teklif ile;
  • Her rezervasyonda üst sınıf araca terfi (Müsaitlik durumuna bağlıdır)
  • Normal ücretler üzerinden %35’e varan indirim
  • Tatil fiyatlarında %35’e varan indirim
  • Easy Europe/ Africa fiyatlarında %35’e varan indirim

  * Müsait araç durumuna ve Avis Kullanım Şart & Koşulları’na tabidir. Kart sahipleri 3 yıl içerisinde en az bir kere araç kiralamaları durumunda üyelikleri tekrar 3 yıllık uzatılacaktır.


  Hemen şimdi katılın.

  Avis’ten üyelik numaranızı içeren onay e-mail’ını aldıktan sonra Avis Preferred Club fırsatlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. İnternetten araç kiralamak için www.avis.com adresini kullanabilirsiniz. İnternetten araç kiralama işlemleriniz sırasında Avis Preferred Club üyelik numaranızı kullanmanız gerekmektedir. Yararlanabileceğiniz indirimler otomatik olarak kiralama işlemi sırasında yansıtılacaktır. Araç terfi talebinizi araç teslimatı sırasında Avis yetkilisine iletmeniz gerekmektedir. Dilerseniz Avis Rezervasyon Merkezi’ni de arayıp üyelik numaranızı kullanarak da fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Avis Preferred Club Hoş Geldin Paketi ve üyelik kartınız üyeliğiniz başlangıcından itibaren 14 gün içerisinde adresinize postalanacaktır. Kiralık aracınızı teslim alırken veya araç terfisi talep ederken Avis Preferred Club üyelik kartınızı (İnternetten temin edebileceğiniz geçici kartınız veya adınıza gönderilen üyelik kartınız) göstermeniz gerekmektedir.

  Bu ayrıcalık 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.

  Kayıt aşamalarını gösteren kılavuza ulaşmak için tıklayın.

  * Standart Avis Kiralama Koşul ve Şartları'na tabidir. Ülke bazında belirli kiralama koşulları ile ilgili bilgileri Kullanım Koşulları kısa yoluna tıklayarak öğrenebilirsiniz. 
  Sayfa içeriğini puanla