TEB Travel Concierge ile Tanışın

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 5 
TEB Travel Concierge Nedir?

TEB Travel Concierge Nedir?

TEB Kredi Kartı müşterilerimiz ZUBİZU Concierge işbirliği ile şimdi daha da ayrıcalıklı. Artık size özel seyahat danışmanınız yurt içi-yurt dışı tüm otel ve uçak bileti rezervasyonlarınızı gerçekleştirecek, güzellik merkezlerinde ve restoranlarda yerinizi ayıracak, etkinliklerden sizi haberdar edecek.

Yurt Dışı Ayrıcalıklar

Yurt Dışı Ayrıcalıklar

Tatilinizi Avantajlı Yurt Dışı Programları ile Renklendirin! TEB Kredi Kartı müşterilerimiz ZUBİZU Concierge işbirliği ile şimdi daha da ayrıcalıklı. Artık size özel seyahat danışmanınız yurt içi-yurt dışı tüm otel ve uçak bileti rezervasyonlarınızı gerçekleştirecek, güzellik merkezlerinde ve restoranlarda yerinizi ayıracak, etkinliklerden sizi haberdar edecek.

Yurt İçi Ayrıcalıklar

Yurt İçi Ayrıcalıklar

TEB Travel Concierge Artık Hayatınızda! TEB Kredi Kartı müşterilerimiz ZUBİZU Concierge işbirliği ile şimdi daha da ayrıcalıklı. Artık size özel seyahat danışmanınız yurt içi-yurt dışı tüm otel ve uçak bileti rezervasyonlarınızı gerçekleştirecek, güzellik merkezlerinde ve restoranlarda yerinizi ayıracak, etkinliklerden sizi haberdar edecek.

Özel Şoför Ayrıcalıkları

Özel Şoför Ayrıcalıkları

Aracınızı kullanmamız, sizin için servise götürebilmemiz için TEB Travel Concierge hattımız 7/24 yanınızda.

Araç Kiralama Ayrıcalıkları

Araç Kiralama Ayrıcalıkları

Size özel fiyatlarla araç kiralama hizmetinden TEB Travel Concierge ile 7/24 faydalanabilirsiniz.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 5