TEB Travel&Concierge Hizmetleri

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 3 
Seyahat & Concierge Hizmetlerimiz

Seyahat & Concierge Hizmetlerimiz

TEB Kredi Kartı müşterilerimiz ZUBİZU Concierge işbirliği ile şimdi daha da ayrıcalıklı. Artık size özel seyahat danışmanınız yurt içi-yurt dışı tüm otel ve uçak bileti rezervasyonlarınızı gerçekleştirecek, güzellik merkezlerinde ve restoranlarda yerinizi ayıracak, etkinliklerden sizi haberdar edecek.

Yurt Dışı Ayrıcalıklar

Yurt Dışı Ayrıcalıklar

Tatilinizi Avantajlı Yurt Dışı Programları ile Renklendirin! TEB Kredi Kartı müşterilerimiz ZUBİZU Concierge işbirliği ile şimdi daha da ayrıcalıklı. Artık size özel seyahat danışmanınız yurt içi-yurt dışı tüm otel ve uçak bileti rezervasyonlarınızı gerçekleştirecek, güzellik merkezlerinde ve restoranlarda yerinizi ayıracak, etkinliklerden sizi haberdar edecek.

Yurt İçi Ayrıcalıklar

Yurt İçi Ayrıcalıklar

TEB Concierge Artık Hayatınızda! TEB Kredi Kartı müşterilerimiz ZUBİZU Concierge işbirliği ile şimdi daha da ayrıcalıklı. Artık size özel seyahat danışmanınız yurt içi-yurt dışı tüm otel ve uçak bileti rezervasyonlarınızı gerçekleştirecek, güzellik merkezlerinde ve restoranlarda yerinizi ayıracak, etkinliklerden sizi haberdar edecek.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 3