TEB Tenis Akademisi

TEB Tenis Akademisi
  Paylaş

  TEB Tenis Akademisi Nedir?

  Tenis çocuk yaşlardan itibaren başlanılabilecek ve her yaşta yapılabilecek nadir sporlardan biri. Tenise ilgi duyan ve aktif olarak oynamaya ve ders almaya devam etmek isteyenler için TEB Tenis Akademisi’ni kurduk.

  TEB Tenis Akademisi, anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin öncü kulüplerinde TEB Banka ve Kredi Kartı sahiplerinin özel koşullar ile grup tenis dersi alabildiği oluşumdur.

  Nasıl Yararlanılır?

  TEB Banka Kartı veya Kredi Kartları'ndan herhangi birine sahipseniz 0532-691-05-92 no’lu telefonu arayabilir, tebtenisakademisi@teb.com.tr adresinden bizlere ulaşabilir, TEB’e özel indirimli dersler almaya başlayabilirsiniz.


  TEB kartınız yoksa hemen başvurabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın TEB Şubesi'nden veya 0850 200 0 666 no’lu TEB Telefon Şubesi’nden de başvuruda bulunabilirsiniz. Kart başvurunuz onaylandıktan ve kartınızı teslim aldıktan sonra TEB Tenis Akademisi’nden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

  Koşullar Neler?

  TEB Tenis Akademisi eğitimleri, TEB’in anlaşmalı kulübünde TEB için ayrılan  kortta, TEB Tenis Akademisi eğitmeni tarafından haftada 1 saatlik grup tenis eğitimi olarak gerçekleşecektir.

  Gruplar oluşturulurken cinsiyet farkı gözetilmeyecektir, gruplar tenis seviyelerinin farklılıklarına göre eğitmen tarafından planlanacaktır.

  Katılımcılar, eğitim günü ve saati dışında TEB Tenis Akademisi imkânlarını kullanamayacaklardır.

  Katılımcılar, ödemeyi TEB Kredi Kartları ya da TEB Banka Kartlarıyla gerçekleştirerek TEB Tenis Akademisi’nden yararlanabileceklerdir.

   

  Sayfa içeriğini puanla