TEB Tenis Akademisi

  Paylaş

  TEB Tenis Akademisi Nedir?

  Tenis çocuk yaşlardan itibaren başlanılabilecek ve her yaşta yapılabilecek nadir sporlardan biri. Tenise ilgi duyan ancak henüz başlamamış kişileri tenis ile tanıştırmak amacıyla TEB Tenis Akademisi’ni kurduk.

  TEB Tenis Akademisi, anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin öncü kulüplerinde TEB Banka ve Kredi Kartı sahiplerinin özel koşullar ile grup tenis dersi alabildiği oluşumdur.

  Nasıl Yararlanılır?

  • TEB Banka Kartı veya Kredi Kartları'ndan herhangi birine sahipseniz 0850 200 0 666 no’lu telefonu arayarak “Tenis Akademisi” sesli mesaj yönlendirmesi ile müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, Büyük Kulüp'ten TEB’e özel indirimli dersler almaya başlayabilirsiniz.
  • TEB kartınız yoksa hemen başvurun. Dilerseniz size en yakın TEB Şubesi'nden veya 0850 200 0 666 no’lu TEB Telefon Şubesi’nden de başvuruda bulunabilirsiniz. Kart başvurunuz onaylandıktan ve kartınızı teslim aldıktan sonra TEB Tenis Akademisi’nden yararlanmaya başlayabilirsiniz

   

  Büyük Kulüp:

  1882 yılından İngiliz Elçisi Sir Alfred Sandison tarafından kurulan, bir asırı aşkın olarak faaliyetlerini sürdüren Büyük Kulüp 7000 üyesiyle, sosyal kulüpler arasında çok önemli bir yer teşkil etmekte ve İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan Cadde Bostan sahilinde, tarihi yapısıyla birçok davet ve organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Büyük Kulüp’te 5 adet restaurant, iskele bar, gece kulüpleri, davetler için organizasyon ve balo salonları bulunmaktadır. Sosyal aktivitelerin yanı sıra spor ile oldukça iç içe olan bir kulüptür. 4 adet açık tenis kortlarıyla, açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla, oyun salonlarıyla ve küçük misafirlerinin de eğlenmesini için çocuk kulübü bulunan Büyük Kulüp, üye ve misafirlerine profesyonel bir hizmet sunmaktadır. 

  Adres: Cemil Topuzlu Caddesi No:42 / 81030 Çiftehavuzlar/ Kadıköy/ İstanbul

  Web Sitesi: http://www.buyukkulup.org.tr/tr/

  TEB Tenis Akademisi

  • TEB kredi kartlarnı kullanarak kulüp üyesi olmadan %40 indirim ile grup derslerine katılınabilecektir. Ödeme Büyük Kulüp’e yapılacaktır.

  • Akademi çalışmalarımız yılın 12 ayı açık kortlarımızda faaliyet gösterecektir.

  • Büyük Kulüp’teki bu fırsattan sadece TEB Yıldız Bankacılık müşterileri yararlanabilir.

  • Kayıt olmak için 444 0 766 TEB Yıldız Hattı’nı arayarak grup dersleri için talebin iletilmesi gerekmektedir. Talep tarafımızca Büyük Kulüp’e iletilecektir.

  • Akademi, 4 kişilik gruplarla TEB için ayrılacak bir kortta ve Büyük Kulüp antrenörleri tarafınca Büyük Kulüp kortlarında 1 saatlik tenis eğitimi olarak gerçekleşecektir.

  • Her üç ay sonunda yeni bir Akademi dönemi açılacaktır.

  • Grup dersleri; işbu Sözleşme yürürlük tarihi ve sonlanma tarihi aralığında geçerlidir.

  • Akademi, 12 Yaş üstü kişileri kapsayacaktır. Gruplar oluşturulurken cinsiyet farkı gözetilmeyecektir, gruplar tenis seviyelerinin farklılıklarına göre planlanacaktır.

  • Katılımcılar, kurs günü ve saati dışında Büyük Kulüp imkânlarını kullanamayacaklardır.

  • Katılımcılar, TEB kredi kartlarını ya da TEB personel kartlarını kimlik kartlarıyla birlikte ibraz ettikten sonra % 40 indirimden faydalanmak için ödemelerini TEB Kredi kartıyla gerçekleştirerek grup derslerine katılabilecektir.

  • Grup dersleri ders başına kişi başı 80 TL üzerinden hesaplanacaktır.

  Sayfa içeriğini puanla