TEB KOBİ TV

TEB KOBİ TV
    Paylaş

    KOBİ’lere değer katma inancıyla yola çıkan TEB, KOBİ’lerin 7 gün 24 saat kesintisiz olarak bilgiye ulaşabileceği, eğitim imkânlarından yararlanabileceği, dinamik içeriğe sahip bir mecra yaratmak amacıyla sektörde bir ilk olan TEB KOBİ TV’yi kurdu.

    TEB KOBİ TV, KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu konularda bilgi ve eğitim imkânına sahip olmasını, ekonomi hakkında uzmanlarından yorumlar alabilmesini ve sektörel haberlere ulaşma şansını yakalayabilmesini sağlıyor. TEB KOBİ TV, KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu konularda bilgi ve eğitim imkanına sahip olmasını, ekonomi hakkında uzmanlarından yorumlar alabilmesini ve sektörel haberlere ulaşma şansını yakalayabilmesini sağlıyor. Ayrıca TEB KOBİ TV'ye üye olan herkes, borsa endeksi, hisse senedi fiyatları ile tahvil-bono piyasası verilerine, TCMB serbest piyasa ve Kapalıçarşı döviz kurlarına, yurtiçi/yurtdışı değerli metal fiyatlarına, yatırım fonları verilerine ulaşabilecek.

    TEB KOBİ TV; 7 gün 24 saat kesintisiz yayını ile KOBİ’lerin hayatını kolaylaştırarak, ekonomi, yurt içi ve yurt dışı piyasalar, sektörel gelişmeler, büyüme ve pazarlama gibi pek çok konuda hazırlanan eğitim programları ile KOBİ’lerin bilgi alabilecekleri bir mecra yaratırken, firmaların kendi başarı hikayelerini ekrana taşımalarına olanak veriyor. Zengin içeriği ile KOBİ’lere ihtiyaç duydukları tüm bilgiyi kısa soru ve cevaplarla veren TEB KOBİ TV’ye herkes 7 gün 24 saat farklı eğitim konularına www.tebkobitv.com’ dan ulaşabilmekte... 

    Sayfa içeriğini puanla