TEB Çocuk

TEB Çocuk
  Paylaş
  www.tebcocuk.com eğlenceli eğitim modülleri ve oyunlarıyla çocuklara, ekonomiyi en basit dilde anlatırken, tasarruf ve birikim bilinci aşılıyor. 
  • "Para Tanıma" uygulaması ile çocuklar, bilgisayarın kamerasına gösterdikleri kağıt paraların değerini ve onunla neler alabileceklerini öğreniyor.
  • "Para Biriktir" videosu ve "Biriktirmece" oyunu ile çocuklara harçlıklarını doğru şekilde biriktirmenin ve tasarruf etmenin yolları anlatılıyor. 
  • Çocuklar, "Harçlık Ajandas" uygulamasıyla anne babalarının ‘Aile Paneli’nden verdiği görevleri yerine getirerek harçlık kazanıyor, hedeflerine ulaşıyor.
  • "Bakkal Amca" oyununda çocuklar ürünlerle fiyat etiketlerini eşleştirip, paranın değerini öğrenirken, "Limonatacı" oyunu ile de kendi tezgahlarını açarak kar etmeyi ve para kazanmanın yollarını öğreniyor.

  TEB Çocuk’a ulaşmak çok kolay

  TEB Çocuk’a www.tebcocuk.com adresinden, iPad uygulamasından indirerek tüm bu oyun ve modüllere tablet üzerinden de erişmek mümkün. TEB Çocuk'u iPad'inize indirmek için tıklayın.

  Üstelik TEB Çocuk’un okullarını ziyaret etmesini isteyenler www.tebcocuk.com üzerindeki iletişim formunu doldurarak talepte bulunabiliyor.   Sayfa içeriğini puanla