2014 Sponsorluklar

  Paylaş

  Anadolu 500 Ödül Töreni

  Anadolu’nun en büyük firmaları ödüllendirildi

  Ekonomist Dergisi ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) işbirliğinde ve Turkcell’in desteğiyle düzenlenen ‘Anadolu'nun En Büyük 500 Şirketi Araştırması Ödül Töreni’nin 10’uncusu, 3 Şubat Pazartesi günü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımıyla İstanbul Swissotel’de gerçekleştirildi. Törende, ‘En Büyük 5 Şirket’, ‘Cirosunu En Çok Artıran 5 Şirket’, ‘Karını En Çok Artıran Şirketler’, ‘İstihdamını En Çok Artıran 5 Şirket’ ve ‘İhracatını En Çok Artıran 5 Şirket’ olmak üzere 5 kategoride toplam 24 firma ödüllendirildi. Söz konusu firmaların haricinde, ‘Anadolu 500'e En Fazla Şirket Gönderen Gruplar’ kategorisinde de 3 şirket ödüle layık görüldü.

   

  İSTANBUL JEWELLERY FUARI

  Altın Sektörüne TEB’in Desteği Devam ediyor

  Bu yıl 38.’si düzenlenen İstanbul Jewelry Show Mart 2014 Fuarı’na bir kez daha ana sponsor olan Türk Ekonomi Bankası (TEB), yatırımcılara ve kuyumculara özel yeni projeleriyle fuarda yerini aldı.

   

  TEB Özel Bankacılık Etohum Startup Turkey

  TEB Özel, Startup Turkey 2014’de Etohum’un girişimcilerini yatırımcılarla buluşturdu

  TEB Özel, ‘Melek Yatırım Platformu’yla yatırımcılara yeni yatırım alanları yaratırken, girişimcilerin “iş fikirlerini” hayata geçirmeleri için gerekli olan sermayeye aracılık ederek ülke ekonomisine kazandırmayı sürdürüyor. Bu kapsamda TEB Özel, en büyük destekçisi olduğu “Etohum Startup Turkey 2014” te, internet girişimcilerini yatırımcılarla biraraya getirdi

   

  ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ 

  TEB’in destek sponsoru olduğu Türkiye'nin en önemli ekonomi buluşması Uludağ Ekonomi Zirvesi, 21-22 Mart 2014 tarihleri arasında siyaset, ekonomi ve iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi.

  Uludağ Grand Yazıcı Otel'de gerçekleştirilen zirveye, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in yanısıra 50'nin üzerinde konuşmacı katıldı ve  yedi farklı oturumda ekonomik gelişmeler ve şirketler için farklı stratejileri tartışıldı.

  Sayfa içeriğini puanla