TEB Pratik İhtiyaç Kredisi

Acil paraya ihtiyacınız varsa TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvurun, cevabı anında cebinize gelsin.

Acil krediye mi ihtiyacınız var? TEB'de bireysel krediniz hazır.

Hemen özel faiz oranlarıyla TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvurun, cevabı anında cebinize gelsin. Pratik Kredi maksimum limiti 12.500 TL dir.

TEB müşterisi olmasanız bile, tüm nakit ihtiyaçlarınız için 4466’ya T.C. Kimlik Numaranızı mesaj atarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Örnek ödeme tablosu:

Findeks Notu

Kredi Tutarı

Kredi Vadesi (Ay)

Aylık Akdi Faiz Oranı

Aylık Taksit Tutarı

Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil)

Sigorta

Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı 

1.850

10.000 TL

60

%1,08

240,81 TL

52,50 TL

755,08 TL

% 16,9871

Diğer Kredi Ürünlerimiz

Kredi Kullandırım Anında Gerekli Evraklar:

  • Nüfus cüzdanı ve ehliyet fotokopisi

Şube dışı kanallardan verilen cevaplar bir ön onay niteliğinde olup kredi başvurusunun  serbestçe değerlendirilmesi ve kredinin kullandırılmasında nihai karar bankaya aittir. Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi hakkında ayrıntılı bilgi için 0 850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’ni arayabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

* SMS 4466 servisi Turkcell, Avea ve Vodafone abonelerine sunulmaktadır. Tüm operatörler için aynı numara (4466) kullanılmaktadır.
** Başvuru esnasında gönderilen ve alınan her SMS, müşteri tarafından karşılanmak üzere, ilgili operatör tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Gönderilen kısa mesajlar Avea için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL , Turkcell için KDV ve ÖİV dahil 1,3 TL, Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,8 TL olarak ücretlendirilir. Operatörlerin birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır.
*** Gelir belgesi alınması zorunlu olmamakla birlikte, gerekli görüldüğü takdirde talep edilebilecektir. TEB Pratik İhtiyaç Kredisi başvurusunun şubede işleme alınabilmesi için emekli, serbest meslek sahibi veya ücretli çalışan olunması gerekmektedir.

Sayfa içeriğini puanla