Öğretmenler Günü’nüzü Kutlarız

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  Değerli Öğretmenlerimiz,

  Öğretmenler Günü’nüzü kutlarız.

  Siz değerli öğretmenlerimizin tüm bankacılık ihtiyaçları için her daim yanınızdayız.

  20-30 Kasım tarihleri arasında size özel TEB’den ihtiyaç kredisi, 36 aya kadar vadede %1.15, 37-60 ay vadede ise %1.20 faiz oranı ayrıcalığla. Üstelik 3 ay ötelemeli.

  Örnek ödeme tablosu:

  Kredi Tutarı

  Kredi Vadesi (Ay)

  Aylık Akdi Faiz Oranı

  Aylık Taksit Tutarı

  Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil)

  Sigorta

  Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı 

  10.000 TL

  24

  %1,15

  492,31 TL

  52,50 TL

  484,90 TL

  % 18,5073

  10.000 TL 48 %1,20 290 TL 52,50 TL 673,41 TL % 19,0617

  İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Diğer vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir.Sigorta bedeli Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir.Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.  Güncel faiz oranları için ww.wteb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  Ayrıca; bu özel gününüzü kutlamak amacı ile TEB ile çalışan öğretmenlerimize, kitup.NET’ten* 1 ay ücretsiz üyelik size hediyemiz!

  Siz öğretmenlerimize sunduğumuz tüm ayrıcalıklar için; şubelerimiz ya da TEB Çağrı Merkezi’nden bilgi alabilirsiniz. 

  Türk Ekonomi Bankası A.Ş, belirtilen ürün özelliklerini / kampanyaları, hizmet içeriklerini, koşullarını ve hizmet kapsamını değiştirme / durdurma hakkını saklı tutar. Hizmet detaylarına ve kampanyalarla ilgili güncel bilgilere www.teb.com.tr internet sitesinden ve 0850 200 0 666 TEB Çağrı Merkezinden erişebilirsiniz.

  *Kitup. NET Kampanyası 21 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan TEB müşterileri yararlanabilir. Kampanya katılımı için TEB tarafından size özel  kod iletilecektir.İletilen kodu; daha sonra kitup.net/ linki üzerinden kupon kodu kısmına girerek ilk 1 ay ücretsiz üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Üyelik oluşturulduktan sonra KitUp uygulamasını Apple Store veya Google Play üzerinden indirerek bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Üyeliğiniz ilk 1 aydan sonra 19.90 TL/ay üzerinden yenilenir. Üyeliğinizi istediğiniz zaman kitup.net üzerinden profilinize giriş yaparak iptal edebilirsiniz. Bu kampanyadan her TEB kullanıcısı kampanya süresi boyunca yalnızca bir kez faydalanabilir. Kampanya, KitUp’ı ilk defa kullanacak müşteriler için geçerlidir. Kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez. KitUp ve TEB kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

  Sayfa içeriğini puanla