Mastercard Kampanyası

Havalimanı Transferi Hediye!
  Paylaş

  Bayram tatilinde soluğu yurt dışında almak isteyenler, yaz kış demeden farklı kültürleri keşfetmeye meraklı gezginler ve her tatilden ekstra bavulla dönen alışveriş tutkunları, size harika bir haberimiz var!

  Yurt dışında Mastercard®'ınızı kullanın, İstanbul'da havalimanı transferiniz bizden olsun.

  Kampanya Detayları:

  • 15 Ağustos - 31 Ekim 2017 arasında yurt dışında Mastercard kredi kartları ile tek seferde yaptığınız 250€/250$/875 TL ve üzeri tutarındaki kredi kartı harcamasının slibini saklayın.
  • Kredi kartı slibinizin fotoğrafını, okunur bir şekilde mastercard@securedrive.com.tr adresine kart sahibinin ad ve soyadını e-posta'nızda belirterek gönderin.
  • E-posta'nıza gelen kampanya kodu ile www.securedrive.com.tr üzerinden ya da Secure Drive çağrı merkezinden rezervasyonunuzu gerçekleştirerek, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gidiş veya dönüşünüzde size özel ücretsiz havalimanı transferinden faydalanabilirsiniz.
  • Üstelik transfer kullanımınızı seyahatinizin başlangıcında yurt dışına gitmeden ve henüz harcama yapmadan da yapabilirsiniz. Bu durumda transfer bedeli Secure Drive tarafından liste fiyatından ücretlendirilir ve yurt dışı harcama slibinizi ilettiğinizde, 1- 4 iş günü içerisinde iade edilir.
  Sayfa içeriğini puanla