Findeks Paketi

  Paylaş

  Findeks, finans sektörünün sizi nasıl gördüğünün bir aynasıdır. Findeks’i kullanarak finansal durumunuzu ve itibarınızı kontrol altında tutabilir ve daha iyi yönetebilirsiniz. Bankalar ve diğer finansal kurumlardaki kredi borç ve limitlerinizi, kredi notunuzu takip edebilir, finansal kontrolünüzü sağlayabilirsiniz.

   

  Ürün AdıÜrün Kullanım AdediKlasik (54 TL +KDV)Gold Danışmanlık (84 TL+KDV)Gold Takipçi (84 TL+KDV)
  Premium (132 TL+KDV)
  Findeks Kredi Notu 12 adet / yıl


  Risk Raporu 12 adet / yıl
  İzleme  Sınırsız
  Uyarı Hizmetleri Sınırsız
  Not Danışmanlığı 3 adet / yıl
  Takipçi Sınırsız

  Findeks Kredi Notu Nedir?

  Findeks Kredi Notu, uzun yıllardır bankaların kredi kararı verirken baktıkları önemli bir referans notudur. Bankalar dışında diğer finansal kurumlar, reel sektör ve bireylerin referans aldıkları finansal bir karnedir. 

  Risk Raporu Nedir?

  Risk Raporu, halen aktif ve son 5 yıl içerisinde kapanmış olan tüm kredili ürünlere ilişkin limit, risk, ödeme geçmişi gibi detayları gösteren rapordur. Bu rapor oluşturulurken ülkemizdeki tüm bankalar ve diğer finans kuruluşlarından alınan kredi kullanım ve ödeme performansı verileri kullanılır. Kullanıcıların kendileri için alabildikleri Risk Raporu, diğer kişi ya da kurumlardan da talep edilebilir. Sistem tarafından gönderilecek olan SMS’e onay verildiği takdirde karşı tarafın Risk Raporu görüntülenebilir.

  Uyarı Hizmetleri Nedir?

  Finansal durumunu gösteren kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabına ait limit ve borç bilgilerinde gerçekleşen değişiklikleri aylık olarak ileten hizmettir. Finansal durumundaki değişiklikler, belirleyeceğin kriterler doğrultusunda Findeks tarafından SMS ya da e-posta yoluyla hatırlatılır.

  İzleme Nedir?

  İzleme, Findeks hizmetlerinin tek bir yönetim ekranından takip edilebilmesini sağlar. Böylece finansal hayatta gerçekleşen değişimlere daha kolay hakim olunabilir ve gerekli durumlarda müdahale edilebilir.

  Not Danışmanlığı Nedir?

  Findeks Müşteri İletişim Merkezi’nden kişiye özel olarak verilen danışmanlık hizmetidir. Bu hizmet ile Uzman Findeks Danışmanları tarafından kendi seçtiğiniz tarih ve saatte aranarak, kredi notunuzun yükseltilmesi veya yüksek olan notunuzun korunmasına ilişkin, size özel tavsiyeler alabilirsiniz.

  Takipçi Nedir?

  Kimlik, iletişim ve finansal bilgileriniz tüm dünyada taranır ve kontrolünüz dışında kullanılması durumunda bilgilendirildiğiniz ve bilgilerinizin korunduğu hizmettir. Bu hizmetle korunmasını istediğiniz kimlik, iletişim ve kredi kartı bilgilerin tüm dünyada dark web dahil olmak üzere taranır. Eğer bu tarama sonucunda verileriniz eşleşirse, verinin bulunduğu adrese bağlı olarak çeşitli seviyelerde uyarı mesajları iletilir. Bu hizmeti kullanmak istemeniz durumunda 12 ay boyunca finansal bilgilerininizi de kontrol altında tutabilirsiniz.

  Takipçi Bileşenleri:

  Kimlik Bilgilerini Koruma 

  Ad-Soyad, TC Kimlik No, Pasaport No, Sürücü Belgesi, Vergi Kimlik No

  İletişim Bilgilerini Koruma 

  Telefon Numaralarınız, E-posta Adresleriniz

  Finansal Bilgileri Koruma 

  Banka Hesap Numaraları, Kredi Kartı Numaraları, Banka Kartı Numaraları

  * TEB ile FİNDEKS arasında yapılan anlaşma gereği, FİNDEKS hizmetlerini, TEB aracığı ile ek bir bedel ödemeden alabilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla