Tasarruf ve Birikimleriniz

Eczacılara ve eczanelere özel avantajlı vadeli mevduat faizi sizi bekliyor.

Tasarruf ve Birikimleriniz | Eczacı Paketi
  Paylaş

  Hem Eczaneniz Hem Hayatınız İçin

  Vadeli Mevduat Hesabı

  Eczacılara ve eczanelere özel avantajlı vadeli mevduat faizi TEB’de.

  Hayatınız İçin

  • Marifetli Hesap

  Bireysel Tasarruf Alışkanlıklarınızı Değiştirecek Marifetli Hesap'la birikiminizin, özel faiz oranları ile gecelik vadeli mevduatta günden güne büyüdüğünü görebilirsiniz. Dilediğiniz zaman para yatırma, para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, EFT/havale işlemlerinizi de ücret ödemeden yapabilirsiniz. Üstelik hesap işletim ücreti de ödemezsiniz.

  • Konusunda Uzman Portföy Yöneticiniz

  Konusunda uzman Portföy Yöneticiniz, piyasalar konusundaki bilgi ve deneyimi ile birikimlerinize deger katar; risk algınız, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun finansal hedeflere ulaşabilmeniz için gereken yatırım stratejinizi belirlerken size destek olur.*

  * Bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimizin TEB’de 30 gün boyunca ortalama 100.000 TL ve üzerinde toplam çalısma büyüklüğüne sahip olmaları gerekmektedir.

  • Yıldız Pro Yatırım Modeli

  Yıldız Pro Yatırım Modeli, beklentileriniz ve risk tercihiniz doğrultusunda size en uygun portföy yönetim hizmetini sunmaktadır.*

  * Bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimizin TEB’de 30 gün boyunca ortalama 100.000 TL ve üzerinde toplam çalışma büyüklüğüne sahip olmaları gerekmektedir.

  Sayfa içeriğini puanla