Nakit Yönetimi İhtiyaçlarınız

Nakit Yönetimi çözümlerimizle tahsilat ve ödeme günlerinin yükü hafifliyor.

Nakit Yönetimi İhtiyaçlarınız | Eczacı Paketi
  Paylaş

  Eczaneniz İçin

  • TEB POS

  TEB Üye İşyerleri farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun olarak geliştirilmiş, çeşit çeşit POS hizmetinden yararlanıyor. Siz de TEB’in geniş POS ürün yelpazesini inceleyin, eczanenize en uygun olanı seçerek rahatlığa geçin.

  TEB POS hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın

  • Çek Karnesi: Mal alımlarında vadeli veya vadesiz ödemelerinizi TEB Çek Karnesi ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • SGK Alacakları Tahsilatı: Eczanenizin SGK Alacaklarını TEB’e yönlendirebilir, hiçbir masraf ve komisyon ödemeden kolayca tahsilatınızı yapabilirsiniz.
  • Vergi – SSK Prim Tahsilatları: Vergi ödemeleri ve tüm SSK prim ödemelerini dilerseniz çalıştığınız şubeye ileteceğiniz bir talimat ile eczanenizin hesabından dilerseniz şubelerimizde bulunan gişelerden nakit olarak ödeyebilirsiniz.
   SSK ödemeleri için şubenize vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile tahakkuk ettirilen SSK borçları, TEB’den otomatik olarak ödenebilmektedir. SSK ödemeleri Kurumsal İnternet Bankacılığı aracılığıyla da online olarak gerçekleştirilebilmektedir.

  Hem Eczaneniz Hem Hayatınız İçin

  Otomatik Fatura Ödemeleri ve Düzenli Ödeme

  Şubenize vereceğiniz tek bir talimat ile size veya eczanenize ait faturalarınızın, taksitlerinizin, aidat ya da kiranızın son ödeme tarihinde ödenmesini sağlayabilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla