Blue Man Group gösterisi Visa Platinum ayrıcalıkları ile Zorlu PSM'de!

Blue Man Group Gösterisi
  Paylaş

  Visa Platinum Kategorisi'nden bilet alan Visa Platinum kart sahipleri, hem etkinliği en iyi kategoriden izleyecek hem de etkinlik öncesi Zorlu PSM Cheers'ta bir adet içeçek ikramından yararlanacak.

  Üstelik, Visa Platinum Kategorisi biletlerini Pazar günü satın alan Visa Platinum kart sahipleri Visa Platinum Kategori Yükseltme kampanyasından da yararlanabilecek.

  Kampanya Detayları:

  • Kampanyadan VISA logolu TEB Platinum kredi ve banka kartları faydalanabilecektir.
  • "Visa Platinum Kategori Yükseltme Kampanyası" dahilinde www.zorlupsm.com  ve www.biletix.com uzantılı internet siteleri ve Zorlu PSM gişeleri üzerinden, 1 Ocak 2018 ve 31 Aralık 2018 tarihleri arasında herhangi bir Pazar günü, Visa Platinum kartı ile ve aşağıda belirtilen Kampanya Koşulları kapsamında yapılan seçili etkinlik bilet alışverişlerinde (grup satış biletleri hariç), satın alınan biletlerin ödeme tutarı satın alınmak istenilen kategoriden bir alt kategoriye ait bilet fiyatları olarak yansıtılacaktır.
  • "Visa Platinum Kategorisi Kampanyası" dahilinde www.zorlupsm.com  ve www.biletix.com  uzantılı internet siteleri ve Zorlu PSM gişeleri üzerinden, 1 Ocak 2018 ve 31 Aralık 2018 tarihleri arasında "Visa Platinum Kategorisi" olan seçili etkinliklerde Visa Platinum kartı ile ve aşağıda belirtilen Kampanya Koşulları kapsamında yapılan bilet alışverişlerinde, satın alınan bilet en üst kategoriye ait olup, söz konusu seçili etkinlikler öncesinde bilet sahibine Zorlu PSM Cheers'da 1 adet yerli alkollü/alkolsüz meşrubat ikramı yapılacaktır.
  • Kampanyalar sadece Zorlu PSM tarafından belirlenen etkinlikler için geçerlidir.
  • Kampanyaların geçerli olduğu etkinlikler http://www.zorlupsm.com/tr/visa-platinum adresinde belirtilmiştir.
  • "Visa Platinum Kategori Yükseltme Kampanyası" için biletin 1 Ocak 2018 ve 31 Aralık 2018 tarihleri arasında herhangi bir Pazar günü ve www.zorlupsm.com  ve www.biletix.com  uzantılı internet siteleri ve Zorlu PSM gişeleri üzerinden alınması gerekir. Biletix gişeleri ve mobil uygulamasından alınan biletler bu kampanyaya dahil değildir.
  • Visa logolu ticari kartlar ve Visa ön ödemeli kartlar ile satın alınan biletler kampanyalara dahil değildir. Biletix.com adresi üzerinden yapılan Zorlu PSM etkinlik alışverişlerinde, kampanyaların geçerli olduğu etkinlik satın alma sayfasında, kampanya tipi kutucuğunda VISA Kategori Yükseltme seçilerek kart numarasının istenen rakamlarının girilmesi gerekmektedir.
  • Satın alma işlemi VISA Platinum Kartlar ile yapılmalıdır. Bilet teslimat seçeneğine göre giriş için gerekli biletler etkinlik öncesinde temin edilmelidir.
  • Visa Platinum Kategorisi Kampanyası Visa Platinum Kategorisi'nin olduğu seçili etkinliklerde etkinlik başına 100 adet bilet ile sınırlıdır.
  • Bu Kampanyalar'dan herhangi birinin sağladığı haklar, başka bir kampanyanın sağladığı haklar ile birleştirilerek veya ikame edilerek kullanılamaz. Kazanılan hak devredilemez.
  • Visa Platinum Kategorisi ve Visa Kategori Yükseltme kampanyalarından kampanya şartlarının sağlanması durumunda Pazar günleri birlikte faydalanılabilir.
  • Bilet fiyatları ve bilet kategorileri hakkında bilgi almak için www.zorlupsm.com ve www.biletix.com adreslerini ziyaret ediniz.
  Sayfa içeriğini puanla