BKM Express ile Findeks’te Kredi Notu ve Risk Raporunuz sadece 1 TL!

Findeks’te Kredi Notu 1 TL
  Paylaş
  31 Aralık 2019'a kadar TEB kartlarınız ile BKM Express kullanarak Findeks'te kredi notunuzu öğrenmek sadece 1 TL!
  • İndirim sadece www.findeks.com  internet sitesinde BKM Express'i ilk defa kullanarak Findeks Kredi Notu ve Risk Raporu'nu aynı anda satın alan kullanıcılar için geçerlidir.
  • Aynı kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Daha önce www.findeks.com  internet sitesinde BKM Express kullanarak herhangi bir ürün satın almış kişiler kampanyadan faydalanamaz.
  • Bu kampanya, bankanın diğer kampanyalarıyla birleştirilebilir.
  • Kampanyaya tüm TEB banka ve kredi kartları dahildir.
  • KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. ve Bankalararası Kart Merkezi A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
  • Öğrenmek için hemen https://www.findeks.com/kampanya/bkm 'e tıklayın ve kampanyaya katılın.

  Findeks nedir?

  Findeks, finans sektörünün sizi nasıl gördüğünün bir aynasıdır. Findeks'i kullanarak finansal durumunuzu ve itibarınızı kontrol altında tutabilir ve daha iyi yönetebilirsiniz. Bankalar ve diğer finansal kurumlardaki kredi borç ve limitlerinizi, kredi notunuzu takip edebilir, finansal kontrolünüzü sağlayabilirsiniz. Dünyada yaygın olarak kullanılan ve tüm sektörlerde itibar göstergesi olan finansal derecelendirme sonuçlarına hakim olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve notunuzu öğrenmek için www.findeks.com

  Sayfa içeriğini puanla