12 Ay Vade ile 3.000 TL İhtiyaç Krediniz

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  Aşağıdakileri okumadan önce hayal kurmayı unutmayın.

  %1,15 faiz oranı ile 3.000TL, 12 ay vadeli krediniz TEB'de!

  Kampanya Detayları:

  • 3.000 TL'ye kadar olan krediler için geçerlidir.
  • Maksimum vadesi 12 aydır.
  • Kredi tahsis ücreti yoktur.
  • Başvurunuzu TEB Şubelerinden, TEB Çağrı Merkezi'nden ve CEPTETEB İnternet Şubesi'nden gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Kredi TutarıKredi Vadesi (Ay)Aylık Akdi Faiz OranıAylık Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)SigortaEfektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı
  İhtiyaç Kredisi 3.000 TL 12 %1,15 272,99  TL 0,00 TL

  134,00TL

  %17,8780


  İhtiyaç Kredisi hesaplaması yapmak için tıklayın
  .

  Tüm İhtiyaç Kredisi ürünlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

  *İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Sigorta bedeli Uzun Süreli Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir.Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.  Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  **Banka gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Kefil için de aynı belgeler talep edilecektir. İhtiyaç Kredilerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için 444 0 666 TEB Telefon Şubesi'ni arayabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla