Sinema Bileti Kampanyası

  Paylaş

  Cinemaximum’larda 1 yıl boyunca geçerli 1 bilet aldığınızda diğer bilet ücretsiz olmak üzere kazandığınız sinema biletinizi 14 Haziran’dan itibaren aktive edecek şekilde kullanabilirsiniz.

  Kampanya Detayları:

  1. Katılımcının TEB ve Sinema Keyfi kampanyasından yararlanabilmesi için, üyelik kodunun Türk Ekonomi Bankası A.Ş. tarafından katılımcı ile paylaşılmasını takip eden 1(bir) ay içinde web sitesine (www.tebvesinemakeyfi.com) giriş yapması ve aktivasyon formundaki istenilen bilgileri eksiksiz doldurması gerekmektedir.
  2. Katılımcıya, 5 iş günü içerisinde kampanya katılım aktivasyon onay SMS’i gönderilir Üyelik kodu aktivasyonunun yapıldığı tarihten itibaren 1 sene boyunca aktifliği devam eder.
  3. Aktivasyon işlemini tamamlayan müşteriler, Türkiye genelindeki tüm Cinemaximum sinema salonlarında, üyelik kodu aktivasyonunun gerçekleştirilmesinden itibaren 1 sene boyunca, sınırsız sayıda, 1 sinema bileti ücreti karşılığında 2 sinema bileti edinebilme hakkı kazanır.
  4. Katılımcı, aktif olan üyelik kodu ve cep telefon numarası ile birlikte kampanya web sitesi olan www.tebvesinemakeyfi.com adresine 1 yıl boyunca giriş yaparak, TEB ve Sinema Keyfi kampanyasından faydalanabilir.
   • Müşteri herhangi bir film seçimi yapmadan, sinemaya gitmek istediği şehir, sinema salonunu ve gösteri türünü seçer.
   • Katılımcı, seçtiği şehir, Cinemaximum sinema salonu ve gösteri türüne ait standart fiyatlar ile ücretlendirilen 1 adet sinema bileti ödemesini yapar. Katılımcının 3D bir gösteri seçmesi halinde 3D gözlük fiyatı, toplam bilet fiyatına dahil edilir. Fiyatlar sinema salonu ve gösteri türüne göre farklılaşabilir. Ödeme TEB kredi kartı, banka kartı ve sanal kart ile yapılabilir.
   • Katılımcının cep telefonuna, tercih edilen şehir ve sinema salonunda geçerli olacak 2 adet sinema bileti kodu gönderilir.
   • Sinema bileti kodları; gişelerde sinema bileti yerine geçecek olup, gişelerde katılımcıdan ilave bir ücret talep edilmeyecektir.
   • Sinema bileti kodları; seçilen şehir ve sinema salonunda hafta içi veya hafta sonu belirlenen gösterilerde satın alım tarihinden itibaren 1 ay boyunca geçerliliğini korur. 

  5. Sinema bileti kodları sadece Cinemaximum gişelerinde geçerlidir ve bu gişelerde ibraz edildiği takdirde kullanılabilecektir. Sinema bileti kodları, online rezervasyonlarda kullanılamaz.
  6. Sinema bileti kodları yalnızca satın alım işlemi esnasında tercih edilen sinema salonunda geçerlidir ve farklı bir sinema salonunda kullanılamaz.
  7. Salonların doluluk durumunda; sinema bileti kodlarının iadesi veya para karşılığı talep edilemez. Ancak aynı sinema bileti kodları satın alma işlemi esnasında tercih edilen şehir ve sinema salonunda, satın alım tarihinden itibaren 1 ay boyunca kullanılabilir.
  8. Satın alım tarihinden itibaren 1 ay içinde kullanılmayan sinema bileti kodu geçersiz hale gelir. Geçersiz hale gelen sinema bileti kodlarının yerine yenisi verilmez, değiştirilmez veya para iadesi yapılmaz.
  9. Kampanya katılımından sadece gerçek kişiler bizzat faydalanabilir, herhangi bir nam/unvan altındaki tüzel kişiler ve adi ortaklıklar da dahil olmak üzere şirketler kampanyadan yararlanamaz.
  10. Aktivasyonu gerçekleşmiş ve tanımlanmış olan üyelik kodları kampanyaya başvuruda bulunan katılımcıya ait olup, üçüncü kişilere devredilemez, satılamaz veya nakit para karşılığı takas edilemez.
  11. İş bu Kampanya şartlarına aykırılığın tespiti halinde, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ve BA Life Marketing söz konusu olan aktif TEB ve Sinema Keyfi üyelik kodu ile o ana kadar talep edilmiş sinema bileti kodlarını iptal etme hakkını saklı tutar.
  12. Katılımcı, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, çalıntı eşyadan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak BA Life Marketing'i, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. veya Mars Entertainment Group'u sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, bu firmalardan herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu Kabul beyan ve taahhüt eder.
  13. Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ve BA Life Marketing savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarla sınırlı olmamak kaydı ile her türlü mücbir sebep sayılabilecek halin vukuu bulması halinde kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
  14. Katılımcının kampanyadan faydalandığı dönem içerisinde Mars Entertainment Group'a bağlı olan Cinemaximum salonlarında geçerli olan sinema bileti ücretlerine uygulanabilecek genel zam kampanya ile satın alınabilecek sinema bileti ücretlerine gerektiği takdirde yansıtılacaktır.
  15. Katılımcıya ait kişisel bilgiler (Ad Soyad, T.C. Kimlik Numarası, Cep Telefonu, İl) sadece kampanya hizmetinin katılımcıya ulaştırılması amacıyla istenir, bunun dışında bir amaçla kullanılmaz ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Bilgilerini onaylamayan katılımcıların başvurusu geçersiz sayılır.
  16. Kampanyadan faydalanan katılımcılar, işbu katılım koşullarının tamamını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır. Burada geçen kampanya katılım koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Yetkili Kurum: BA Life Marketing, Veko Giz Plaza, Maslak Mh. Maslak Meydan Sk.No:3/29 Sarıyer, İstanbul /TURKEY İrtibat Numarası: 0212 963 17 54 Hafta içi: 09:30 – 18:00. (Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde hizmet verilmemektedir).
  17. Kampanya koşullarının yerine getirilmesinde Türk Ekonomi Bankası A.Ş’nin herhangi bir sorumluluğu yoktur.
  18. Türk Ekonomi Bankası A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  Sayfa içeriğini puanla