Ücretsiz Kuru Temizleme

Ücretsiz Kuru Temizleme
  Paylaş

  TEB Doktor Platinum Card’ınız ile her ay bir parçaya kadar ücretsiz, sonraki kullanımlarda ise %20 indirimli olarak kuru temizleme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hizmet Dry Center Kuru Temizleme aracılığıyla sağlanmaktadır.

  Kuru temizleme hizmeti, Dry Center Kuru Temizleme’nin şubelerinin bulunduğu tüm illerde (İstanbul, Ankara, İzmir, Aksaray, Aydın, Bursa, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Şanlıurfa, Trabzon, Ümraniye Modern East, Doğu Ataşehir, Manavgat Novamall, Mersin Palmcİty, Tuzla) geçerlidir.  Ürünün kapıdan alınıp kapıya teslimi ise sadece İstanbul için geçerlidir.
  *Ücretsiz ve indirimli hizmete abiye elbise, gelinlik, kep/cübbe, peluşlar, gelinlik etek, akrilik kaban, kayak takımı, kaz tüyü mont, kayak montu, kaz tüyü palto, kaz tüyü yelek, deri, süet, kürk battaniye, çarşaf, koltuk örtüsü, nevresim takımı, perde, tül, kaz tüyü yastık, yatak örtüsü, yorgan ve kaz tüyü yorgan dahil değildir.

  **15.02.2017 itibariyle TEB Doktor Platinum Card'ınız ile kuru temizleme hizmetinden ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için kullanım tarihinden önce son ekstrenizdeki tutarın en az 2.000TL ve üzeri olması gerekmektedir.

  Sayfa içeriğini puanla