Kategori Listesi

  Haberler

  Diğer Haberler

  TEB Akıl Fikir Yarışması 12. yaşında!

  2018-11-14 12:34:00

   

  İnovasyonun gücüne inanan TEB, inovasyon denilince ilk akla gelen, en önemli yarışmalardan biri olan TEB Akıl Fikir Yarışması ile yenilikçi, yaratıcı üniversite öğrencilerini, yeni mezunları, müşterileri ve tekno-girişimcileri inovasyon yolculuğuna davet ediyor.

  Türk Ekonomi Bankası (TEB), 'İcat Çıkar' sloganıyla bu yıl 12.'sini düzenlediği TEB Akıl Fikir Yarışması'na başvuru almaya başladı. TEB tarafından sektöre yenilikçi ve yaratıcı ürünler kazandırmak, müşteri deneyimini iyileştirmek ve inovasyon kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla organize edilen ve her yıl daha da büyüyen bir ilgiyle, en önemli açık inovasyon uygulamalarından biri olan TEB Akıl Fikir Yarışması, bu yıl da 'Üniversite Öğrencisi-Yeni Mezun', 'Müşteri' ve 'Teknolojik Girişimci' olmak üzere üç ayrı kategoride düzenlenecek.

  'Üniversite Öğrencisi - Yeni Mezun' ve 'Müşteri' kategorilerinde bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili yenilikçi, yaratıcı fikir ve projeler; 'Teknolojik Girişimci' kategorisinde ise sektör bağımsız teknoloji tabanlı projeleri olan tüm girişimciler 15 Ocak 2019 tarihine kadar www.icatcikar.com üzerinden başvuru yapabilecek.

  Akıl Fikir Yarışması Ödülleri

  Jürinin, sektörün önde gelen isimlerden oluştuğu yarışmada, katılımcıları finansal ödüllerin yanı sıra TEB'de kariyer fırsatları, Roland-Garros Seyahati ve TEB Girişim Evi'ne katılım önceliği bekliyor. Ayrıca en inovatif üç proje sahibi Bahçeşehir Üniversitesi tarafından MBA bursu ile ödüllendiriliyor.

  'Üniversite Öğrencisi-Yeni Mezun' Kategorisi'nin birincisi 25 bin TL, ikincisi 15 bin TL, üçüncüsü ise 10 bin TL ödül kazanıyor.

  'Müşteri' kategorisinde birinci olan yarışmacı 25 bin TL ödülün yanı sıra Fransa Açık Tenis Turnuvası Roland Garros'a katılma hakkı kazanıyor. İkinci olan TEB müşterisi 15 bin TL, üçüncü ise 10 bin TL'lik ödülün sahibi oluyor.

  'Teknolojik Girişimci' kategorisinin birincisi 25 bin TL, ikincisi 15 bin TL, üçüncüsü ise 10 bin TL ödül kazanıyor. Ayrıca bu kategoride finale kalan yarışmacılar TEB Girişim Evi'ne öncelikli katılım hakkı elde ediyor.

  Akıl Fikir Buluşması

  Akıl Fikir Yarışması Kazananları, her yıl birbirinden yenilikçi temalar ile gerçekleştirilen, bu yıl 12.'si düzenlenecek olan, TEB Akıl Fikir Buluşması'nda ödüllendirilir. TEB Akıl Fikir Buluşması ile İnovasyona katkı sağlayan TEBliler ve TEB'in düzenlediği tüm İnovasyon Yarışmalarında dereceye girenler ödüllendirilirken, katılımcılar birbirinden vizyonel, renkli, sektöre yön veren sunumlar dinleme fırsatı bulur.

  İnovasyon, TEB'in DNA'sında var.

  Başvurularınız için, www.icatcikar.com.