TEB KOBİ TV

TEB Kobi TV
  Paylaş
  Küçük ve orta boy işletmelerin (KOBİ) global rekabette ihtiyacı olan bilgiye ücretsiz ulaşmalarını sağlamak ve KOBİ'lerin ilgisini çekebilecek her konuda bilgi içeren videoların yer aldığı bir kanal yaratmak hedefiyle, bankacılık sektörünün KOBİ'lere özel ilk internet televizyonu olan TEB KOBİ TV 2006’da kuruldu.

  TEB KOBİ TV başta KOBİ’ler olmak üzere yeni iş fırsatları, pazarlama ve satış bilgileri, ihracat hedefleri ve yurtdışı pazarlar hakkında bilgiler, sektörlerle ilgili haberler, sanayi ve ticarete yön veren mevzuat değişiklikleri ile ilgili pek çok konuda sunduğu haberlerin yanı sıra girişimcilere yönelik olarak da özel haberler yapmaktadır.

  TEB KOBİ TV üzerinden, girişimlerinizi kurma sürecinde ihtiyacınız olabilecek pek çok stratejik bilgiye de ulaşabilirsiniz. İş planı hazırlamaktan pazardaki fırsatlara, bulabileceğiniz desteklerden melek yatırımcılara, girişimcilik ekosisteminde ilginizi çekecek konularla birlikte başarılı girişimcilerin örnek hikayelerine de ulaşabilirsiniz. TEB KOBİ TV’de bulunan vergiden hukuka, sosyal güvenlikten, teknolojiye pek çok konuda uzman kişi, izleyicilerin 7/24 sorularını yanıtlıyor.

  TEB KOBİ TV'nin ayrıcalıklı hizmetlerinden biri olan TEB Naklen Finans hizmeti ile borsa endeksi, hisse senedi fiyatları ile tahvil-bono piyasası verilerine, Merkez Bankası, serbest piyasa ve Kapalıçarşı döviz kurlarına, yurtiçi/yurtdışı değerli metal fiyatlarına, yatırım fonları verilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm dünya ile herhangi bir yabancı dil bilgisine gerek duymadan 60'dan fazla dil seçeneği ile iletişim kurmanızı, firmalarla karşılıklı olarak kendi dillerinde zahmetsizce, zaman kaybetmeden yazışmanızı sağlayan ve yabancı dil bilme zorunluluğunu ortadan kaldıran online anlık iletişim platformu KOBİLİNGO’dan da ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

  TEB KOBİ TV'ye ulaşmak için hemen tıklayın.
  Sayfa içeriğini puanla