Kadın Girişimciler İçin EBRD Kredisi

Kadın Girişimciler İçin EBRD Kredisi
  Paylaş

  Kadın girişimciler iş hayatlarında ihtiyaç duyacakları finansı edinmelerinde EBRD kredisi programı ile özel fırsat.

  TEB, Avrupa Birliği ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu sahipliğinde, kadınlara ait ve kadınların yönettiği işletmeleri desteklemek ve kadın girişimciliğini teşvik etmek amacıyla hayata geçirdiği “İş Hayatında Kadın” programı kapsamında, kendi işini kurmayı planlayan  ve halihazırda işletme sahibi olan kadınlara kredi desteğinde sunuyor.

  Program kapsamında kadın girişimcilere 24 ay vade ve 125 bin TL’ye kadar teminatsız kredi desteği sunulmaktadır.

  EBRD’nin kadın girişimci, işletme sahibi ve üst düzey yöneticisi kadın olan firmalar için hazırladığı İş Hayatında Kadın Programı’na 50 milyon Euro kredi desteği ile katılan TEB, iş dünyasında kadın istihdamının artırılmasına da katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

  Yıllık cirosu ve aktif büyüklüğü 50 milyon TL'yi aşmayan, çalışan sayısı 250’den az firmaların kullanabileceği kredi destek programı ilgili olarak detaylı bilgi ve kredi başvurularınız için şubelerimize bekliyoruz.

  *Banka, kredi taleplerini, bankacılık mevzuatı ile kendi mevzuatında belirtilen esaslar ve usuller çerçevesinde değerlendirecek olup yapacağı değerlendirme sonucunda uygun gördüğü başvuru sahiplerine kredi verme/ teminat talep etme  hakkını saklı tutar. Bu konuda Banka tek karar vericidir. Tüm vade, tutar ve faiz oranları konusunda en güncel bilgileri şubelerimizden edinebilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla