TEB Arval’den KOBİ'ler Ne İsterse

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  TEB Arval’den KOBİ’lere özel filo kiralama kampanyası!

  Araç kiralamak isteyen KOBİ’lere sunduğu avantajlarla KOBİ’lerin hayatlarını daha da kolaylaştıran TEB Arval, aylık 899 TL’den başlayan fiyat ve geniş araç modeli yelpazesi ile KOBİ’ler için araç kiralamayı ilk seçenek haline getiriyor.

   Kampanya dahilinde araç kiralamak isteyenler 36 aya kadar;  

  • 3.000 TL peşinat ile aylık 899 TL’den başlayan fiyatlarla Fiat Egea, 1.090 TL’den başlayan fiyatlarla Ford Tourneo,
  • 5.000 TL peşinat ile aylık 1.390 TL’den başlayan fiyatlarla Ford Focus, 1.290 TL’den başlayan fiyatlarla Toyota Corolla
  • 10.000 TL peşinat ile aylık 1.790 TL’den başlayan fiyatlarla Skoda Super B’yi tercih edebilecekler.  

  Kampanya kapsamında araç kiralama süresi boyunca  OPET bayiilerinden yapılacak yakıt alımlarında %4,5 indirim fırsatı yakalayabilir, şirket masraflarınızda tasarruf sağlayabilirsiniz. Kampanya kapsamında sunulan araçlarla birlikte, araç bakım ve onarım hizmeti, hasar yönetimi, lastik değişim hizmeti, 7/24 profesyonel yol yardımı ve kaza yönetimi, kontrat yönetimi, yedek araç hizmetlerimiz ücretsiz olarak verilecektir.

  * Kampanya, 01 Kasım - 25 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamındaki araçlar 2017 model olup, fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Kampanya kapsamında araç kiralamak isteyenler 36 aya kadar araç kiralayabileceklerdir. İlk bir yıllık kullanım sonunda 15.000 km’.nin, ikinci yılın sonunda 30.000 km’nin ve üçüncü yılın sonunda 45.000 km’nin aşılmaması gerektir. KM aşımın olması durumunda TEB ARVAL kontratın yenilenerek taksit tutarlarının değiştirilmesi veya KM aşım bedelini sözleşmede belirlenen şartlarda talep edebilecektir. Kampanya dahilindeki otomobil görselleri farklılık gösterebilir. Farklı süre, km ve fiyat talepleriniz için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. TEB Arval, kampanya kapsamındaki stokların bitmesi, piyasa şartlarında ve vergilerde oluşabilecek değişiklikler sebebiyle kampanya fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. 

  Sayfa içeriğini puanla