TEB Arval’den KOBİ’ler Ne İsterse

$prmDetayAltText$
  Paylaş

  KOBİ’ler ne isterse bu kampanyada o var! 

  Araç kiralamak isteyen KOBİ’lere sunduğu avantajlarla KOBİ’lerin hayatlarını daha da kolaylaştıran TEB Arval, aylık 900 TL’den başlayan fiyat ve geniş araç modeli yelpazesi ile KOBİ’ler için araç kiralamayı ilk seçenek haline getiriyor.


  Kampanya dahilinde araç kiralamak isteyenler 36 aya kadar;  

  • 3.000 TL peşinat ile aylık 900 TL’den başlayan fiyatlarla Fiat Egea; 950 TL’den başlayan fiyatlarla Citroen C3, 1000 TL’den başlayan fiyatlarla Ford Tourneo,
  • 5.000 TL peşinat ile aylık 1.400 TL’den başlayan fiyatlarla Ford Focus,  
  • 10.000 TL peşinat ile aylık 2500 TL’den başlayan fiyatlarla BMW 3 Serisi, 3500 TL’den başlayan fiyatlarla Mercedes E180’tercih edebilecekler.   

  Kampanya kapsamında araç kiralama süresi boyunca OPET bayiilerinden yapılacak yakıt alımlarında %4,5 indirim fırsatı yakalayabilir, şirket masraflarınızda tasarruf sağlayabilirsiniz. Kampanya kapsamında sunulan araçlarla birlikte, araç bakım ve onarım hizmeti, hasar yönetimi, lastik değişim hizmeti, 7/24 profesyonel yol yardımı ve kaza yönetimi, kontrat yönetimi, yedek araç hizmetlerimiz ücretsiz olarak verilecektir.

  Bu avantajlı fiyatlardan yararlanmak için buraya tıklayınız.

  * Kampanya, 01 Ağustos - 30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya kapsamındaki araçlar 2017 model olup, fiyatlarımıza KDV dahil değildir.  Kampanya kapsamında araç kiralamak isteyenler 36 aya kadar araç kiralayabileceklerdir. Yıllık kullanım 15.000 km’ olup 3. Yılında sonunda 45.000 km’nin üzerine çıkılması durumunda TEB Arval kontratı yenilenerek taksit tutarlarının değiştirilmesi veya KM aşım bedelini, sözleşmede belirlenen şartlarda, talep etme hakkına sahiptir. Kampanya dahilindeki otomobil görselleri farklılık gösterebilir. Farklı süre, km ve fiyat talepleriniz için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. TEB Arval, kampanya kapsamındaki stokların bitmesi, piyasa şartlarında ve vergilerde oluşabilecek değişiklikler sebebiyle kampanya fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. 

   


  Sayfa içeriğini puanla