TEB'den Esnafa Bayram Kredisi

TEB'den Esnafa Bayram Kredisi
  Paylaş

  TEB’den esnafa özel ilk 3 ay ödemesiz dönemli 250.000TL’ye varan kredi fırsatı!

  Kampanya detayları: 

  • Kampanya kapsamında ilk 3 aylık ödemesiz dönem dahil maksimum vade 48 aydır.
  • Kampanya kapsamında TEB şubeleri üzerinden yapılacak olan taksitli ticari kredi kullanımı için kredi üst limit 250.000 TL’dir. Müşterilere kullandırılacak kredi tutarı, her bir müşterinin kredibilitesine göre değişiklik gösterebilecektir.
  • Kredi türü esnek ve eşit taksitli ticari kredidir.
  • Krediler ilk 3 ay ödemesiz ve sonrasında aylık eşit taksitlerle ödenmek üzere kullanılabilir.
  • Kampanya geçerlilik tarihi 15 Mayıs 2018’den 29 Haziran 2018’e kadardır. 
   Kredi Türü 

  Ödemesiz Dönem 

  Kredi Tutarı(TL)Vade (AY)Faiz Oranı(%)Taksit Tutarı(TL)Sigorta, Masraflar ve Vergiler Dahil Ücretler Toplamı (TL)**Yıllık Toplam Maliyet Oranı
  Ticari Taksitli Kredi

   3 ay

  20.000 24 1.94 1231,35 TL

  652,5 TL

  % 29,6880

  *Ödeme planı 20.000 TL, 24 ay vade için örnek olması amacı ile oluşturulmuştur; diğer vade ve tutarlarda masraf ve ödenecek olan taksit tutarları değişiklik gösterebilir.

  3 ay ödemesiz dönemden sonraki ayın ilk taksit tutarı, ana para hariç, 3 aylık ödemesiz dönemin birikmiş faiz tutarı ve BSMV dahil olarak alınacaktır.

  KKDF’siz aylık eşit taksit ödemeli kredi için örnek ödeme planıdır. Ödemesiz dönemli krediler için hazırlanmıştır. Ücretlere BSMV dahildir. TEB, kredi taleplerini bankacılık uygulamaları gereği serbestçe değerlendirme; uygun görmediği kredi taleplerini reddetme hakkına sahiptir. Kampanya kullanım şartlarını değiştirme ve iptal hakkı Türk Ekonomi Bankası A.Ş’dedir.

  Sayfa içeriğini puanla