TEB KOBİ Kulüp

TEB KOBİ Kulüp
  Paylaş

  KOBİ KULÜP  

  KOBİ KULÜP NEDİR ?

  TEB KOBİ Kulüp, KOBİ'lere çeşitli kalemlerde indirim sağlayan bir sadakat kartıdır. KOBİ’leri tek bir çatı altında buluşturan ve güçlerini birleştiren banka destekli ilk ve tek kulüp olmakla beraber, KOBİ Kulüp sayesinde firmalar satın alma ve tedarik süreçlerinde yaşadığı pek çok sorunu çözebilecek ve satın alma maliyetlerinde %50 lere varan avantajlardan faydalanabileceklerdir.

  KOBİ KULÜP'ÜN AVANTAJLARI NELERDİR ?

  KOBİ Kulüp’te, KOBİ’lere hizmet sunacak olan iş ortaklarımız kendi sektörünün öncü ve en iyi firmalarından oluşmaktadır. KOBİ Kulüp’ün firmalara bir çok konuda faydası bulunmakla beraber, birincil ve en önemli faydası firmasının tedarik maliyetlerinde %50 lere varan tasarruf imkanı sunmasıdır. Avantaj sunulan sektörler ve firmalara sürekli yenileri eklendiği ve çeşitli kampanyalar yürütüldüğü için güncel avantaj bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

  FİRMALAR KOBİ KULÜP'E NASIL ÜYE OLABİLİRLER ?

  KOBİ Kulüp’e TEB müşterisi olan tüm firmalar, TEB Şubelerinden veya KOBİ Kulüp'ün internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak üye olabilirler.

  KOBİ Kulüp'te iki çeşit üyelik vardır:

  • Asil Üyelik, tüm TEB müşterileri Asil Üyelik hakkına sahiptiler.
  • VIP Üyelik, KOBİ Kulüp’ün en avantajlı üyelik türüdür. VIP Üye olabilmek için firmaları TEB ile belli bir çalışma büyüklüğüne gelmiş olmaları gereklidir. En yüksek KOBİ Kulüp avantajlarından VIP Üye’lerimiz faydalanabilecektir

  KOBİ Kulüp’e üye olan tüm firmalar bir üyelik kartı sahip olacaktır. Bu kart, kredi kartı veya banka kartı özellikleri taşımamaktadır. Firmalar, KOBİ Kulüp’e üye olduktan sonra tüm KOBİ Kulüp avantajlarından faydalanmaya başlayabilirler. 


  Daha detaylı bilgi için KOBİ KULÜP'ün web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla