TEB KOBİ Destek Hattı

TEB KOBİ Destek Hattı
  Paylaş

  Siz TEB’le çalışmaya başlar başlamaz KOBİ Destek Hattı da sizin için çalışmaya başlayacak. Bilgiyi KOBİ’lere kolay ve talep edildiği anda ulaştırabilmemiz için oluşturulan TEB KOBİ Destek Hattı, KOBİ’lere 444 0 667 nolu hat üzerinden 7 gün 24 saat ÜCRETSİZ hizmet vermektedir. KOBİ’lerin bilgiye erişimini kolaylaştıran bu hat aracılığıyla KOBİ’ler işlerini geliştirme yolunda destek almaktadırlar.

  444 0 667 no'lu TEB KOBİ Destek Hattı ile sunulan hizmetler:

  Bilgi Hizmetleri

  Şirketinizin ihtiyaç duyduğu teknik bilgilere ulaşmaya çalışırken zaman kaybetmeyin, bilgiyi size biz getirelim.

  Mali Müşavir Bilgi Hattı  

  TEB KOBİ Destek Hattı anlaşmalı mali müşavir aracılığı ile verilmektedir. İşyerinde yürütülen mali konularla ilgili bilgilendirme hizmeti verilmektedir. Vergi mevzuat bilgisi, beyanname düzenlenmesi, işletme defterinin tutulması, şirket kurulurken uygulanacak prosedürler, devir işlemleri, vergi dairelerine dilekçe yazımı vb. konularda aklınıza takılan sorularınıza ücretsiz olarak yanıt alabilirsiniz.

  İş Sağlığı Bilgi Hattı  

  İşyerinde karşılaşılan herhangi bir tıbbi sorunda telefonda işverene ve/veya çalışanlara tıbbi bilgilendirme hizmetini ücretsiz alabilirsiniz.

  Ancak aktarılan bilgiler tıbbi bir konsültasyon yerine geçmez veya reçete nedeni olmaz.

  İşveren Bilgi Hattı 

  İşletme sahiplerine, işyeri ile ilgili ve/veya elemanlarına yönelik merak ettiği her türlü konuda bilgi verilmesi hizmetini ücretsiz alabilirsiniz. (İşverenin hakları, işe alım ve işten çıkartmada uygulanması gereken prosedürler, eğitim ve seminerler için bilgilendirme, eleman işe alımı için aranılan pozisyona göre ilanın ne şekilde verilmesi gerektiği,  maaş bordrosunun hazırlanması, ihbar ve kıdem tazminatının hesaplanması, hangi durumlarda ihtar yazısının çekileceği, izin hakları ve günleri vs)

  Kongre ve Fuar Bilgi Hattı 

  Yurt içinde ve yurt dışında KOBİ’lerin faaliyet alanlarına ile ilgili olarak sektörel fuar, kongre ve organizasyonların tarihlerinin ücretsiz öğrenebilirsiniz.

  AB Fonları Bilgi Hattı  

  AB Fonları ile ilgili merak ettiğiniz her türlü konuda bilgiye ücretsiz olarak bu hattımızdan kolayca ulaşabilmektesiniz. AB Fonlarının içerikleri, projeler ve proje yazma teknikleri konularında, konusunda uzman kişilerce ücretsiz danışma hizmetini alabilirsiniz.

  Gümrük Mevzuatı Bilgi Hattı  

  İthalat, ihracat, transit ve aktarma gümrükleme işlemleri, antrepo hizmetleri, gümrüklü ve gümrüksüz depolama, serbest bölge uygulamaları, dahilde ve hariçte işleme izin belgeleri hakkında bilgi sunulmakta ve yürürlükte bulunan mevzuat, kanunlar ve bağlı yönetmeliklerle ilgili bilgi desteği yine ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. 

  Leasing Bilgi Hattı  

  KOBİ'lerin leasing hakkında bilgiye ihtiyaç duydukları tüm konularda hizmet verilmektedir. Leasing hakkında bilmek istedikleriniz için haftaiçi günlerde, mesai saatleri boyunca (09:00 – 18:00) hizmet verilmektedir.


  *
  Leasing hakkında bilgiye ihtiyaç duyulan tüm konularda müşteri BNP Paribas Leasing’e ait 0216 645 96 96 nolu çağrı merkezine yönlendirilir. 
  Factoring Bilgi Hattı  
  KOBİ'lerin Factoring hakkında bilgiye ihtiyaç duydukları tüm konularda hizmet verilmektedir. Factoring hakkında bilmek istediğiniz her şey için haftaiçi günlerde, mesai saatleri boyunca (09:00 – 18:00) hizmet verilmektedir.

  *Factoring hakkında bilgiye ihtiyaç duyulan tüm konularda müşteri TEB Faktoring’e ait 444 83 23 nolu çağrı merkezine  yönlendirilir.
  Sigorta Bilgi Hattı  
  KOBİ’lerden  gelen sektörel risklerin analizi, sigorta ihtiyaçlarının tespiti ve mevcut sigortaları konusunda karşılaşabilecekleri problemlerle ilgili her türlü taleplerini iletebilecekleri ve sorularının cevaplarını alabilecekleri bilgi hattıdır.

  *Sigorta hakkında bilgiye ihtiyaç duyulan tüm konularda müşteri Zurich Sigorta’ya ait 444 0 665 nolu çağrı merkezine yönlendirilir. 
  Eğitim Bilgi Hattı 
  Yurt içinde ve yurt dışında, KOBİ’lerin faaliyet alanları ile ilgili olarak işletme hedefleri doğrultusunda talep edilen kursların, sertifika programlarının içeriği, yeri, ücreti vb. konularda ücretsiz bilgi alabilirsiniz.
  Adres ve Telefon Bilgi Hattı  

  Ulaşım araçları, hastane ve klinikler, uçak seferleri ve seyahat acenteleri, denizcilik işletmeleri, yat işletmeleri, catering firmaları, oteller ve konaklama tesisleri, kültür merkezleri, müzeler, hava durumu, elçilik ve konsolosluk, vize, pasaport işlemleri ve karayollarına ait bilgiler ile adres ve telefon numaraları hakkında 7 gün 24 saat süre ile ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

  Kalite Belgeleri Bilgi Hattı  
  KOBİ’lerin kalite ve kalite belgeleriyle ve sertifikasyon süreçleriyle ilgili her türlü sorusuna cevap bulabildiği bilgi hattıdır.
  Teşvik Bilgi Hattı  

  Yatırım ve Devlet Teşvikleri konusunda ilgili bilgilendirme hizmetini ücretsiz alabilirsiniz.

  Vergi Bilgi Hattı  

  İşyerinde yürütülen vergi konularında ilgili bilgilendirme hizmetini ücretsiz alabilirsiniz.


  Organizasyon Hizmetleri

  Siz yalnızca işinizle ilgilenin, gerisini biz çözeriz.

  Seyahat Servisi
  KOBİ’lerin seyahatini her yönü ile planlayıp düzenleyecekleri bir seyahat servisidir. KOBİ’nin tercihine göre eksiksiz bir yolculuk programı hazırlanmakta ve KOBİ tarafından onay verilmesi durumunda, uçak, tren, otobüs, otel ve araç kiralama rezervasyonlarını yapılmaktadır. Ayrıca seyahat için yapılan araştırma sırasında diğer alternatifler hakkında tavsiyelerde bulunulmaktadır. Seyahat servisi hizmeti tüm dünyada sunulmaktadır. 

  Organizasyon hizmeti ücretsizdir. Ancak alınan hizmet bedeli müşterimize aittir
  Otel Bilgi ve Rezervasyon Servisi

  Yerli ve yabancı kaynaklarını kullanarak KOBİ’ye otel bilgilerini aktarılması ve KOBİ tarafından onaylanması halinde ise rezervasyonunun yapılarak bilgi verilmesi hizmetidir.

  Seyahat Öncesi Bilgi Servisi

  KOBİ’nin seyahate gitmeyi planladığı bölgeler hakkında her tür bilgi sağlanması hizmetidir. İlgili bilgiler hava durumu, kültürel faaliyetleri vs. kapsamaktadır.

  Restoran Rezervasyon Bilgi Servisi

  KOBİ’nin talebine bağlı olarak her türlü restoran hakkında tavsiye ve bilgi verilmesi, talep etmesi durumunda rezervasyon yapılması hizmetidir.

  Etkinlik Bilgi ve Rezervasyon Servisi

  KOBİ’nin bulunduğu ya da seyahat edeceği yerdeki her türlü sinema, konser, tiyatro, müze, spor karşılaşmaları, müzikal, bale ve opera etkinlikleri ile ilgili gerekli bilgi sunulması ve müşteri tarafından talep edilmesi halinde biletleri temin edilmesi hizmetidir. Bilet ücreti müşterimize aittir.

  Hediye ve Spesiyalite Servisi, Çiçek Gönderimi Servisi

  KOBİ’nin özel araştırma ve özel alışveriş taleplerini karşılamak için mümkün olan tüm kaynaklar kullanılması, ihtiyaç doğrultusunda gelen hediye ve çiçeklerinin dağıtımı talebi için tüm öneriler yapılması, müşterinin talebi durumunda siparişin verilmesi için gerekli organizasyon yapılması hizmetidir.

  İş Seyahati Servisi

  “Ekipman Kiralama ve Organizasyon Servisi” ile iş seyahati esnasında KOBİ’nin  ihtiyaç duyacağı her türlü ekipmanın (PC, laptop, cep telefonu vs.) kiralama organizasyonu düzenlenmesi,

  “Toplantı/Konferans Organizasyon Servisi” ile seyahat esnasında KOBİ’nin  katılacağı toplantı veya konferanslarla ilgili her türlü organizasyon yapılması,

  “Çeviri Servisi” ile KOBİ’ye ait dokümanların tercümesi için gerekli organizasyonlar yapılmasıdır.

   Hizmet ücreti müşterimize aittir.

  Kurye ve Kargo Servisi

  Kurye ve kargo hizmetleri ile ilgili her türlü organizasyonun yapılması sağlanmaktadır. Kurye bedeli müşterimize aittir.

  Vize ve Konsolosluk İşlemleri Servisi

  Vize başvurularında yapılması gerekenler, gerekli evraklar ve konsolosluk işlemleri ile ilgili ücretsiz bilgi verilmesidir.

  VIP Transfer Servisi 

  KOBİ’nin talebi üzerine havaalanı transferleri ve şehir içi transfer ihtiyaçları için şoförlü nakil hizmeti mesai saatleri içerisinde ücretsiz organize edilmesi hizmetidir.

  Sayfa içeriğini puanla