Eczacı

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 11 

Eczacılara Özel İhtiyaç Kredisi

Siz Eczacılarımıza özel 50 bin TL’ye kadar kefilsiz teminatsız ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.

Size Özel POS İmkanı

Siz Eczacılarımıza özel %1.40+BSMV ertesi gün veya 47 gün blokeli çalışma koşulu ile POS imkanından faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için sizi en yakın TEB şubemize bekliyoruz.

Tasarruf ve Birikimleriniz

Birikimleri günlük değerlendirebilme imkanı sunan ve EFT/havale ücreti ödemediğiniz "Marifetli Hesap" ve "Fırsat Hesap” ile hesabınıza dilediğiniz zaman* para yatırabilir, farklı yatırım ürünleri almak istediğinizde para çekerek, piyasadaki yatırım fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Size Özel Müşteri Temsilcisi

Müşteri ilişkileri yöneticiniz, piyasa takibi ve bilgisi ile birikimlerinizi değerlendirmenizde; risk algınıza, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun finansal hedeflere ulaşabilmeniz için gereken yatırım stratejinizi belirlemenizde size yardımcı olur.

TEB Yıldız Hattı

TEB Yıldız Hattı’nı (444 0 766) aradığınızda hiç beklemeden TEB Çağrı Merkezi yetkilisine bağlanırsınız. Bankacılık işlemlerinizi günün her saati TEB Yıldız Hattı’nı arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Şubelerde Öncelik Sizin

Şubelerimizde işlem yaparken her zaman önceliklisiniz, Yıldız müşterimiz iseniz şubede sıra beklemeden işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde hemen yaptırabilirsiniz.

ATM’lerde Size Özel Nakit Çekim Limiti

TEB ATM’lerinden yüksek limitli nakit çekim ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Nakit Yönetiminde Size Özel Çözümler

TEB’de size özel uygun fiyatlı POS cihazının yanısıra, Doğrudan Borçlanma Sistemi (DBS) ve acil nakit ihtiyaçlarınız için KMH hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca SGK ödemelerinizi TEB’e yönlendirerek özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

İndirimli Eczacı Paketleri

Sadece TEB müşterisi eczacılara özel, finansal performansınızı iyileştirmenizi sağlayacak eğitimler.

Kiralık Kasa Hizmetinde %50 İndirim

Kiralık kasa hizmetlerinde size özel %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

Size özel TEB Bonus Business Card

TEB Bonus Business Card veya Patron Kart” ile yapılan Ecza Deposu ve kozmetik alımlarında ekstra %10 bonus imkanı*

*%10 Bonus 15-31 Mayıs arası yapılacak olan ecza deposu ve kozmetik alımlarında geçerlidir. Kampanya döneminde kazanılabilecek en fazla bonus tutarı 100 TL’dir. Bonuslar 5 Haziran 2017’de karta yüklenir, kullanılmayan Bonuslar 20 Haziran’da geri alınır. TEB Bonus Business Card ve Patron Kart ayrıcalıkları, şartları ve koşulları hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  Sayfa: 1/1  Ürün Sayısı: 11