Doktorlara Özel Ayrıcalıklar

Doktorlara Özel Ayrıcalıklar
  Paylaş

   

  Mevduatınız için gecelik faiz kazandıran Fırsat ve Marifetli Hesap 
  • Marifetli Hesap ile birikimlerinizin özel faiz oranları ile gecelik vadeli mevduatta günden güne büyüdüğünü görebilirsiniz. Dilediğiniz zaman para yatırma, para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, EFT/havale işlemlerinizi de ücret ödemeden yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Fırsat Hesap ile tasarruflarınızı günlük olarak değerlendirebilir, ilk 1 ay Tanışma Faizi elde edebilir, para birimleri arasında dönüşüm yaparak kur hareketlerinden yararlanabilir ve vadesiz hesabınızda tuttuğunuz bakiye ile ek faiz elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.
  DR. POS 

  TEB’den alacağınız POS’unuz ile hem avantajlı POS fiyatlamalarından faydalanabilir, hem de keseceğiniz kredi kartı sliplerinin meslek makbuzu yerine geçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bonus POS özelliği ile tüm Bonus Card’lara taksit yapabilirsiniz. Bankamızdan en az üç farklı ürün kullandığınız takdirde inaktif POS ücreti muafiyetinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi TEB Şubeleri'nde.

  MediLease Programı 

  Yurtdışından ya da yurt içinden yapacağınız görüntüleme cihazları, göz üniteleri, diş üniteleri ve araç alımları gibi yüksek maliyetli ekipmanların tedariği için de BNP Paribas Leasing Solutions’ın imkânlarından yararlanılabilirsiniz. Detaylı bilgi TEB Şubeleri'nde.

  Size özel web tabanlı Hasta Takip Programı ve kendi web sitenizi kurma imkanı 

  Artık hastalarınız hakkınızda bilgiyi, sizin web sitenizden alacak. Sadece TEB müşterilerine özel olarak sunulan içeriği hazır internet sitesiyle, internetteki görünürlüğünüz artacak. Üstelik web sitenizi, www.dradsoyad.com, veya www.adsoyad.com şeklinde kurabilirsiniz. Web sitenizinde yer alan hasta takip sistemi online randevu verebilir, hastalarınıza SMS gönderebilir ve onların sorularını cevaplayabilirsiniz. Örnek websitesi için www.ornekdoktor.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  TEB Doktor Platinum Card ayrıcaklıkları 

  TEB Doktor Platinum Card ile yurt içi ve yurt dışında hayatınızı kolaylaştıracak birçok hizmeti size sunuyoruz. Özel bonus kazanma imkanlarınızın yanı sıra ücretsiz motovale, transfer ve kuru temizleme imkanlarından faydalanabilirsiniz. Kazandığınız bonuslarla uçak biletinizi alabilir, anlaşmalı havalimanlarında uçağınızı Lounge konforu ile beklerken, otoparklarında %50 indirimden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

  444 90 50 Hekim Hizmet Hattı 

  Sadece size özel TEB Hekim Hizmet Hattı'nı aradığınızda hiç beklemeden TEB Çağrı Merkezi Yetkilisine bağlanırsınız. Bankacılık işlemlerinizi günün her saati TEB Hekim Hizmet Hattı'nı arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Tıp Bayramına özel ihtiyaç kredisi 

  Tıp Bayramına özel fiyatlarımızla 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi teklifimizi duymak için sizi en yakın TEB Şube'sine bekliyoruz.

  Sayfa içeriğini puanla