Yurt İçi Ayrıcalıklar

Yurt İçi Ayrıcalıklar
  Paylaş

   

  Alaçatı The Hotel

  Alaçatı belde merkezinde bulunan Alaçatı The Hotel'in her biri eşsiz bir dekora sahip odalarında harika bir tatil sizi bekliyor. Otelin popüler restoranı Kuytu Restaurant'ın kahvaltı ve akşam yemeği hizmetlerinde de eşsiz yöresel lezzetleri deneyimleyebilirsiniz.

   

  LA MIA CASA Hotel

  Geleneksel Ege mimarisi tarzının en tipik özelliklerini taşıyan La Mia Casa Hotel, şık ve konforlu detayları, şirin bahçesi ve güler yüzlü personeliyle sizlere sıcak ve samimi bir konaklama imkanı sunuyor.

   

  The Design Hotel

  Alaçatı'nın en prestijli otellerinden The Design Hotel'in çiçek kokularıyla dolu odalarında huzurlu bir konaklama yapacak, otel bünyesindeki restoranda yöresel lezzetlerin ağırlıkta olduğu leziz bir kahvaltı deneyimi yaşayacaksınız.

   

  Murat Reis Ayvalık Hotel

  Ege'nin iki yakasının sentezinden oluşan atmosferi ve lezzetli mutfağıyla Murat Reis Ayvalık, lüks ve konforun bir arada yaşandığı unutulmaz anılara ev sahipliği yapıyor. 31 Mayıs'a kadar yapılan rezervasyonlarda %20 erken rezervasyon indirimine ek olarak %10 indirim ayrıcalığını yaşayın.

   

  Avantgarde Resort Hotel

  Kemer Göynük'te hizmet veren, denize sıfır konumuyla ilgi çeken bir Avantgarde Resort Hotel, misafirlerine özel 700 metre uzunluğunda plaj, 6 kaydıraklı, 1 aquapark ve farklı özelliklere sahip 10 adet havuz ile ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunuyor.

  * Kampanyadan yararlanılabilmesi için rezervasyonlarınızın TEB Travel&Concierge hattımız üzerinden yapılması gerekmektedir.

  Travel Concierge Hizmetleri TEB adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) (ZUBİZU Concierge) firmaları tarafından sağlanmaktadır. TEB'in, Travel Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. TEB Travel Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0212) 401 07 01 numaralı hatta iletilebilir.

  Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.02.2018 tarihi itibarıyla geçerli olup, TEB'in belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

  Sayfa içeriğini puanla