Yurt İçi Ayrıcalıklar

Yurt İçi Ayrıcalıklar
  Paylaş

  W Hotel

  Beşiktaş'ta, tarihin şıklıkla buluştuğu W İstanbul'daki konaklamanızda ve Spa hizmetlerinde %10 indirimden yararlanabilirsiniz.

  W Istanbul, 140 misafir odası ve süitiyle hem tarihin hem modern lüksün ruhunu taşıyor. Restoranlar, kafeler ve tasarım ve sanat galerileriyle dolup taşan, lüks bir semt olan tarihi Akaretler'de size harika bir konaklama deneyimi sunuyor.

  Argos Kapadokya

  Eşsiz bir konaklama deneyimi ve büyüleyici bir tatil için Argos in Cappadocia'da %15 indirim ayrıcalığından yararlanın.

  Eski Uçhisar Köyü'nde; binlerce yıllık bir manastır yerleşkesinin ve buna bağlı mağaralar, yer altı tünelleri ve tarihi evlerden oluşan kalıntıların restorasyonuyla hayat bulan Argos in Cappadocia'da adeta rüyaya uyanacaksınız.

  Sacred House

  Kapadokya'nın en güzel otellerinden Sacred House'ta %10 indirimle tatilin keyfini çıkarın.

  Tatilde huzuru yakalamak isteyenleri kendine özgü, benzersiz bir atmosferde ağırlayan Sacred House sizi bekliyor. Adından da anlaşılacağı üzere, 'ruhani' ve 'entelektüel' bir sığınak rolünü başarıyla üstlenen mekan, yüksek profil konuklarına kaliteli ve özel bir hizmet sunma anlayışıyla çalışıyor.

  Ida Blue Butik Otel

  Tarih ve doğanın buluşma noktası Adatepe, Kaz Dağları'nda bulunan Ida Blue Butik Otel'de %10 indirimden faydalanın.

  Ida Blue, taş yapı mimarisinden doğayla iç içe bahçesine, misafirlerin damak tatlarına hitap eden özel menülerinden 'doğal ve organik' spesiyallerine, misafirlerine unutamayacakları, eşsiz bir tatil deneyiminin kapısını aralıyor.

  Ida Blue'da gün ışığı ve doğa her odada misafirlere eşlik ediyor ve Kaz Dağları'nın huzurlu ve sakin yapısını odalara taşıyor.

  Kayakapı Premium Caves

  Tarihin uçsuz bucaksız manzara ile buluştuğu yer olan Kayakapı Premium Caves – Cappadocia'da %10 indirim ayrıcalığıyla konaklayın.

  Kayakapı Premium Caves – Cappadocia, UNESCO ve Dünya Kültür Mirasi Merkezi tarafından desteklenmekte olup, yüzlerce kayadan ve tarihi yapıdan oluşuyor. 10. yüzyıl Kaya Kilisesi, Selçuklu Camii ve Aziz Yuhannes'in Evi'ne ev sahipliği yapan bu tarihi mahallede eşsiz Ürgüp / Kapadokya manzarası ile konaklayabilirsiniz.

  Richmond Nua Wellness

  Orman ve göl manzarasının iç içe geçtiği Richmond Nua Wellness-Spa Sapanca'da %10 indirim size bekliyor.

  Türkiye'nin ilk ve tek destinasyon Spa'sı Richmond Nua, farklı su terapileri, sağlıklı menüler, uzman terapistler ve sürekli yenilenen kişiye özel programlar ile size, en iyi halinizle buluştuğunuz bir Spa deneyimi sunuyor.

  Üstelik bu paketlerle birlikte uçak biletinizi de alın 200 TL indirim fırsatından yararlanın!

  Travel Concierge Hizmetleri TEB adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) (ZUBİZU Concierge) firmaları tarafından sağlanmaktadır. TEB'in, Travel Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. TEB Travel Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0212) 401 07 01 numaralı hatta iletilebilir.

  Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.02.2018 tarihi itibarıyla geçerli olup, TEB'in belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

  Sayfa içeriğini puanla