Yurt İçi Ayrıcalıklar

Yurt İçi Ayrıcalıklar
  Paylaş

  TEB TRAVEL CONCIERGE TEMMUZ FIRSATLARI İLE KARŞINIZDA

  Siz değerli TEB Kredi Kartı müşterilerimiz için ZUBİZU Concierge işbirliği ile hazırladığımız ayrıcalıklı seyahat paketlerini inceleyebilir, seyahat planlarınızı en uygun ve konforlu şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak TEB Travel Concierge hattı ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

  İŞTE FIRSATLAR:

  • Sesin Otel Marmaris


  Hem denizin eşsiz esintisini ve canlandırıcı kokusunu içinize çekebileceğiniz Sesin Otel Marmaris'te herşey dahil konsept gecelik kişi başı 85 TL den başlayan fiyatları kaçırmayın.

  • Nuova Beach Hotel Kuşadası

  Kuşadası Güzelçamlı'nın eşsiz manzarasını kucaklayacağınız Nuova Beach Hotel'de herşey dahil konsept ile gecelik kişi başı 85 TL den başlayan fiyatlar sizi bekliyor.

  • Destina Hotel Fethiye

  Destina Otel'in sahip olduğu doğal güzellikleri ve hizmet kalitesini herşey dahil konsept ile gecelik kişi başı 85 TL den başlayan fiyatlarla keşfedin.

  • Ege Tulip Çeşme Çeşme

  Modern çizgilere sahip Ege Tulip Delux Hotel'de oda kahvaltı konsept ile gecelik kişi başı 80 TL den başlayan fiyatlarla sahip olun.

  • Dalyan Hotel Palmyra Dalyan

  Dalyan otelleri içinde seçkin bir yeri olan Dalyan Hotel Palmyra 'da oda kahvaltı konseptli ile gecelik kişi başı 70 TL'den başlayan fiyatlarla konaklayabilirsiniz.

  • Beykonağı Otel Altınoluk

  Kaz dağlarının eteklerinde yer alan Beykonağı Otel'de oda kahvaltı konsept ile gecelik kişi başı 90 TL den başlayan fiyatlarla konaklama ayrıcalığını kaçırmayın.

  • Caressa Hotel Bodrum'da % 15 İndirim

  Ege'nin gözdesi Bodrum'un muhteşem atmosferinde Caressa Hotel Bodrum'da % 15 indirimli konaklama lüksünü yaşayın.

  • Six Senses Kaplankaya'da % 15 İndirim

  Her bir odası eşsiz Ege denizi manzarasına bakan Six Senses Kaplankaya'da % 15 indirimle keyifli bir tatilin tadını çıkarın.

  • Seya Beach Alaçatı'da % 20 İndirim

  Seya Beach Alaçatı'da konaklamalarda % 20 indirim ayrıcalığını kaçırmayın.

  • Design Hotel Alaçatı'da % 30 İndirim

  Beklentilerinizden fazlasını karşılayan Design Hotel Alaçatı'nın büyülü atmosferi % 30 indirim ile misafirlerini bekliyor.

  • Susesi Belek'te % 15 İndirim

  Antalya Belek'te bulunan Susesi Luxury Resort'un muhteşem mimarisi ve teras evleri ile konforu ve ihtişamı % 15 indirim ile yaşayın.

   

  Travel Concierge Hizmetleri TEB adına Antur Turizm A.Ş ve Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. (DMS) (ZUBİZU Concierge) firmaları tarafından sağlanmaktadır. TEB'in, Travel Concierge Hizmeti içeriğinde piyasa koşullarına bağlı değişiklik yapma ve hizmeti durdurma hakkı saklıdır. TEB Travel Concierge Hizmeti firmalarının verdiği hizmet sırasında yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler (0212) 401 07 01 numaralı hatta iletilebilir.

  Sunulan hizmet, avantaj ve koşullar 01.02.2018 tarihi itibarıyla geçerli olup, TEB'in belirtilen hizmetleri değişen koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Koşullar çerçevesinde sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

  Sayfa içeriğini puanla