Pratik Haberci Çiftçi Paketi "Benim Havam"

TEB Pratik Haberci ile bankacılık işlemlerinizle ilgili bilgiler avucunuzda!

Benim Havam ile tarımsal üretiminize bereket katacak bilgiler 1 SMS ile cebinizde!

TEB Pratik Haberci’nin üreticilerimize özel bilgilendirme platformu “Benim Havam” servisi ile tarımsal üretim faaliyetlerinizde  ihtiyaç duyacağınız bilgiler artık 1 SMS ile cebinize iletilecek.* Çiftçimizin tarımsal üretimini daha kaliteli ve verimli hale getirebilmesi, tarımsal girdilerini tarlasına ve ürününe göre daha etkin kullanabilmesi için Benim Havam paketine abone olun, üretiminize bereket katın.

  • Detaylı hava durumu raporlarından haberdar olun
  • Don, yağış, rüzgar gibi tarlada veriminizi etkileyebilecek olası ani hava muhalefetlerinden önceden haberdar olun
  •  Gübreleme, ilaçlama gibi tarımsal takviminize yönelik tavsiyeler alın
Pratik Haberci paket içerikleri için tıklayın.
Pratik Haberci paket ücretleri için tıklayın.

Siz de TEB Pratik Haberci Çiftçi Paketi “Benim Havam”a abone olmak için hemen TEB İnternet Şubesi’ne girebilir veya en yakın TEB Şubesi’ne uğrayabilirsiniz.

* Çiftçilere iletilecek tarımsal öneri ve tarımsal risk mesajları ilgili bölgedeki hava koşullarına dair Şirket tahminlerini içermekte olup kesin sonuç garanti edilmemektedir. Bu öneri ve risk bilgilendirmelerine dayanarak bir iş yapıp yapmamak her kullanıcının serbestçe alacağı karara bağlı olup, bu kararlar ile sonuçları şirket ve banka tarafından kontrol edilebilen hususlar olmadığından çiftçinin aldığı ve ya alacağı herhangi bir kararı nedeniyle ortaya çıkabilecek zararlardan Şirket ve Banka’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Sayfa içeriğini puanla