Çifçinin gözü kulağı TEB KOBİ TV

Çifçinin gözü kulağı TEB KOBİ TV
  Paylaş

  Tarım sektöründe işletmesini güçlendirmek isteyen tarım üreticisinin internetteki bilgi kaynağı!

  Türkiye’de bankacılık sektöründe KOBİ’lere yönelik yayın ilk internet televizyonu olan TEB KOBİ TV, küçük ve orta boy işletmelerin (KOBİ) global rekabette ihtiyacı olan bilgiye ücretsiz ulaşmalarını sağlamak ve KOBİ'lerin ilgisini çekebilecek her konuda bilgi içeren haberlerin yer aldığı bir internet televizyonudur. 2006 yılında yayın hayatına başlayan TEB KOBİ TV, başta KOBİ patronları ve çalışanları olmak üzere, çalışan dünyasındaki profesyonellerden, girişimcilere, ev hanımlarından, emeklilere hatta öğrencilere kadar pek çok kitlenin ilgisini çekebilecek haberlerin yanı sıra tarım üreticileri ve profesyonellerine göre de özel yayın yapmaktadır

  Tarım sektöründeki güncel gelişmeler, üreticiler dünyası, illerin tarım potansiyelleri, tarımda ihracat ve tarım profesyonelleri ile tarım işletmelerine yönelik bilgilerin yanı sıra, TEB KOBİ TV’de farklı pek çok servis üzerinden de bilgilendirici haberler yer alır.

  www.tebkobitv.com üzerinden izleyiciler vergiden sosyal güvenliğe, iş hukukundan işletme yönetimine, teknolojiden dış ticarete kadar pek çok konuda, TEB KOBİ TV uzmanlarına merak ettikleri konularda  7/24 soru sorabilmektedir. TEB KOBİ TV Teknoloji Uzmanı Necdet Çalışkan, tarımda teknoloji kullanımı ile izleyicilerim merak ettiği soruları yanıtlar. Arıcılıkta otomasyon sistemlerinden, damla sulama sistemlerine, balıkçıların kullanabileceği akıllı uygulamalara kadar pek çok konu hakkında özel bilgi veren TEB KOBİ TV Teknoloji Uzmanı’na izleyiciler 7/24 sorularını sorabilmektedir.

  Dış ticaret, pazarlama&satış, işletme ve üretim yönetimine ait anahtar bilgilerin yanı sıra, izleyiciler, TEB KOBİ TV üzerinden finans&ekonomi gündemini takip edebilir,  il il KOBİ’lerin ekonomik potansiyelini inceleyerek, KOBİ destekleri hakkında bilgi alabilir. 

  TEB KOBİ TV, teknolojik gelişmelerden faydalanıp iş verimliliğini artırmak isteyen KOBİ’ler için ‘Teknolojik Çözümler’, KOBİ ve işletme patronu kadınlar için iş geliştirme rehberi niteliğindeki ‘Kadın Patronun Ekranı’, iş ve özel hayatında yaşam boyu gelişimi hedefleyen profesyoneller için ‘Kişisel ve Kariyer Gelişim Rehberi’ , sanayinin dijitalleşmesi sürecinde rehber niteliği taşıyan ve KOBİ’leri geleceğin sanayisine hazırlayan ‘Endüstri 4.0 Rehberi’ gibi tematik kanalları üzerinden de yayın yapmaktadır.

  TEB KOBİ TV'ye bağlanmak için tıklayın.

  Sayfa içeriğini puanla