BültenGönder.in

BültenGönder.in
  Paylaş

  Gittikçe büyüyen bir firmanız var ve artık dış müşterilerinizle iletişim kurmanız daha kritik. PR çalışmalarınızı yoğunlaştırıyorsunuz ancak henüz içeride ekip kurmanın da zamanı değil. Peki medyada PR’ınızı nasıl yapacaksınız, firmanızla nerede ne kadar haberinizin yayınlandığını nasıl takip edeceksiniz?

  Firmalara basın iletişimi hizmeti sunan BültenGönder.in; sizin için basın bülteninizi yazıyor, ulusal ve yerel yayınlara gönderiyor, yayınlanan haberlerinizi takip edip raporluyor.

  Online PR servisi olarak çalışan sistem, 81 ildeki 33 binin üzerinde gazeteciye, 95 farklı kategoride 6 bin yayına erişebiliyor; isteyenlere raporlama ve özel haber seçenekleriyle daha kapsamlı hizmetler de sunuyor ve basında yer alan haberlerinizin doğru kurgulanmasına ve doğru mecraya ulaşmasına aracılık ediyor.

  Basında haber olmak için tek yapmanız gereken http://bultengonder.in/ adresine girip, “hemen bülten gönder” butonuna tıklayarak bilgi formunu doldurmak. Sonrasında BültenGönder.in uzman ekibi sizinle iletişime geçiyor, haber çalışmanızı hazırlıyor.

  Sayfa içeriğini puanla