Avukatlara Özel Ayrıcalıklar

  Paylaş

  Yurt içi Ayrıcaklarınız

  Mevduatınız için gecelik faiz kazandıran Fırsat ve Marifetli Hesap 
  • Marifetli Hesap ile birikimlerinizin özel faiz oranları ile gecelik vadeli mevduatta günden güne büyüdüğünü görebilirsiniz. Dilediğiniz zaman para yatırma, para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, EFT/havale işlemlerinizi de ücret ödemeden yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Fırsat Hesap ile tasarruflarınızı günlük olarak değerlendirebilir, ilk 1 ay Tanışma Faizi elde edebilir, para birimleri arasında dönüşüm yaparak kur hareketlerinden yararlanabilir ve vadesiz hesabınızda tuttuğunuz bakiye ile ek faiz elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • CEPTETEB İnternet Şubesi'nden yapacağınız EFT/ Havale işlemleri ücretsiz.
  TEB Yıldız Priority Card Ayrıcalıkları
   

  TEB Yıldız Priority Card ile yurt içi ve yurt dışında hayatınızı kolaylaştıracak birçok hizmeti size sunuyoruz. Özel bonus kazanma imkanlarınızın yanı sıra ücretsiz motovale, transfer ve kuru temizleme imkanlarından faydalanabilirsiniz. Kazandığınız bonuslarla uçak biletinizi alabilir, anlaşmalı havalimanlarında uçağınızı Lounge konforu ile beklerken, otoparklarında %50 indirimden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Web Sitenizi Kurma İmkanı
   

  Müvekkillerinize online olarak ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

  Size özel olarak sunulan içeriği hazır internet sitesiyle, internetteki görünürlüğünüz artacak. Üstelik web sitenizi, www.adsoyad.com, www.soyadavukatlikburosu.com, www.adsoyad.net şeklinde kurabilirsiniz. Web sitenizinde yer alan müvekkil takip sistemi SMS gönderebilir ve onların sorularını cevaplayabilirsiniz. Örnek websitesi için www.ornekavukat.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Teklifimizden faydalanmanız için sizi en yakın TEB Şubesi’ne bekliyoruz.

  444 0 766 TEB Yıldız Hattı 

  TEB Yıldız Hattı'nı aradığınızda hiç beklemeden TEB Çağrı Merkezi Yetkilisine bağlanırsınız. Bankacılık işlemlerinizi günün her saati TEB Yıldız Hattı'nı arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Yurt dışı Ayrıcaklarınız

  Randevu Sistemi
   

  Fransa, Belçika, Lüksemburg veya İtalya’ya yapacağınız ziyaretlerde BNP Paribas Grup bankalarından kolayca randevu alabilirsiniz.

  Ücretsiz Nakit Çekimi
   

  TEB Banka Kartı’nız ile BNP Paribas Grup ve anlaşmalı diğer banka ATM'lerinden nakit çekerken ücret ödemezsiniz.

  Ücretsiz Swift
   

  CEPTETEB İnternet Şubesi'nden BNP Paribas Grup üyesi bankalara yaptığınız swift işlemleri için komisyon ödemezsiniz.

  Kayıp / Çalıntı
   

  Kartınızın yurt dışında kaybolması veya çalınması durumunda, 48 saat içinde yeni kredi kartınız size teslim edilir. Ayrıca nakde ihtiyaç duymanız durumunda acil nakit avans çekim avantajından faydalanırsınız.

  Sayfa içeriğini puanla