Avukatlara Özel Ayrıcalıklar

  Paylaş

   

   

  Size özel ürün ve hizmetlerimizi ve ayrıca 5 Nisan Avukatlar Günü’ne yönelik ay boyu geçerli olan özel kredi fırsatınızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

  Detaylar;

  • Marifetli ve Fırsat Hesap ile birikimlerinizi günlük değerlendirebilir ve EFT/havale ücreti ödemezsiniz. Üstelik para birimleri arasında geçiş yaparak piyasadaki fırsatları yakalayabilirsiniz.
  • TEB Platinum Kart ile restoran harcamalarında bonus kazanma; havaalanı transfer, lounge hizmetleri gibi yararlanabileceğiniz birçok ayrıcalık için tıklayınız.
  • CMK (Ceza Muhakemesi Kanunu) ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Size özel kredi oranları ile ihtiyacınıza yönelik kredi başvurusu için size en yakın TEB şubesini ziyaret edebilirsiniz.

  Örnek Tablo

  Kredi TutaruKredi Vadesi (Ay)Aylık Akdi Faiz OranıAylık Taksit TutarıSigortaEfektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı 
  5.000 TL 24 %1,25 249,62 TL 211,22 TL
  %20,2050

  İşbu tablo eşit taksitli kredi tutarları için örnek olarak oluşturulmuştur. Diğer vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir.Sigorta bedeli Uzun Süreli Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif  Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranına yasal vergiler dahil edilmiştir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.  Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

  Sayfa içeriğini puanla