TEB Yıldız Platinum Card

TEB Yıldız Platinum Card | TEB Bonus Card
  Paylaş

  Her şeye ulaşabilmeniz için...

  TEB Yıldız Platinum Card ile seyahat ve eğlencenin tadını çıkarın.

  Bankamızdaki konut kredisi bakiyenizin yarısı veya varlık toplamınızın 30 günlük ortalamasının 75.000 TL ve üzeri veya muadili para olma koşulunun sağlanması durumunda, TEB Yıldız Priority Card ve TEB Yıldız Platinum Card’lardan  yıllık kart ücreti tahsil edilmemektedir. Bu koşulların sağlanamaması durumunda TEB Yıldız Platinum ve TEB Yıldız Priority Card’lardan yıllık kart ücreti tahsil edilmektedir.

  TEB Yıldız Platinum yıllık kart ücreti 120 TL’dir.

   Kredi Kartı Ürün Bilgilendirme Formu için tıklayın.
   

  Restoran ve Eğlence Harcamalarınızda %10 Ekstra Bonus 
  Yurtiçi ve yurtdışı tüm restoran ve eğlence yerlerinde yapacağınız 100 TL ve üzeri tüm harcamalarınızda, ayda 100 TL’ye varan %10 ekstra bonus* kazanabilirsiniz. 

  Ayrıca TEB Yıldız Platinum Card'ınız ile ödeme yaptığınızda Bodrum Mavi Suite Türkbükü’nde anında %15, Bodrum Ship Ahoy, Sess ve Arnavutköy Balıkçısında %10 indirimden yararlanabilirsiniz.

  * Kazanılan ekstra bonuslar kartınıza yüklendikten 15 gün sonra geçerliliğini yitirecektir. Tek seferde, aynı gün içinde ve 1 ayda en fazla 100 TL bonus kazanılabilir. Asıl ve ek kartlar toplamda 100 TL kazanabilir. TEB, bu kampanyayı dilediği zaman durdurma/değiştirme hakkına sahiptir.
  Sortie'de %20 İndirim 
  Sortie (Club ve Restoranda), Limoncello, Cento per Cento, Kalamata ve Salomanje'de hesabınızı TEB Yıldız Platinum Card'ınız ile ödeyerek anında %20 indirimden yararlanabilirsiniz.*

  * Harcama başına maksimum kazanılabilecek indirim 200 TL’dir. 
  Ücretsiz Motovale Hizmeti 

  TEB Yıldız Platinum Card sahiplerine Motovale Hizmeti ücretsiz! 
   
  Aracınızı kullanmak istemiyorsanız ya da kullanacak durumda değilseniz artık Ücretsiz Motovale Hizmetimiz var. Motovale hizmetinde; özel katlanabilir motorlu Motovale şoförü gelir, motorunu katlayıp arabanızın bagajınıza yerleştirir ve sizi aracınızla istediğiniz yere güvenle ulaştırır. 
   
  Bu hizmetten faydalanmak için hemen 444 0 766 TEB Yıldız Hattı’nı arayabilirsiniz.

  • TEB Yıldız Platinum Card sahipleri hizmetten ilk kullanımlarında ücretsiz, 2.ve 3. kullanımlarında %50 indirimle faydalanabilir. TEB Yıldız Platinum Card sahiplerine sağlanan ücretsiz ve indirimli Motovale hizmeti kullanım hakkı her takvim ayı için 3 kullanımla sınırlıdır.
  • İçinde bulunulan ayda hizmetten ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için son ekstrenizin en az 500 TL olması gerekmektedir. 
  • Maksimum 90 TL’lik ilk kullanımlar ücretsizdir. 90 TL’yi aşan kullanımlarda, karta 90 TL indirim yansıtılacaktır.
  • %50 indirimli ikinci ve üçüncü kullanımlarda maksimum 45 TL indirim verilecektir.
  • Motovale ödemesinin indirime hak kazanan kart ile yapılması gerekmektedir.
  • Motovale hizmeti İstanbul, Çeşme ve Bodrum’da geçerlidir.
  • Motovale Pazar günleri ve hafta içi 21:00-03:00 ile Cumartesi günleri 21:00-05:00 saatleri arasında hizmet verir. Müsait olması durumunda bu saatlerin dışında da rezervasyon alınabilir. Kullanımdan minimum 2 saat önce rezervasyon yapılması gerekmektedir. Motovale dolu olması sebebiyle rezervasyonu alamama hakkına sahiptir. Rezervasyon alındıktan itibaren trafik, arıza, kaza vb. sebepler dolayısıyla 30 dakika geç kalma hakkına sahiptir.
  • Firmanın herhangi bir sebepten dolayı hizmet verememesi durumunda TEB’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Motovale şoförü rezervasyon saatinden itibaren ilk 15 dakika ücretsiz olarak bekler, ilk 15 dakikadan sonra her 15 dakika için bekleme ücreti 10 TL’dir. Motovale şoförünün müsait olmaması durumunda 30 dakikadan sonra müşteriyi beklememe hakkı vardır. Bu durumda müşteriye ücret iadesi yapılmaz.
  • Rezervasyonların iptali ya da değişikliği için rezervasyon saatinden en geç 60 dakika önce haber verilmesi gerekmektedir. Aksi halde iptal ve değişiklik istemi kabul edilmez. Motovale, programının yoğunluğuna göre rezervasyonu değiştirmeme hakkına sahiptir. Bu durumda müşteriye ücreti iade edilir.
  • Motovale şoförünün motorunu yerleştirebilmesi için bagajda yer bulunması gerekmektedir.
  • Kampanya müşteri bazındadır.
  • Ek kartlar kendi harcamaları ile ayrıca kampanyadan faydalanabilirler.
  • Kazanılan indirim bir sonraki ayın 6’sında kredi kartına yansıtılır. (Üst sınırlar dahilinde)


  Motovale fiyat tarifesi için tıklayın 

  Bonuslarınızın Uçuş Mili Olarak Kullanımı 
  TEB Yıldız Platinum Card’ınızla kazandığınız tüm bonusları TEB Seyahat Hattı’nda uçuş mili olarak kullanabilir, üstelik kartınızda birikmiş puan olmasa bile avans mil kullanarak hemen istediğiniz havayolu ile istediğiniz yere alan vergisi dahil bedava bilet alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.
  Seyahatlerinizde 3 Kat Bonus 

  TEB Seyahat Hattı’nda yapacağınız tüm işlemlerinizde TEB Yıldız Platinum Card’ınızda biriken alışveriş bonuslarınızı 3 kat ile çarparak kullanabilir, Bonuslarınız yetmediği takdirde, seyahat bedelinizin kalan kısmını TEB Yıldız Platinum Card’ınızla 6 taksite kadar veya peşin olarak ödeyebilirsiniz.*

   

  * 3 kat değerli bonus kullanımlarında, çarpılmış bonus kullanım tutarı 1 yıl içinde 1.000 TL’yi geçemez.

  Ücretsiz Lounge Konforu 
  TEB Yıldız Platinum Card’ınızla AHL Dış Hatlar Terminali’nde Comfort Lounge, Ankara ESB İç Hatlar Terminali’nde AnadoluJet “primeclass” Lounge, Ankara ESB Dış Hatlar Terminali’nde ise Comfort Lounge'tan siz ücretsiz misafiriniz de %50 indirimle faydalanabilir. Ayrıca İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç ve Dış Hatlar’da bulunan LGM Lounge CIP Salonları’ndan 1 misafirinizle birlikte ücretsiz faydalanabilirsiniz.

  * Ücretsiz lounge hizmetimizden faydalanabilmek için son 1 ay içinde kartın en az 1 kez kullanılmış olması gerekmektedir. 
  Havalimanı Otoparklarında %50 İndirim 
  TEB Yıldız Platinum Card'ınızla İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanları otoparklarında %50 indirimden yararlanabilirsiniz.

  * Kampanyadan faydalanabilmek için son kesilen ekstre tutarınızın min.500 TL olması gerekmektedir. Uygulama İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarında iç ve dış hat terminallerindeki tüm otoparklarda TEB Yıldız Platinum Card ile yapılan otopark ödemeleri için geçerlidir. %50 indirim, müşterinin yapmış olduğu ödeme üzerinden hesaplanacak ve ekstreye indirim olarak yansıyacaktır. İndirim uygulaması kapsamında, bir müşterinin bir ayda yararlanabileceği indirim tutarı en fazla 100 TL'dir.
  Ücretsiz Transfer Hizmeti 

  TEB Yıldız Platinum Card sahiplerine Transfer Hizmeti ücretsiz!

  Genel Koşullar:

  • Ayda 1 kez kullanım 75 TL’ye kadar ücretsizdir.
  • İkinci ve üçüncü transferler %50 indirimli olacaktır. 
  • 1 ayda toplam 150 TL’ye kadar transfer ücreti banka tarafından karşılanacaktır.
  • Müşteri 444 07 66 TEB Yıldız Hattı’nı arar ve hizmet almak istediği saatleri ve diğer  gerekli detayları iletir.
  • Çağrı Merkezi müşteriyi TEB Asistanlık Hattı’na aktarır.


  Hizmet Koşulları:

  • 09:00 – 18:00 arası rezervasyon yapılabilir.
  • Minimum 25 km’lik transferler yapılacak olup, 25 km altında transfer olması durumunda ücretlendirme 25 km için yapılacaktır.
  • İlgili hizmet İstanbul – Ankara – Antalya – İzmir – Adana illerinde verilecektir.
  • Rezervasyonlar 12 saat öncesine kadar yaptırılabilecektir.
  • Transfer havaalanı transferi ise, uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir.
  • Hizmet alacak kişinin uçağının rötar yapması durumunda harici ücret talep edilmeyecektir.
  • Beklemelerde 30 dakika geçmesi durumunda 30 dakikada bir 20 TL KDV dahil harici ücret talep edilir.
  • Beklemeden kaynaklı bir ücretlendirme olması durumunda transfer sırasında müşterinin kartından tahsil edilecektir.


  Ödeme:
    

  • Müşteriden rezervasyon sırasında kart numarası alınır ancak çekim yapılmaz.
  • Transfer hizmeti tamamlandığında müşteriden tek seferde çekim yapılır.
  • İptalin genel koşullara uygun gerçekleşmemesi durumunda müşterinin verdiği kart numarasından gerekli bedel (Ceza bedeli) tahsil edilir.
  • Ücretsiz hizmet aylık 1 kere geçerli olup 2. ve 3. transferlerin de %50’si banka tarafından karşılanacaktır.
  • İçinde bulunulan ayda hizmetten ücretsiz ve indirimli faydalanabilmek için son ekstrenizin en az 500 TL olması gerekmektedir. 
  • Müşterinin TEB Yıldız Platinum Card’ı ile ödediği tutarlar bir sonraki ayın 6’sında kredi kartına indirim olarak yansıtılır (Üst sınırlar dahilinde).
  TEB Havaalanı Shuttle Hizmeti 

  İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Adana illerinde havalimanı transferlerinde sunulan shuttle hizmetiyle evinizden havaalanına, havaalanından evinize şoförlü bir araç eşliğinde, en konforlu şekilde ve TEB Yıldız Platinum Card'a özel fiyatlarla gidebilirsiniz. 

  Fiyat listesi için tıklayın.

  * Rezervasyonlarınızı uçuştan 72 saat öncesine kadar yaptırabilirsiniz. Uçuş saatinden 4 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. TEB Shuttle, 7 gün/24 saat hizmet veren bir servis olmakla birlikte uçuşunuzdan en az 6 saat öncesine kadar gelen talepleri uygunluk durumuna göre kabul eder. 3 saati aşan rötarlarda TEB'in, aracı alanda bekletme zorunluluğu kalmaz ancak uygun ilk araçla hizmeti vereceğini taahhüt eder. Çoklu yolcu indirimi sadece aynı noktadan binen veya inen müşteriler için geçerlidir. Rezervasyon esnasında operatör size adresinizin servis alanımızda olup olmadığını iletecektir. 0-6 yaş arası çocuklara ücret uygulanmaz ve her araçta bir çocuk koltuğumuz mevcuttur. 6-12 yaş arası çocuklara %50 indirim uygulanır. Görme engelli yolcularımız shuttle hizmetinden ücretsiz yararlanır. Detaylı bilgi için 444 0 766 TEB Yıldız Hattı’nı arayabilirsiniz.

  Hertz'de Ayrıcalıklar 

  Araç kiralamada indirim ve bir üst sınıf araca terfi gibi pek çok ayrıcalık sunan Hertz # 1 Club Gold’da özel avantajlar sizi bekliyor! Üstelik TEB Yıldız Platinum Card sayesinde Hertz # 1 Club Gold üyeliğinden 4 yıl boyunca ücretsiz faydalanabilirsiniz.

  147 ülkede 8.500’den fazla noktada hizmet veren Hertz, dünyanın önde gelen araç kiralama firmalarındandır. Hertz # 1 Club Gold üyesi olarak aşağıdaki fırsatlardan faydalanabilirsiniz:*

  • Ücretsiz bir üst sınıf araca terfi**
  • Mevcut en iyi fiyatlar üstünden %15 indirim

  Hertz # 1 Club’a katılmak için hemen 
  tıklayın ve kayıt işleminizi tamamlayın.

  Kayıt işlemi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.  

  Kayıt işlemi sonrasında e-posta adresinize üyelik onay mesajıyla beraber çıktısını alıp saklayabileceğiniz üyelik kartınız gönderilecektir. Böylece, Hertz # 1 Club üyelik indirim ve fırsatlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

  * Ücretsiz bir üst sınıf araca terfi kiralama sırasında müsait araç durumuna bağlıdır. Hertz # 1 Club hüküm ve koşullarına tabidir. Bu teklif Hertz araç kiralama kriterlerinin sağlanması ve standart kiralama hüküm ve koşullarının kabul edilmesi durumunda geçerlidir. Tüm detaylar için www.hertz-europe.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Teklif sadece kampanyaya katılan ülkelerde geçerlidir. 
  ** Bir üst sınıf araca terfi, çıktısını alabileceğiniz kuponun Hertz’e teslim edilmesi durumunda geçerlidir.

  Araç Kiralama Hizmetinde Özel Fiyatlar 
  TEB Yıldız Platinum Cardınız ile size özel fiyatlarla araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için 444 0 766 TEB Yıldız Hattı’nı arayabilirsiniz. Fiyat listesi için tıklayın.
  Dünyanın Dört Bir Yanında 4 Taksit 
  100 TL ve üzeri yurtdışı harcamalarınızda 4 taksit fırsatından yararlanmak için "YURTDISI" yazıp 4616’ya SMS gönderebilirsiniz. Kampanyaya internet üzerinden yapılan yurtdışı harcamaları dahildir. Duty Free’den yapacağınız alışverişler, nakit çekim işlemleri ve internet üzerinden yapılan nakte yönelik harcamalar kampanya kapsamında değildir. İptal etmek için "IPTALYURTDISI" yazarak 4616’ya SMS gönderebilirsiniz.
  Ücretsiz Kuru Temizleme Hizmeti 

  Her ay bir parçaya kadar ücretsiz, sonraki kullanımlarda ise %20 indirimli kuru temizleme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  Hizmet Koşulları:

  • Hizmet Dry Center Kuru Temizleme aracılığıyla sağlanmaktadır.
  • Kuru temizleme hizmeti, Dry Center Kuru Temizleme’nin şubelerinin bulunduğu tüm illerde (İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Aksaray, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Şanlıurfa, Trabzon)  geçerlidir.  Ürünün kapıdan alınıp kapıya teslimi ise sadece İstanbul için geçerlidir.


  * Ücretsiz ve indirimli hizmete abiye elbise, gelinlik, kep/cübbe, peluşlar, gelinlik etek, akrilik kaban, kayak takımı, kaz tüyü mont, kayak montu, kaz tüyü palto, kaz tüyü yelek, deri, 
  süet, kürk battaniye, çarşaf,  koltuk örtüsü, nevresim takımı, perde, tül, kaz tüyü yastık, yatak örtüsü, yorgan ve kaz tüyü yorgan dahil değildir.


  Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

   
  Sayfa içeriğini puanla