Kampanyalar

TEB Bonus'tan Yurt Dışında 4 Taksit!

TEB Bonus Card’ınızla 100 TL ve üzeri yurtdışı harcamalarınızda 4 taksit fırsatından yararlanmak için "YURTDISI" yazıp 4616’ya SMS gönderebilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılan yurtdışı harcamaları dahildir. Duty Free’den yapacağınız alışverişler, nakit çekim işlemleri, Business Card ve internet üzerinden yapılan nakte yönelik harcamalar kampanya kapsamında değildir.
İptal etmek için "IPTALYURTDISI" yazarak 4616’ya SMS gönderebilirsiniz.
Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.


İhtiyaç Kredisi  

TEB İhtiyaç Kredisi ile hayallerinizi ertelemeyin!

%1,20 faiz oranıyla ihtiyaç kredisine başvuru ve detaylı bilgi için sizi TEB Şubeleri'ne bekliyoruz.

Örnek Ödeme Tablosu:

Kredi Tutarı

Kredi Vadesi (Ay)

Faiz Oranı

Aylık Taksit Tutarı

Toplam Masraflar

Aylık Maliyet Oranı

Yıllık Maliyet Oranı

10.000 TL

12

%1,20

913,38 TL

Dosya Ücreti
210 TL

Sigorta Ücreti
76 TL

%1,91

%22,90

10.000 TL

24

%1,32

504,13 TL

Dosya Ücreti
210 TL

Sigorta Ücreti
76 TL

%1,84

%22,04

10.000 TL

36

%1,35

368,79 TL

Dosya Ücreti
210 TL

Sigorta Ücreti
76 TL

%1,80

%21,56

* Örnek ödeme tablosu, 10.000 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Toplam masraf, 10.000 TL kredi tutarı için belirlenen kredili hayat sigortası priminden oluşmaktadır. Kredili hayat sigortasının primi ilk yıl için 76 TL'dir. Kullandırılan kredinin takip eden yıllardaki sigorta primi ise, kalan kredi anapara tutarı üzerinden yıllık olarak hesaplanacaktır. Aylık ve yıllık maliyet oranlarına sigorta masrafları ve yasal vergiler dahil edilmiştir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. Kredinin aylık taksit tutarı, kullandırılan kredi tutarına göre değişiklik gösterebilecektir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Kampanyası

TEB Bonus ile Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda İndirim Fırsatlarını Kaçırmayın

  • 31.05.2014 tarihine kadar Amerkan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda TEB Bonus Cardlara özel %40 indirim kampanyası yapılacaktır.

  • Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • İndirim kasada manuel olarak yapılacaktır.

 

E-Ekstre’ye 5 TL Bonus

TEB Bonus Card hesap özetinizi e-posta ile alın, TEB Bonus Card'ınıza 5 TL Bonus yükleyelim!

Talimatınızı 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi ya da TEB İnternet Şubesi "Tanımlamalar - Yeni Talimat" menüsünden verebilirsiniz. Talimatınız alındıktan sonra hesap özetiniz posta ile basılı olarak gönderilmeyecek sadece e-posta adresinize gönderilecektir. Eğer sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz yoksa, öncelikle "Tanımlamalar - Bilgi Güncelleme" menüsünden e-posta adresinizi tanımlamanız gerekmektedir. Kampanya dahilinde yüklenen bonusu, hesap özetinizde "E-ekstre için Bonus yüklemesi" işlem açıklamasıyla takip edebilirsiniz.

Kampanya detayları için tıklayın.


"Visa Paramı Yönetebiliyorum" Projesi

Gençlerin, sağlıklı bir finansal gelecek oluşturabilmeleri konusunda bilinçlendirilerek, sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmalarını hedefleyen "Paramı Yönetebiliyorum" projesi, Türkiye'de ilk kez finansal bilinç alanında kamu, özel sektör ve sivil toplumu bir araya getirdi. Proje T.C. Kalkınma Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği, Visa Europe Türkiye ve üye bankalarının katılımıyla geliştirilerek, 2009 yılının Aralık ayında hayata geçirildi.

Türkiye'de ilk kez finansal okuryazarlık konusunda kamu, sivil toplum ve özel sektörün bir araya geldiği "Paramı Yönetebiliyorum" projesi, Türkiye'de 15-30 yaş arası gençler için, kişisel mali kaynaklarını bütçelemelerine ve finans hizmetlerini doğru kullanmalarına destek olacak bir eğitim olanağı sunmayı amaçlamaktadır.

Proje ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.


TEB BONUS CARD DÖRT KÖŞE ETMEYE DEVAM EDİYOR!


Şimdi TEB Bonus Card sahipleri kartlarında biriken CepBonus'larla Turkcell'den dakika veya TL kazanıyor.

CepBonusunuzla alabileceğiniz dakika veya TL miktarını öğrenmek için Turkcell hatlı cep telefonunuzdan BONUS KARTSON4HANE yazıp 4406’ya SMS gönderin. Bedava konuşabilmek için:

  • Turkcell hatlı cep telefonlarından DAKİKA KARTSON4HANE DAKİKAMİKTARI yazıp 4406’ya SMS gönderenlere BEDAVA DAKİKA
  •      Örneğin; DAKİKA 1369 20 yazın 20 dakika hattınıza yüklensin.

  • Turkcell hatlı cep telefonlarından TL YUKLE KARTSON4HANE TLMİKTARI yazıp 4406’ya SMS gönderenlere BEDAVA TURKCELL TL 
  •      Örneğin; TL YUKLE 1369 50 yazın 10 Turkcell TL hattınıza yüklensin.

Kampanya detayları için tıklayın.