Bireysel Emeklilik Planları

Bireysel Emeklilik Sistemi

İkinci bahar hayalleriniz TEB'le gerçeğe dönüşüyor!

Emeklilik döneminiz için sosyal güvenlik sistemlerine dahil olsanız bile elde etmeyi planladığınız emeklilik maaşınız bugünden hayalini kurduğunuz ikinci bahar planlarınız için yeterli olacak mı?

Bireysel Emeklilik Sistemi "Ah bir emekli olsam" ile başlayan cümlelerinizi gerçeğe çevirmek için kurulmuş, devlet denetiminde işleyen bir sistemdir. Gönüllü katılım esasına göre işleyen bu sistemde tek yapmanız gereken finansal danışmanlarımızla birlikte gelecekte ihtiyaç duyacağınız birikim tutarını belirlemek ve bugünden tasarruf yapmaya başlamak.

Gelin siz de TEB ile emekl iliğinizi güvence altına alın. Bu sisteme katılarak geleceğe güvenle bakın, vakti geldiğinde emeklilik hayallerinizi doyasıya yaşayın.

Yenilenen BES'in avantajlarını bugünden yaşayın!

Emeklilik döneminizi de en az bugünkü kadar özel ve ayrıcalıklı yaşayabilmeniz için şimdiden yatırım yapmaya başlamak için tıklayınBES'te Avantajlı Yeni Dönem 10 Soruda Yeni BES Anahtar Emeklilik Planı Artı Emeklilik Planı Özel Emeklilik Planı Yıldız Emeklilik Planı Bireysel Emeklilik Sistemi Nedir? BES Teşvikleri ve Haklarınız