TEB Aile Akademisi Nedir?

TEB Aile Akademisi
  Paylaş

  "Ekonomi Ailede Başlar” düşüncesi ile tüm Türkiye’yi finansal okuryazarlık alanında bilinçlendirmek, eğitmek ve kişilerin finansal okuryazarlık düzeyinde ölçülebilir bir iyileşme sağlamak hedefiyle TEB Aile Akademisi’ni kurduk.


  TEB Aile Akademisi’nde bütçe oluşturma ve yönetimi, aile giderlerini kontrol altında tutma taktikleri, borçların doğru yönetimi, yatırım yaparken dikkat edilmesi gerekenler, bireysel emeklilik, kredi ve kredi kartlarının doğru kullanımı gibi konularda bilgi veriyor; katılımcılarımızın sorularına şeffaflık ile yanıt veriyoruz. 

  Eğitimlerimiz eğitimci sertifikasına sahip şube müdürlerimiz ve gönüllü TEB çalışanları tarafından verilmektedir. 2015 sonu itibariyle 200 bin kişiye ücretsiz birebir TEB Aile Akademisi eğitimi vermiş bulunuyoruz. Eğitimlerimize katılım ücretsiz olup, müşterimiz olsun olmasın herkese açıktır.  Dileyen tüm özel ve kamu sektör firmaları, kuruluşlar, dernekler, odalar, üniversiteler ve okullarda eğitim verebilmekteyiz.

  TEB Aile Akademisi’yle ilgili 0850 200 0 666’yi arayarak veya aileakademisi@teb.com.tr adresine e-posta göndererek detaylı bilgi alabilir, ücretsiz eğitim talebinde bulunabilirsiniz.    Ödüllerimiz


  European Business Awards 

  2014’te Çevresel ve Kurumsal Sürdürülebilirlik kategorisinde TEB Aile Akademisi, European Business Ruban D’Honneur Onur Ödülü’ne layık görüldü. 

  Avrupa KSS Ödül Programı

  TEB Aile Akademisi; Avrupa Komisyonu, CSR Europe ve Business in the Community işbirliği ile 30'a yakın Avrupa ülkesinde gerçekleştirilen, Türkiye ayağını ise Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği'nin yürüttüğü Avrupa KSS (Kurumsal Sosyal Sorumululuk) Ödülleri'nde Etkin Yönetim kategorisinde ödüle layık görüldü.

  KSS Pazaryeri

  Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından organize edilen; KSS çözümlerinin büyük bir fuar alanında diğer şirket, kamu ve sivil toplum yöneticileri ile Avrupa KSS Kuruluşları yöneticilerine sunulduğu Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri etkinliğinde, Türk Ekonomi Bankası Aile Akademisi projesi ile İkincilik Ödülü aldı.

  Stevie Awards

  TEB Aile Akademisi, 2014 Stevie Awards for Sales & Customer Service’te "Innovation in Customer Service" kategorisinde ve 2014 Stevie International Business Awards’da “Communications or PR Campaign/Program of the Year - Public Service – Europe” kategorisinde olmak üzere 2 Gümüş Stevie Ödülü kazandı.

  Global Banking and Finance Review

  TEB, Aile Akademisi Projesi ile Global Banking and Finance tarafından 2014’te "Türkiye’nin En İnovatif Bankası" seçildi.

  Sayfa içeriğini puanla